خانه تیزهوشان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98

آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98

ثبت نام تیزهوشان 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

امروزه والدین به تحصیلات فرزندان خود اهمیت زیادی می دهند و تحصیل در مدارس تیزهوشان یکی از گزینه های مناسب است. در مدارس تیزهوشان فضای گسترده علمی و آموزشی فراهم است و چون دانش آموزان از یک آزمون فیلتر شده اند تقریبا می توانیم بگوییم در یک سطح می باشند و این مورد باعث رشد تحصیلی دانش آموزان می شود زیرا معلم به خوبی می داند دانش آموزانش در چه سطحی قرار دارند. به طور کلی اگر شرایط این را دارید که فرزندان خود را به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و … بسپارید تردید نکرده و زمینه ی موفقیت آن ها را در آینده فراهم نمایید. مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به منظور راهنمایی و آشنایی بیشتر شما این مقاله را با عنوان ثبت نام تیزهوشان 97 شهرستان بندر انزلی فراهم نموده اند شما با مطالعه دقیق این مقاله می توانید به سوالاتی که در ذهن خود دارید پاسخ مناسبی بدهید به همین منظور پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98 

از اواخر بهمن ماه سال جاری ( 1396 ) ثبت نام آزمون تیزهوشان آغاز می شود. دانش آموزانی که می خواهند در این آزمون ثبت نام کنند باید در زمان مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان متقاضی ثبت نام جهت انجام مراحل ثبت نام می بایست به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کنند. نکته مهم در رابطه با ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 این است که ثبت نام در دو مرحله انجام می شود. مرحله اول در بهمن ماه خواهد بود و زمان ثبت نام مرحله دوم را نیز متعاقبا اعلام خواهیم کرد. اگر حین ثبت نام با مشکل مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره  تماس بگیرید مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود و یا می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره  بخواهید ثبت نام شما را انجام دهند. به محض دریافت زمان دقیق ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 در سایت و کانال تلگرامی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم و نهم شهرستان بندر انزلی 97 – 98 

قبل از انجام ثبت نام می بایست از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان  که در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ذکر شده است مطلع شوید و در صورت داشتن شرایط لازم اقدام به ثبت نام کنید در غیر این صورت ثبت نام شما لغو و حق شرکت در آزمون را نخواهید داشت. از جمله شرایط عمومی ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم و نهم  این است که دانش آموز باید تابعیت ایرانی داشته باشد. ( البته دانش آموزانی که تابعیت ایرانی ندارند هم می توانند با شرایط خاص ثبت نام و در آزمون شرکت کنند. )

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 :

     1دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم ثبت نام کنند می بایست در پایه ششم مشغول به تحصیل باشند.
     2دانش آموزانی که می خواهند در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم ثبت نام کنند می بایست در پایه ششم مشغول به تحصیل باشند.

شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم 97 – 98 : 

    1 از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم این است که دانش آموز بایستی در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
    2معدل پایه هشتم دانش آموز بالای 19 باشد.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم و نهم شهرستان بندر انزلی 97 – 98 

سوالات آزمون تیزهوشان به دو دسته تقسیم می شود. یک دسته سوالات استعداد تحصیلی و یک دسته سوالات تحلیلی می باشد. منبع سوالات تحصیلی کتاب درسی است ولی منبع سوالات تحلیلی خارج از کتاب درسی می باشد و برای سنجش اطلاعات عمومی دانش آموزان است. جهت اطلاع از بهترین منابع کمک آموزشی جهت آمادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بر روی لینک منابع آزمون تیزهوشان نهم کلیک نمایید.

منابع سوالات آزمون تیزهوشان ششم 

علوم تجربی با 10 سوال و ضریب 2

مطالعات اجتماعی با 7 سوال و ضریب 1

ریاضی با 15 سوال و ضریب 3

ادبیات فارسی با 10 سوال و ضریب 2

تفکر و پژوهش با 5 سوال و ضریب 1

قرآن و هدیه های آسمانی با 8 سوال و ضریب 2

منابع سوالات آزمون تیزهوشان نهم 

مطالعات اجتماعی با 15 سوال و ضریب 1

ریاضی با 20 سوال و ضریب 3

علوم تجربی با 17 سوال و ضریب 2

ادبیات فارسی با 15 سوال و ضریب 2

قرآن و هدیه های آسمانی با 8 سوال و ضریب 2

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 

زمان توزیع  کارت ورود به جلسه تیزهوشان 97 – 98 همچون سال های گذشته چند روز قبل از برگزاری آزمون خواهد بود. برای دریافت کارت می بایست به سایت Azmoon.medu.ir مراجعه کرده و یک نسخه پرینت از آن دریافت نمایید. ممکن است هنگام دریافت کارت متوجه وجود اشکالات در اطلاعات مندرج بر روی کارت شوید که در این صورت باید به باجه های رفع نقص مراجعه و نسبت به اصلاح اطلاعات کارت اقدام کنید. آدرس باجه های رفع نقص همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 97 بر روی سایت قرار داده می شود.

 “ همراه داشتن کارت ورود به جلسه در روز آزمون الزامی می باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98 

طبق روال سال های گذشته آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) 97 – 98 در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 نیز همچون سال های گذشته اوایل تیر ماه خواهد بود. زمان دقیق برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را به محض دریافت در سایت و کانال ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهیم کرد. جهت مطالعه دفترچه ثبت نام تیزهوشان 97 می توانید بر روی لینک کلیک کنید. برای اطلاع از ثبت نام آزمون تیزهوشان استان فارس 97 – 98 – ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمان 97 – 98 – ثبت نام تیزهوشان استان آذربایجان شرقی 97 – 98 – ثبت نام آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی 97 – 98 نیز می توانید بر روی لینک ها کلیک کنید.

برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شهرستان بندر انزلی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد