شنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97

 مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97
مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی فرصت مجدد برای ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی را اعلام کرد. داوطلبان توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام و شرکت در آزمون به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و افرادی که تا کنون موفق به ثبت نام نشده اند و یا داوطلبانی که در ثبت نام اطلاعات شخصی خود را اشتباه وارد کرده اند باید از روز شنبه 19 اسفند تا روز یکشنبه 20 اسفند 96 نسبت به ثبت نام و ویرایش خود اقدام نمایند. برای ثبت نام خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. در ضمن داوطلبانی که هزینه ثبت نام و کد پیگیری را دریافت کرده ولی به دلایلی ثبت نام خود را انجام نداده اند می توانند با همان کد پیگیری ثبت نام خود را انجام دهند.

شرایط شرکت در آزمون دستیاری تخصصی 97

1- داشتن مدرک یا گواهینامه فارغ التحصیلی در رشته دکترای پزشکی عمومی

2- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه برای آقایان

3- موفقیت در آزمون سنجش صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی ( مختص فارغ التحصیلان اسفند سال 94 و بعد از آن )

4- ارائه معافیت از خدمات قانونی و یا گواهی اتمام خدمات قانونی (خدمت نظام وظیفه عمومی، خدمت پزشکان و پیراپزشکان، ) تا تاریخ 31 شهریور 95 نیز الزامی است.

5- عدم اشتغال به تحصیل داوطلب در یکی از رشته های تخصصی پزشکی، PhD ،کارشناسی ارشد ،نداشتن مدرک تخصصی پزشکی بالینی

6- پذیرفته شدگان مرحله اصلی و جایگزین مرحله اول آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی پزشکی دوره پیش ، در صــورت عدم ثبت نام و یا عدم شــروع به آموزش و انصراف از تحصیل مجاز به شرکت در آزمون پذیرش دستیار تخصصی نمی باشند. (به جز افرادی که به دلیل بروز بیماری از ادامه تحصیل و انجام خدمات بعد از فراغت ، از ادامه تحصیل در رشته خود منصرف و یا اخراج شده باشند.)

7- دانشجویان ممتاز استعداد درخشان به مقاطع بالاتر در وزارت بهداشت برای ادامه تحصیل فقط در یک نوبت و حداکثر 2 سال پس از فراغت از تحصیل می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

8- دانشــجویان پزشــکی عمومی متاهل ( خانم و آقا ) باید حداکثر تا تاریخ 97/6/31 فارغ التحصیل شده باشند و برای یک بار می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

آزمون دستیاری تخصصی 97 روز پنج شنبه 97/2/6 به صورت همزمان در دانشگاه‌ های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی 97 

طبق زمان مقرری که در ابتدای مطلب گفته شد داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش فرم ثبت نام آزمون دستیاری تخصصی 97 را تکمیل کرده و با پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 605000 ریال ثبت نام خود را انجام دهند. مدارک لازم جهت ثبت نام شامل { یک قطعه عکس ۴ × ٣ – اسکن کارت ملی و شناسنامه – اســکن گواهی مبین طی دوره پزشــکی عمومی – اسکن گواهی قبولی در آزمون صلاحیت بالینی پایان دوره پزشکی عمومی (ارســال این گواهی صرفا پس از ارائه کارنامه و در زمان انتخاب رشــته الزامی می باشد.) – فارغ التحصیلان خارج از کشور و اتباع غیر ایرانی در صورت دریافت معرفی نامه از مرکز خدمات آموزشی در زمان ثبت نام جهت شرکت در آزمون، می توانند بصورت اینترنتی در آزمون ثبت نام نمایند. همچنین در صــورت شــرکت براســاس قانون تســهیل ازدواج جوانان ارســال اســکن صــفحات اول و دوم داوطلب و شناسنامه همسر الزامی می باشد. برای اطلاعات بیشتر در زمینه مدارک و شرایط مورد نیاز و نحوه گزینش آزمون می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید . برای عضویت در کانال دکتری بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید