یکشنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کنکور / تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97
تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

پس از مشخص شدن نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ممکن است برخی از داوطلبان در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشوند و یا از رشته ای که پذیرفته شده اند رضایت چندانی نداشته باشند. در صورت تکمیل نشدن ظرفیت برخی رشته محل ها، دانشگاه ها لیست رشته محل های دارای ظرفیت را منتشر می کنند و در یک بازه زمانی مشخص اقدام به تکمیل ظرفیت می نمایند. در واقع تکمیل ظرفیت برای داوطلبان مذکور یک فرصت مجدد و طلایی محسوب می شود که یک بار دیگر شانس خود را جهت قبولی در رشته موردنظر امتحان کنند. به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم این مطلب را به تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اختصاص دهیم و در آن علاوه بر پرداختن به زمان و نحوه شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 به موضوعاتی همچون زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 و زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 نیز بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا اطلاعات لازم در رابطه با تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی را بدست آورید.

لیست رشته های دارای ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97

کنکور کاردانی به کارشناسی 97 در تاریخ 97/5/12 و 97/5/13 برگزار می گردد و نتایج آن شهریور ماه سال جاری بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد که شما با ورود به این سایت از دو روش که در ادامه ذکر خواهیم کرد می توانید نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 را مشاهده کنید. در روش اول با وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و سال تولد و در روش دوم با وارد کردن شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد می توانید کارنامه خود را دریافت و مشاهده نمایید.

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97

پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی در شهریور ماه دانشگاه های دارای ظرفیت خالی لیست رشته های دارای ظرفیت خود را به سازمان سنجش اعلام می کنند و سازمان سنجش اواخر مهر ماه و یا اوایل آبان ماه لیست رشته محل های دارای ظرفیت را از طریق سایت سازمان منتشر و در دسترس داوطلبان قرار می دهد. ممکن است در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ها در مهر ماه یک بار دیگر در بهمن ماه نیز اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند. در حال حاضر زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مشخص نشده است ولی به محض اطلاع در همین صفحه و همچنین کانال تلگرام کنکور اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد تا مهلت محدود شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 را از دست ندهید. بنابراین توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیر آخرین اخبار مربوط به کنکور کاردانی به کارشناسی باشید.

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی 97

همانطور که گفته شد به احتمال زیاد اواخر مهر و یا اوایل آبان ماه سال جاری تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 آغاز می گردد و چند هفته پس از اتمام بازه زمانی تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی نتایج تکمیل ظرفیت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد که با مراجعه به سایت مذکور می توانید نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 97 را مشاهده نمایید. همانطور که گفته شد در حال حاضر اطلاع چندانی در رابطه با زمان دقیق تکمیل ظرفیت و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 مشخص نیست ولی به محض اطلاع، تاریخ های دقیق در همین صفحه قرار داده خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی به کارشناسی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۶۷ نظر

 1. سلام برای کاردانی به کارشناسی معماری ۹۷ روزانه بهمن ماه تکمیل ظرفیت داره؟

  • باسلام
   احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دوره روزانه پایین می باشد ، در صورت برگزاری تکمیل ظرفیت از سایت سنجش و آموزش اطلاع رسانی انجام خواهد شد.

 2. سلام
  ببخشید شرایط انتقالی مهمان در یه دانشگاه دیگه رو میشه بگید؟؟

  • با سلام
   با توجه به دوره انتخابی خود (سراسری، آزاد) می توانید در سامانه نقل و انتقالات ثبت درخواست خود را انجام دهید.

 3. سلام
  ممکنه اگه ی دانشگاه دولتی ظرفیت خالی داشته باشه خودشون برا روزانه یا شبانه دانشجو بگیرن?

 4. سلام
  ممکنه اگه ی دانشگاه دولتی ظرفیت خالی داشته باشه خودشون برا روزانه یا شبانه دانشجو بگیرن?

 5. سلام ببخشید تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته برگزار نمیشه؟؟

 6. سلام
  دیگه کلا امسال تکمیل ظرفیت برگزار نمیشه؟؟

 7. سلام
  ببخشید چرا تکمیل ظرفیت برگزار نشد؟؟

  • با سلام
   علت برگزار نشدن تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی به کارشناسی به سازمان سنجش و وزارت علوم بر میگردد .

 8. سلام میخواستم بدونم سازمان سنجش خبر جدیدی درمورد برگزاری تکمیل ظرفیت اعلام کرده؟؟

 9. سلام
  ببخشید قطعی شده که تکمیل ظرفیت برای دانشگاه های دولتی برگزار نمیشه؟؟

  • با سلام
   دوره‎های تکمیل ظرفیت برای مقطع کاردانی به کارشناسی در دانشگاه‎های سراسری برگزار نمی‎شود و تنها در دانشگاه‎های غیرانتفاعی تا تاریخ ۹۷/۰۸/۲۷ ثبت نام با عنوان تکمیل ظرفیت دارند.

 10. سلام
  ببخشید تکمیل ظرفیت برای دانشگاه های دولتی قطعی شده که برگزار نمیشه؟؟

 11. سلام ببخشید تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیرانتفاعی کاردانی به کارشناسی برای رشته های خاصیه

  • باسلام تکمیل ظرفیت دانشگاه غیر انتفاعی دوره کاردانی به کارشناسی برای رشته هایی است که ظرفیت آن رشته به حد نصاب نرسیده است .

 12. سلام
  ببخشید تا کی دیگه خبر نهایی درمورد برگزاری تکمیل ظرفیت دانشکده های دولتی اعلام میشه؟؟

  • با سلام
   برای دوره کاردانی به کارشناسی دانشگاه‎های دولتی به صورت قطع دوره تکمیل ظرفیت برگزار نمی‎شود. اما برای دانشگاه‎های غیرانتفاعی دوره‎های تکمیل ظرفیت برگزار شده است.

 13. سلام
  ببخشید هنوز معلوم نشده که تکمیل ظرفیت برای دوره روزانه برگزار میشه یا خیر؟

 14. با سلام وقت بخیر امکانش هست مترجمی زبان انگلیسی توی خوزستان اهواز ابادان یا شهرهای نزدیک اهواز اعلام کنن؟؟و همچنین هنر های تصویری؟توی همین شهرا؟
  تا کی اعلام میکنن و اگر تا کی اعلام نکردن دیگه باید بدونیم ارائه داده نمیشه؟

  • با سلام
   اگر واحد های دانشگاهی در شهرهای مورد نظر اعلام ظرفیت کنند، میتوانید انتخاب رشته کنید، در خصوص برگزاری تکمیل ظرفیت اطلاع رسانی صورت نگرفته است .

 15. سلام ،تاکی می تونیم امیدوار باشیم که تکمیل ظرفیت برای دانشکده های دولتی برگزار میشه؟؟

  • با سلام . در حال حاضر در این خصوص هیچ اطلاعیه ای ارائه نشده است ولی به دلیل درخواست دانشگاه ها و ظرفیت های خالی مانده احتمال موافقت سازمان با برگزاری تکمیل ظرفیت وجود دارد .

 16. سلام
  ببخشید یه جواب قطعی به ما بدید که بدونیم برگزار میشه برا دانشگاه های دولتی یا نه حداقل تکلیفمونو مشخص کنیم؟؟؟

  • با سلام . سازمان سنجش در ابتدا برای تمام دانشگاه ها عدم برگزاری تکمیل ظرفیت در دوره کاردانی به کارشناسی اطلاع رسانی کرده بود ولی با توجه به درخواست دانشگاه های غیر انتفاعی تکمیل ظرفیت برای این دانشگاه ها انجام شد پس میتوان گفت احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت برای دانشگاه های سراسری هم وجود دارد که باید منتظر موافقت سازمان باشیم .

   • درصورت موافقت سازمان سنجش روزانه هم برگزار میکنن؟؟

    • باسلام در مورد تکمیل ظرفیت دوره روزانه کاردانی به کارشناسی فعلا اطلاعات دقیقی وجود ندارد باید منتظر اخبار موثق از سوی سازمان سنجش و اموزش باشیم .

 17. سلام سازمان سنجش تکمیل ظرفیتو گذاشته اما چرا لیست دانشگاه هارو نزده

  • با سلام برای اطلاع از لیست رشته و دانشگاه ها باید به دفترچه منتشر شده در زمان انتخاب رشته اولیه رجوع کنید و از رشته های ارائه شده باخبر شوید و جهت اطمینان از وجود ظرفیت در دانشگاه ها به صورت حضوری به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید .

 18. وقت بخیر تکمیل ظرفیت برای دانشگاه غیر انتفاعی اومده ایا برای دانشگاه دولتی هم امکانش هست اعلام کنن؟لطفا جواب بدین

 19. سلام
  ببخشید آخرش ما چیکار کنیم الان بین دو راه موندیم که ثبت نام در موسسات غیرانتفاعی انجام بدیم یا تکمیل ظرفیت برگزار میشه اگه واقعا تکمیل ظرفیت برگزار نمیشه حداقل جواب قطعی زود به ما بدید که تکلیمونو مشخص کنیم و فرصتای دیگه رو از دست ندیم.

  • باسلام
   اطلاعیه جدیدی در خصوص تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی سراسری اعلام نشده است و به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت امسال برگزار نگردد.

 20. سلام
  سازمان سنجش خبر جدیدی درمورد تکمیل ظرفیت ها ارائه نمیده؟؟

 21. سلام
  ببخشید آخرش تکمیل ظرفیت برای مقطع کاردانی به کارشناسی تشکیل میشه؟؟

 22. سلام ببخشید تکمیل ظرفیت بهمن ماه چی؟اونم مشخص نیس؟واسه کاردانی به کارشناسی

 23. سلام
  ببخشید هنوز معلوم نیست که تکمیل ظرفیت برگزار میشه یا نه؟؟

  • با سلام
   در حال حاضر تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی به کارشناسی برای دانشگاه های غیر انتفاعی از تاریخ ۹۷/۸/۱۵ آغاز و تا تاریخ ۹۷/۸/۲۷ ادامه خواهد داشت.و شما میتوانید جهت شرکت در تکمیل ظرفیت این دوره ی مقطع کاردانی به کارشناسی غیر انتفاعی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.

 24. سلام
  تاکی می تونیم امیدوار باشیم که تکمیل ظرفیت برگزارمیشه؟؟؟

  • با سلام . با توجه به اطلاعیه سازمان تکمیل ظرفیت این دوره حذف میباشد ولی به دلیل درخواست دانشگاه احتمال برگزاری آن وجو دارد که انتظار می رود تا هفته آینده این موضوع مشخص شود .

 25. سلام
  باتوجه به آخرین اخبار درمورد تکمیل ظرفیت بالاخره تشکیل میشه یا ن؟؟

 26. سلامم
  تکمیل ظرفیت با توجه به درخواست های دانشگاه ها برگزارمیشه؟؟

  • با سلام
   با توجه به عدم برگزاری دوره‎های تکمیل ظرفیت، به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت امسال برگزار نمی‎شود.

   • الان این خبر قطعی که برگزار نمیشه؟؟

    • با سلام . با توجه به اطلاعیه سنجش تکمیل ظرفیت دوره کاردانی به کارشناسی حذف میباشد ولی با توجه به درخواست دانشگاه ها به سازمان احتمال برگزاری آن وجود دارد .

 27. سلام
  ببخشید تکمیل ظرفیت دیگه قطعی شد که تشکیل نمیشه؟؟

 28. سلام
  ببخشید خبر قطعی از تشکیل نشدن تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته واقعا تایید شده؟؟

  • با سلام هنوز اخبار قطعی در مورد برگزاری یا عدم برگزاری تکمیل ظرفیت از طرف مراجع معتبر منتشر نشده است .

 29. سلام تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی موسسات غیرانتفاعی قطعی اعلام نمیخواد بشه؟

 30. سلام
  واقعا سازمان سنجش درمورد تشکیل نشدن تکمیل ظرفیت در مقطع کارشناسی ناپیوسته خبر قطعی داده؟؟

  • با سلام . با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش تکمیل ظرفیت برای دوره کارشناسی ناپیوسته برگزار نخواهد شد ولی با توجه به درخواست دانشگاه ها به سازمان احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت وجود دارد .

 31. سلام
  ببخشید احتمال داره که تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته از دهه دوم ابان برگزار بشود؟؟

 32. سلام
  بالاخره تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته تشکیل میشه؟؟ بخدا مردیم از استرس بالاخره یه جواب قطعی به ما بدید که ما بدونیم برگزار میشه یا ن؟؟؟؟

  • باسلام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی از تاریخ ۳۰مهر تا ۱۵ ابان تکمیل ظرفیت داردولی برای بقیه واحدهای دانشگاهی فعلا در مورد تکمیل ظرفیت هیچ اطلاع رسانی نشده است

 33. سلام
  ببخشید تا کی می تونیم امیدوار باشیم که تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته برگزار میشه؟؟؟

  • با سلام
   با توجه به ارائه دوره‎های تکمیل ظرفیت در سال‎های گذشته، احتمال ارائه تکمیل ظرفیت برای دوره‎های کارشناسی ناپیوسته تا دهه دوم آبان ماه وجود دارد.

 34. با سلام
  ببخشید برا دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسنه کتمیل طرفیت برگزار شده برای بقیه دانشکده ها کی اعلام میشه؟

  • با سلام
   با توجه به آخرین اطلاعات کسب شده از وزارت علوم تکمیل ظرفیت سایر دانشگاه ها حذف میباشد ولی امکان برگزاری آنها وجود دارد.

 35. سلام
  ببخشید میخواستم بدونم تکمیل ظرفیت دانشکده های دولتی کارشناسی ناپیوسته کی اعلام میشه؟

  • سلام با توجه به اخبار منشر شده از سازمان سنجش امکان عدم برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت در این مرحله وجود دارد .

 36. سلام
  گفتید احتمال برگزاری آن وجود داره ممکن کی برگزار بشه ؟؟

 37. سلام
  ببخشید اخرش تکمیل ظرفیت تشکیل میشه یا نه؟؟

  • با سلام
   بر اساس آخرین اطلاعات از وزارت علوم امسال تکمیل ظرفیت این مقطع حذف میباشد ولی امکان برگزاری آن وجود دارد .

 38. سلام چرا هیچکس از تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی اطلاعی نداره! همه مقاطع مشخص شدن،تاکی ما دانشجو ها باید بلاتکلیف بمونیم؟حتی مشخص نشده که هست یا نه؟

  • با سلام
   بر اساس آخرین اطلاعات از وزارت علوم امسال تکمیل ظرفیت این مقطع حذف میباشد ولی امکان برگزاری آن با وجود ظرفیت کافی در دانشگاه ها اعلام خواهد شد .

 39. باسلام
  میشه یه جواب کلی درمورد اینکه تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته تشکیل میشه با نه بدید؟؟

  • باسلام
   زمان و اطلاع دقیقی در خصوص تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته اعلام نشده است و به احتمال زیاد تکمیل ظرفیت سراسری درسال۹۷ برگزارنشود.

 40. سازمان سنجش کی دیگه تصمیم میگیره که ما بفهمیم تکمیل ظرفیت برگزار میشه یان؟؟

 41. سلام
  احتمال داره که ظرفیت تکمیل کارشناسی ناپیوسته اعلام نشه؟؟؟

 42. سلام
  میخواستم بدونم کی دیگه زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیویسته را اعلام میکنن؟؟

 43. سلام ببخشید میخواستم بدونم تکیمل ظرفیت کاردانی ب کارشناسی برای دانشگاه های غیر انتفاعی اعلام شده چون از دانشگاه پرسیدم گقتن هنوز اعلام نشده؟؟

  • با سلام.
   برای مقطع کاردانی به کارشناسی در حال حاضر اعلام ظرفیت صورت نگرفته است.

   • یعنی احتمال داره اعلام نشه چون برای دانشگاه های غیر انتفاعی فقط اعلام نشده و برای بقیه دانشگاه ها شده؟؟ اگر بشه زمانش کی هست؟؟

    • با سلام . در حال حاضر تاریخ دقیقی برای تکمیل ظرفیت دوره کاردانی به کارشناسی اعلام نشده است ولی با توجه به درخواست دانشگاه ها به سازمان احتمال برگزاری تکمیل ظرفیت وجود دارد .

 44. سلام
  ببخشید چند روز دیگه مشخص میشه که بفهمیم تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته تشکیل میشه؟؟

 45. سلام
  سازمان سنجش تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته را برگزار میکنه؟؟

  • با سلام
   در حال حاضر فقط دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی در مقطع کارشناسی پیوسته تکمیل ظرفیت برگزار کرده اند و در مورد تکمیل ظرفیت سایر دانشگاه های سراسری و ازاد اطلاعیه ی دقیق و مشخصی وجود ندارد.

 46. با سلام من تو سایت سنجش میزنم مینویسه شما در رشته علوم ورزشی قبول شدین ولی نمیاره روزانه یا شبانه و نمیاره که کدوم دانشگاه لطفا راهنماییم کنین مرسی

  • با سلام
   داوطلبانی که برای آنها قبولی در رشته های نیمه متمرکز آمده، صرفا به منزله‌ی دعوت به مصاحبه آنها می‌باشد، و حتما داوطلب باید برای رشته قبول شده اعلام آمادگی نماید. رشته و دانشگاه‌های که برای آنها دعوت به مصاحبه شده‌اند، مطابق با لیست انتخاب رشته داوطلبان می‌باشد.

 47. سلام وقتتون بخیر چندمین باره سوال میکنم از قبل از کنکور تا الان متاسفانه جواب نمیدین اگه اطف کنید جواب کاملی به من بدین ممنون میشم
  امکان اینکه توی تکمیل ظرفیت رشته هایی که توی دفترچه ارائه نشده بود رو قرار بدن؟مثلا روانشناسی عمومی یا زبان خارجه؟؟واسه ی دانشگاه روزانه

  • با سلام
   در صورتی که کد رشته ای در دانشگاهی در دفترچه اصلی ارائه نشده باشد به این معناست که دانشگاه در ان سال جذب دانشجو نخواهد داشت.بنابراین در تکمیل ظرفیت نیز این کدرشته ها قید نخواهند شد.

 48. سلام
  امسال تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تشکیل میشه؟؟

  • با سلام
   طی درخواست های صورت گرفته به سازمان سنجش در خصوص ارائه تکمیل ظرفیت تصمیم گیری قطعی صورت نگرفته است.

 49. سلام ببخشید تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های غیرانتفاعی شروع شده؟ یعنی از مهر ماه و ابان ماه میشه بریم سرکلاسا؟

  • با سلام
   بله تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی اغاز شده و تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت و دانشجویان متقاضی در صورت قبولی ورودی مهرماه خواهند شد.

 50. سلام ببخشید تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته داشنگاه های غیرانتفاعی ثبت نامش شروع شده؟یعنی میتونیم از مهرماه یا ابان ماه بریم سر کلاسا؟

  • باسلام
   بله شما می توانید در تکمیل ظرفیتی که در دانشگاه غیرانتفاعی شروع شده است ثبت نام کنید و زمان برگزاری کلاس ها بستگی به خود واحد دانشگاه دارد.

 51. سلام
  ببخشید می