تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مدارس / ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه

ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه 99
ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس ماندگار البرز یکی از برترین و معتبرترین مدارس استان تهران هستند که به دلیل داشتن امکانات رفاهی (ورزشی ، سالن اجتماعات ، آزمایشگاه های مجهز ، کتابخانه ، سالن غذاخوری و تیم آموزشی متخصص) زیاد ، هر ساله شاهد گرایش بسیاری از داوطلبان به این مدارس می باشیم. اما به دلیل بالا بودن متقاضیان و ظرفیت کم پذیرش ، دانش آموزان برای تحصیل در این مدرسه باید آزمون ورودی را با موفقیت سپری کنند. مدرسه ماندگار البرز از نیمه دوم دهه 80 برای گزینش دانش آموزان برتر اقدام به برگزاری آزمون علمی در مقاطع اول متوسطه و دوم متوسطه می کند. لازم است گفته شود که این مدرسه در سال گذشته آزمون ورودی را فقط برای دانش آموزان پایه دهم برگزار نموده است ، این احتمال وجود دارد که امسال نیز فقط برای این مقطع آزمون علمی برگزار گردد. قبل از شروع ثبت نام داوطلبان می بایست دفترچه آزمون این مدارس را دریافت نموده و آن را به دقت مطالعه کنند چرا که مطالعه این دفترچه شما را در پیشبرد صحیح روند ثبت نام کمک خواهد کرد. بر اساس قوانین تصویب شده این مدرسه داوطلبان قادر خواهند بود که در هر سه رشته ریاضی فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی ثبت نام کنند.

داوطلبانی که پایه نهم خود را در مدرسه ماندگار البرز بوده اند ، در صورتی مجاز به ادامه تحصیل در این مدرسه می باشند که حداقل 80 درصد از نمره تراز آخرین داوطلب پذیرفته شده آزمون سال جدید را کسب نمایند.

زمان ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوم متوسطه 98 – 99

مدرسه ماندگار البرز تنها در منطقه 6 استان تهران تاسیس شده است و از سال گذشته علاوه بر جذب دانش آموزان در رشته های ریاضی و تجربی ، در رشته علوم انسانی نیز دانش آموز می پذیرد. ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز مقطع دوم متوسطه از 23 بهمن ماه آغاز و تا 20 فروردین نیز ادامه خواهد داشت ، اما با توجه به درخواست زیاد داوطلبان زمان ثبت نام تا 31 فروردین ماه تمدید شده است. دانش آموزان علاقمند به تحصیل در این مدارس می توانند در موعد مقرر به سامانه رسمی آموزش و پرورش به نشانی Azmoon.tehranedu.ir مراجعه نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 16/500 هزار تومان به صورت اینترنتی و دریافت نام کاربری و رمز عبور ، وارد سامانه اصلی ثبت نام شده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، فرم درخواست ثبت نام را با دقت تکمیل نموده و در پایان باید رشته و مدرسه مورد نظر خود را ثبت کنید چرا که دانش آموزان در صورت قبولی ، فقط در رشته انتخابی خود می توانند ثبت نام کنند.

شرایط ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز دوم متوسطه

دانش آموزان برای تحصیل در مدارس ماندگار البرز علاوه بر کسب نمره و امتیاز قابل قبول می بایست شرایطی را دارا باشند. . تمام دانش آموزان در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و سطح علمی خود را محک بزنند. در ادامه به شرایط ثبت نام در آزمون دبیرستان ماندگار البرز خواهیم پرداخت.

  1. ایرانی الاصل بودن و یا داشتن تابعیت ایرانی
  2. اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورود به پایه دهم
  3. داشتن معدل 18 در نوبت اول پایه نهم برای دانش آموزان الزامی می باشد.

جزئیات ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز

  • دانش آموزان سایر استان ها و مدارس خارج از کشور اگر علاقمند به تحصیل در مدرسه ماندگار البرز هستند باید در زمان مشخص شده ثبت نام (اواخر بهمن لغایت پایان فروردین) به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنند.
  • دانش آموزان باید در انتخاب رشته تحصیلی خود در زمان ثبت نام نهایت دقت را داشته باشند ، چرا که پس از پذیرفته شدن در آزمون ورودی امکان تغییر رشته برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.
  • دانش آموزان می توانند از سهمیه شاهد و ایثارگران استفاده کنند.
  • حدودا 10 درصد از ظرفیت پذیرش به فرزندانی که والدین آن ها فرهنگی می باشد ، تعلق خواهد گرفت.
  • دانش آموزان بایستی هنگام ثبت نام شماره تلفن همراه فعال و معتبری که در دسترس باشد ، جهت اطلاع رسانی در فرم ثبت نام درج کنند.

یکی از قدیمی ترین و برترین مدارس استان تهران دبیرستان ماندگار البرز می باشد که در پایه دوم متوسطه از طریق برگزاری آزمون اقدام به جذب دانش آموز می کند. به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضیان تحصیل در این مدارس داوطلبانی قادر خواهند بود که تحصیلات خود را در مدارس ماندگار البرز آغاز کنند که در آزمون ورودی شرکت نموده و نمره قابل قبول دریافت کنند. ثبت نام آزمون مذکور از بهمن ماه آغاز و تا اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت. بر اساس قوانین تصویب شده این مدرسه داوطلبان قادر خواهند بود که در هر سه رشته ریاضی فیزیک ، علوم تجربی و علوم انسانی ثبت نام کنند. لازم است گفته شود که آزمون پایه اول متوسطه این مدارس از سال گذشته حذف شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز دوره دوم متوسطه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99