تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
شرایط استخدام آموزش و پرورش 99

 فارغ التحصیلان رشته های مختلف، تمایل زیادی به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را دارند تا از این طریق وارد شغل معلمی شوند. علاقه مندان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، اقدامات لازم را برای نام نویسی خود انجام دهند. همانطور که مستحضر هستید، قبل از شروع فرآیند ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 توسط سازمان سنجش منتشر می شود که شامل کلیه مراحل ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و… می باشد که داوطلبان می بایست به طور دقیق به مطالعه و بررسی آن بپردازند. شرایط و ضوابط ثبت نام در آزمون هم یکی از موارد است که به طور کامل در این دفترچه درج شده است که برای سهولت مطالعه شما عزیزان در ادامه این مطلب به آن می پردازیم.

۲۵ درصد جذب نیرو به ایثارگران، ۵ درصد نیز به رزمندگانی اختصاص می یابد که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش هم مانند استخدام هر ارگان دیگری، نیازمند شرایط و ضوابط خاصی است که در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مربوط به هر سال، مشخص می شوند. شرایط مذکور در دفترچه، شامل شرایط عمومی و اختصاصی هستند که داشتن آن شرایط، مجوز ثبت نام در این آزمون می باشد. در ادامه مطلب به بررسی آن ها می پردازیم:

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایران
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • پایبند بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن برای آقایان
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی
 • عدم مشمولیت در جامعه بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
 • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون یا حین استخدام
 • شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم
 • داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
 • داشتن حداکثر 35 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
 • داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
 • داشتن حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 
 • تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.

در خصوص شرط سنی تعیین شده، ناگفته نماند که شرایط سنی مذکور، برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند. لازم به ذکر است جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند و همچنین، برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.

داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند به اندازه مدت زمان خدمت غیررسمی آن ها، بر شرط سنی مذکور اضافه می شود.

شرایط اختصاصی

علاوه بر داشتن شرایط عمومی، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون می باشد اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است.

 • مدرک تحصیلی علاقه مندان به شرکت در عناوین شغلی هنرآموز، باید دارای فوق دیپلم پیوسته باشد؛ اما در صورت احراز مدرک فوق دیپلم ناپیوسته، می بایست مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز، این امر بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان خواهد بود.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی قرار می گیرند، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش تحویل بدهند.
 • معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی را ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ خواهد شد.
 • فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
 • پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند.
 • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.
 • داوطلبانی که در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع شرکت نکنند، به منزله انصراف آن ها از ادامه روند استخدام تلقی می شود و می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نمایند.
 • قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی عنوان شغلی های هنرآموز هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی sru.ac.ir مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.
 • تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و هم چنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند کرد.
 • دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند؛ اما در صورت تقاضای داوطلبان، می توانند خدماتی را با دریافت هزینه مربوطه ارائه کنند.

داوطلبان زیادی علاقه مند پذیرش در وزارت آموزش و پرورش و اشتغال به عنوان معلم در مدارس می باشند که لازمه تحقق این امر، داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مذکور می باشد. داوطلبان در صورت احراز این شرایط می توانند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این شرایط به طور مبسوط، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش یادآور شده اند که در کنار آن، داوطلب با مطالعه و مورد بررسی قرار دادن دفترچه فوق الذکر می تواند اطلاعاتی پیرامون سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز آزمون 99، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کسب نمایند.

 

سوالات متداول

1- داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید چند سال سن داشته باشند؟

حداقل 20 سال و حداکثر 45 سال. جزئیات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

2- شرط اصلی پذیرش قطعی در آموزش و پرورش چیست؟

افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.

3- آیا دانش آموختگان مراکز تربیت معلم می توانند در این آزمون شرکت کنند؟

خیر، فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۱۰ نظر

 1. Avatar

  با سلام ببخشید من دانشجوی کاردانی رشته شیمی تو دانشگاه فنی حرفه ای هستم میخوام ببینم برای آزمون کارشناسی آیا میتونم تغییر رشته بدم و برم زمین شناسی نفت دانشگاه دولتی لطفا پاسخ بدهید؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در صورتی که رشته مورد نظر در دانشگاه مذکور ارائه شده باشد، محدودیتی جهت تغییر رشته برای شما وجود ندارد.

 2. Avatar

  سلام .نتایج مصاحبه اموزش و پرورش ۹۹ کی در میاد؟؟ و اینکه باید به کدوم آدرس برم نتایج مصاحبه رو ببینم؟؟؟
  ممنون از پاسخگوییتون.

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر اعلام نتایج ازمون استخدامی اموزش و پرورش اعلام نشده است. لازم به ذکر است اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش خواهد بود.

 3. Avatar

  سلام ببخشید تاریخ ثبت نام کی هستش؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، تا این لحظه اطلاعیه ای در رابطه با زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است.

 4. Avatar

  سلام،اگر ارشد برق داشته باشیم و ارشد علوم تربیتی هم گرفته باشیم البته با اغییر رشته میتونیم اموزش ابتدایی شرکت کنیم یا باید ارشد مرتبط با کارشناسی باشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، درصورتی که شما مدرک کارشناسی ارشد علوم تربیتی داشته باشید، مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشید.

 5. Avatar

  سلام‌وقتتون‌بخیر‌
  من‌الان‌لیسانس‌رشته‌تاریخ‌از‌دانشگاه‌ازاد‌دارم‌میخواستم
  بدونم‌میتونم‌با‌این‌مدرکم‌تو‌ازمون‌استخدامی‌اموزش‌وپرورش
  شرکت‌کنم‌یا‌نه؟

 6. Avatar

  سلام کسی که فارغ التحصیل اقتصاد باشد
  میتواند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کند؟

 7. Avatar

  سلام و وقت بخیر
  من در رشته ی جامعه شناسی در حال تحصیل هستم و ترم چهارم هستم و اخرین مدرک من دیپلم هست ایا من میتونم در ازمون استخدامی ۱۴۰۰ اموزش و پرورش شرکت کنم؟

 8. Avatar

  سلام
  مدرک تحصیلی من کارشناسی فیزیک است و ۶سال در مدارس غیر انتفاعی مقطع دبستان تدریس کردم. ۲تا سوال دارم:
  ۱- باید رشته فیزیک آزمون بدم یا میتونم برای آموزگاری ابتدایی هم شرکت کنم؟
  ۲- شنیدم بذای آموزگاران غیر انتفاعی هم امتیازی در آزمون درنظر گرفته شده؛ آیا صحت داره؟

 9. Avatar

  سلام وقتتون بخیر و سلامتی
  از اینکه که به سوالات پاسخ می دید ممنونم.
  مدرک کارشناسی بنده ریاضی هست و مدرک ارشدم علوم قرآنی. در آزمون برای رشته دبیری الهیات ثبت نام کردم و الان دعوت به مصاحبه شدم و تقریبا نمره بالایی کسب کردم. خواستم ببینم اینکه رشته های ارشد و لیسانس یکی نیست مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، ملاک پذیرش نهایی مدرک مورد نظر در شرایط احراز می باشد و محدودیت نسبت به عدم تطابق مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد وجود ندارد.

 10. Avatar

  با سلام…من در مصاحبه آموزش و پرورش شرکت کردم ….نمره قبولی من نسبت به نمره حد نصاب قبولی!!! ۵نمره بالا تره..!!آیا امیدی هست که در مصاحبه قبول بشم و به مرحله بع راه پیدا کنم؟؟؟؟
  و اینکه جواب مصاحبه کی میاد؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، قبولی نهایی منوط به کسب امتیاز در مراحل مصاحبه و معاینات پزشکی می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اطلاعیه منتشر شده نتایج نهایی تا پایان اسفند ماه اعلام خواهد شد.

 11. Avatar

  سلام وقتتون به خیر. مدرک کارشناسی ارشد با مدرک کارشناسی حتما باید یکی باشه؟ الان من لیسانس مدیریت و فوق لیسانس الهیات دارم و برای دبیری معارف ثبت نام کردم مشکلی نیست؟

 12. Avatar

  با سلام…ایا پدیرفته شدگان اموزش وپرورش در طول یک سال دوره آموزشی حقوقی دریافت میکنند…ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به اطلاعیه های منتشر شده در دوره ی مهارت آموزی یکساله حقوقی به شما تعلق نخواهد گرفت.

 13. Avatar

  مهلت ثبت نام تمام شد؟؟؟ با مدرک دیپلم علوم انسانی میشه شرکت کرد ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به پایان رسیده است. لازم به ذکر است که در برخی از عنواین شغلی با مدرک دیپلم مجاز به ثبت نام می باشید.

 14. Avatar

  سلام بنده فارق التحصل مدیریت بازرگانی هستم آیا میتونم منابع آزمون مربوط به علوم تربیتی یا رشته مورد نیاز آموزش و پرورش را مطالعه کنم و در آزمون رشته مورد نظرشرکت کنم؟یا حتما باید مدرک رشته مورد نظر را داشته باشم؟

 15. Avatar

  سلام .من با لیسانس پژوهشگری اجتماعی(علوم اجتماعی)میتونم اموزگار ایتدایی قبول شم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، برای عنوان شغلی ذکر شده با مدرک کارشناسی علوم اجتماعی مجاز به ثبت نام نمی باشید.

 16. Avatar

  سلام وقت بخیر
  رشته مدیریت بازرگانی هم می‌توانند شرکت کند؟
  البته برای سال ۱۴۰۰؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، از رشته ی مدیریت در هیچ عنوان شغلی پذیرش وجود ندارد.

 17. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک رشته مهندسی پزشکی میشه در ازمون اموزش و پرورش شرکت کرد؟

 18. Avatar
  رویا نظام دوست

  باسلام من ترم اخر حقوق هستم از آذربایجان شرقی شهرستان بناب و متولد هفتادم ایا امکان استخدام من وجود دارد و سهمیه ایثارگری و حضور در عملیات پدرم دارد چگونه برای این امر استخدام اقدام کنم وامتحان استخدام و سوالات از کجا تهیه کنم باتشکر نظام دوست دانشجو ی ترم اخر حقوق از بناب

 19. Avatar

  سلام من معلم دوم دبستان هستم و دوسال سابقه دارم میخواستم بدونم که در آزمون شرکن کنم جذب آموزش و پرورش میشم؟
  و زمان برگزاری آزمون کی هستش؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست دارای شرایط ثبت در آزمون را که از جمله؛ مدرک تحصیلی متناسب با شرایط احراز، حداکثر شرایط سنی و… می باشد، را دارا باشید.

 20. Avatar

  سلام
  با مدرک کارشناسی رشته مهندسی پزشکی میشه در ازمون شرکت کرد؟

 21. Avatar

  سلام من دانشجو ترم اخر علوم سیاسی دانشگاه سراسری ام ورودی۹۶، بعد اخذ مدرک
  کارشناسی مجاز به شرکت دراین ازمون هستم؟چه شاخه ای به رشتم میخوره

 22. Avatar

  سلام درمورد مدرک آیا فارغ التحصیلان پیام نورهم میتونن شرکت کنن؟محدودیت نداره این دانشگاه؟واینکه معدل کارشناسی باید چند باشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، محدودیتی از نظر نوع دانشگاه و معدل مقطع کارشناسی وجود ندارد.

 23. Avatar

  سلام وقت به خیر با لیسانس روانشناسی میشه تو ازمون شرکت کرد؟؟

 24. Avatar

  سلام.ببخشید کسی ‌که فارغ‌التحصیل دانشگاه فرهنگیان هست و الان دبیره میتونه شرکت کنه؟بقیه شرایط و کامل دارم

 25. Avatar

  سلام
  ببخشید من کتردانی ناپیوسته حسابداری دارم ودیپلم تجربی میخواستم بدونم نمیتونم تو ازمون شرکت کنم ؟

 26. Avatar

  سلام و درود خدمت دوست عزیز
  من کارشناسی علوم تربیتی هستم میخواستم بدونم من ماه دیگه اعزامم برای خدمت
  میخواستم بدونم در حین زمان سربازی آزمون داد؟

 27. Avatar

  سلام ببخشید من ترم اخر کاردانی اموزش ابتدایی هستم من می تونم شرکت کنم تو ازمون یانه

 28. Avatar

  سلام خسته نباشین ببخشید من ترم اخر کاردانی اموزش ابتدایی هستم من می تونم تو ازمون شرکت کنم یانه

 29. Avatar

  سلام من فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی دارم. میتونم معلم زیان بشم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، برای شرکت در آزمون استخدامی دبیری زبان می بایست مدرک کارشناسی مرتبط ارائه دهید.

 30. Avatar

  لطفا زمان ثبت نام ونحوه ی انجامش رو راهنمایی کنین سپاسگزارم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید.

 31. Avatar

  باسلام آیا با مدرک کاردانی یا کارشناسی حسابداری میتوان درآزمون های اموزش وپرورش شرکت کرد ودبیر حسابداری شد؟
  ایا چنین آزمونی برگزار میشود؟

 32. Avatar

  سلام، وقتتون بخیر
  با مدرک کارشناسی کتابداری( علم اطلاعات و دانش شناسی) میشه توی ازمون اموزش و پرورش شرکت کرد؟ نیاز هست به این رشته؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با استناد به دفترچه راهنمای ثبت نام، با رشته ی مذکور مجاز به ثبت نام در عنوان شغلی آموزگاری ابتدایی نخواهید بود.

 33. Avatar

  ‌باسلام مدرک تجربی دارم ودرحال تحصیل دررشته کارشناسی حقوق هسم ایاامکان جذب توسط آموزش پرورش وجودداره؟

 34. Avatar

  سلام با درک دیپلم تجربی میشه امتحان داد؟

 35. Avatar

  سلام مدرکم لیسانس پژوهشگری علوم اجتماعی هست برا استخدامی آموزش وپرورش در چه عنوان شغلی میتونم ثبت نام کنم؟

 36. Avatar

  اخرین روز ثبت نام ۴ مهر بوده است با تمدید اعلام شده ولی در اطلاعیه سنجش ۲۹ شهریور ملاک فارغ التحصیلی نوشته شده است…کدام مرد صحیح است؟

 37. Avatar

  تاریخ مدرک فارغ التحصیلی چه زمانی باید باشد؟

 38. Avatar

  سلام.من مدرک لیسانس حسابداری دارم.میخواستم بدونم با این مدرک در صورت قبولی در آزمون چه درسی و میتونم تدریس کنم؟

 39. Avatar

  سلام پس ازموفقیت در استخدامی آموزش وپرورش برا خدمت امکان انتقالی به شهر دیگه میسر هست؟

 40. Avatar

  سلام پس از موفقیت در استخدامی آموزش وپرورش امکان انتقالی به شهر دیگه امکان پذیر هست؟

 41. Avatar

  سلام وقت بخیرلطفاجواب بدید بامدرک کارشناسی حقوق میشه درازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کرد؟اگربله درچه قسمتی…ممنون میشم جواب بدید

 42. Avatar

  سلام پس از موفقیت در استخدامی آموزش وپرورش آیا امکان انتقالی به شهر دیگه امکان پذیر هست؟

 43. Avatar

  سلام از سهمیه ۵درصدی ایثارگری برخوردارم همزمان میتونم هم از سهمیه آزاد وهم ایثارگری استفاده کنم یا اینکه فقط یکیشون شاملم میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، شما مجاز به انتخاب تنها یک سهمیه می باشید.

 44. Avatar

  سلام من از سهمیه ایثارگری۵درصد برخوردارم میتونم از سهمیه آزاد و ایثارگری همزمان استفاده کنم یا فقط یکیشون شاملم میشه؟

 45. Avatar

  سلام برای استخدامی اموزش و پرورش باید کارت پایان خدمت را داشته باشیم؟

 46. Avatar

  سلام با مدرک لیسانس پژوهشگری علوم اجتماعی میشه برااستخدامی آموزش وپرورش برا دبیری علوم اجتماعی تو آزمون شرکت کنم رشتم میخوره؟

 47. Avatar

  سلام من دانشجوی علوم تربیتی هستم هنوز گرایش انتخاب نکردم ورودی بهمن ۹۸ هستم ایا میتوانم در ازمون شرکت کنم و زمان ازمون ۹۹ چه وقت است؟

 48. Avatar

  سلام وقتتون بخیر با مدرک کارشناسی گرافیک(ارتباط تصویری) میتونم برای دبیری هنر اقدام کنم؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی