خانه نمونه دولتی ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98

آزمون نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98 

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس دیگر از لحاظ سطح علمی و امکانات آموزشی در سطح بالایی قرار دارد به همین دلیل نسبت به مدارس عادی متقاضیان زیادی دارد. پذیرش دانش آموزان متقاضی تحصیل در مدارس نمونه دولتی هر سال در قالب یک آزمون ورودی انجام می شود این مدارس تحت نظارت دولت ولی توسط اشخاص و سازمان های شخصی اداره می شود. هر ساله تعداد زیادی از دانش آموزان پایه ششم و نهم سراسر کشور، متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هستند و به همین دلیل آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی به یکی از آزمون های بزرگ و حساس تبدیل شده است و ما در این مقاله قصد داریم به ثبت نام آزمون نمونه دولتی ، منابع نمونه دولتی نهم و منابع نمونه دولتی ششم ابتدایی ، شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم و نهم و کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شهرستان چرداول بپردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98 

طبق روال سال های گذشته ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 نیز از اواخر اسفند ماه آغاز می شود. دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 97 – 98 را دارند می بایست در زمان تعیین شده به سایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان چرداول مراجعه و ثبت نام خود را برای مدارس نمونه دولتی ششم و یا آزمون نمونه دولتی نهم 97 – 98 انجام دهند. البته سال های گذشته ثبت نام در بعضی شهرها به صورت حضوری نیز انجام می گرفت. جهت اطلاع از اینکه آیا در شهر شما نیز ثبت نام نمونه دولتی 97 – 98 به صورت حضوری انجام می شود یا خیر می توانید به مدرسه یا آموزش و پرورش شهر محل سکونت خود مراجعه کنید. اگر هنگام ثبت نام با سوال یا ابهامی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید و حتی می توانید در صورت تمایل ثبت نام خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

 

شرایط ثبت نام در آزمون نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98

ثبت نام در آزمون نمونه دولتی دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی است که متقاضیان فقط در صورت داشتن تمامی شرایط آن مجاز به ثبت نام آزمون خواهند بود. کی از شرایط عمومی ثبت نام در آزمون ورودی نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و نهم به دهم داشتن تابعیت ایرانی دانش آموزان است ( البته دانش آموزان اتباع غیر ایرانی نیز می توانند با شرایط خاص در این آزمون شرکت کنند. ) از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام دانش آموزان پایه ششم، اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه ششم ابتدایی، کسب نمره خیلی خوب در تمامی درس ها و یا کسب نمره ی خوب در یک درس و خیلی خوب در بقیه درس ها در نیم سال اول پایه ششم ابتدایی می باشد. و یکی از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم این است که دانش آموزان بایستی در همه ی درس ها نمره ی خیلی خوب و یا در یک درس خوب و مابقی درس ها نمره خیلی خوب را کسب کنند تا مجاز به شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه ششم شوند. از جمله شرایط اختصاصی برای ثبت نام دانش آموزان پایه نهم نیز این است که دانش آموز در حال تحصیل در پایه نهم باشد و معدل نیم سال اول پایه نهم آنها بالای 17 باشد. یکی از شرایط اختصاصی شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم نیز این است که معدل نیم سال دومشان هم بالای 17 باشد.

 

منابع آزمون نمونه دولتی ششم شهرستان چرداول 97 – 98 

در این قسمت منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 98 – 97 را همراه با ضرایب هر درس قرار می دهیم تا از اهمیت هر درس آگاه شده و در برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی خود لحاظ کنید.

    منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی                            ششم به هفتم
نام درس ضریب 
فارسی با 20 سوال2
علوم با 20 سوال2
ریاضی با 20 سوال4
قرآن و هدیه های آسمانی با 10 سوال2
مطالعات اجتماعی با 10 سوال1

منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی نهم شهرستان چرداول 97 – 98

هنگام برنامه ریزی درسی حتما به ضرایب درس ها توجه کنید و نسبت به ضریب و اهمیت هر درس، برای آن درس برنامه ریزی کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی برای موفقیت در آزمون می توانید عضو کانال نمونه دولتی شوید و یا با مرکز مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

        منابع و ضرایب آزمون نمونه دولتی                              نهم به دهم
نام درسضریب
هدیه آسمانی با 10 سوال 2
ادبیات فارسی با 10 سوال2
عربی با 8 سوال1
علوم اجتماعی با 8 سوال1
زبان انگلیسی با 7 سوال1
 کار و فناوری با 10 سوال1
علوم تجربی با 20 سوال2
 ریاضیات با 25 سوال2

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی 97 – 98

همانند سال های گذشته حدودا یک هفته قبل از برگزاری آزمون، آموزش و پرورش اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی خواهد کرد. برای دریافت کارت ورود به جلسه، بایستی به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان خود مراجعه و پس از تکمیل اطلاعات خواسته شده اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 و تهیه یک پرینت از آن نمایید. توجه داشته باشید که همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری آزمون الزامی می باشد زیرا اطلاعات شخصی و تحصیلی شما بر روی آن درج گردیده است. درضمن ممکن است پس از دریافت کارت متوجه وجود اشکالاتی در اطلاعات شخصی و تحصیلی مندرج در کارت شوید که در این صورت حتما می بایست نسبت به رفع نقص آن اقدام کنید. برای این کار بایستی قبل از زمان برگزاری آزمون به باجه های رفع نقص، که آدرس این باجه ها همزمان با انتشار کارت بر روی سایت قرار می گیرد مراجعه و نسبت به رفع نقص آن اقدام نمایید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98

هر ساله آزمون نمونه دولتی چرداول و دیگر شهر ها پس از برگزاری امتحانات نیم سال دوم برگزار می شود که آزمون نمونه دولتی 97 – 98 نیز طبق روال هر سال پس از برگزاری و مشخص شدن نتایج امتحانا یعنی در تیر ماه برگزار خواهد شد. نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98 نیز 2 تا 3 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می شود که جهت مشاهده نتایج می بایست به سایت آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید. در ضمن برای اطلاع از نتایج و قبولی و یا عدم قبولی داتش آموز خود می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا مشاوران ما نتایج آزمون را در اختیارتان قرار  دهند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال نمایید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شهرستان چرداول 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد