سه شنبه , ۱۱ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
شرایط استخدام آموزش و پرورش 99

 فارغ التحصیلان رشته های مختلف، تمایل زیادی به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را دارند تا از این طریق وارد شغل معلمی شوند. علاقه مندان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، اقدامات لازم را برای نام نویسی خود انجام دهند. همانطور که مستحضر هستید، قبل از شروع فرآیند ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 توسط سازمان سنجش منتشر می شود که شامل کلیه مراحل ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، سهمیه های آزمون استخدامی آموزش و پرورش و… می باشد که داوطلبان می بایست به طور دقیق به مطالعه و بررسی آن بپردازند. شرایط و ضوابط ثبت نام در آزمون هم یکی از موارد است که به طور کامل در این دفترچه درج شده است که برای سهولت مطالعه شما عزیزان در ادامه این مطلب به آن می پردازیم.

۲۵ درصد جذب نیرو به ایثارگران، ۵ درصد نیز به رزمندگانی اختصاص می یابد که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان می باشد.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش هم مانند استخدام هر ارگان دیگری، نیازمند شرایط و ضوابط خاصی است که در زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مربوط به هر سال، مشخص می شوند. شرایط مذکور در دفترچه، شامل شرایط عمومی و اختصاصی هستند که داشتن آن شرایط، مجوز ثبت نام در این آزمون می باشد. در ادامه مطلب به بررسی آن ها می پردازیم:

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایران
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • پایبند بودن به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن برای آقایان
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی
 • عدم مشمولیت در جامعه بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی
 • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون یا حین استخدام
 • شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم
 • داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
 • داشتن حداکثر 35 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
 • داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
 • داشتن حداکثر 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 
 • تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.

در خصوص شرط سنی تعیین شده، ناگفته نماند که شرایط سنی مذکور، برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند. لازم به ذکر است جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند و همچنین، برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.

داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند به اندازه مدت زمان خدمت غیررسمی آن ها، بر شرط سنی مذکور اضافه می شود.

شرایط اختصاصی

علاوه بر داشتن شرایط عمومی، متقاضیان می بایست از دارا بودن یک سری از شرایط که مختص شرکت کنندگان در این آزمون می باشد اطمینان داشته باشند. در لیست شرایط اختصاصی زیر، اطلاعاتی که لازم است داوطلب راجع به مدرک تحصیلی و سن شرکت کنندگان داشته باشد ارائه شده است.

 • مدرک تحصیلی علاقه مندان به شرکت در عناوین شغلی هنرآموز، باید دارای فوق دیپلم پیوسته باشد؛ اما در صورت احراز مدرک فوق دیپلم ناپیوسته، می بایست مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز، این امر بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان خواهد بود.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی قرار می گیرند، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش تحویل بدهند.
 • معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی را ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ خواهد شد.
 • فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
 • پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند.
 • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.
 • داوطلبانی که در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع شرکت نکنند، به منزله انصراف آن ها از ادامه روند استخدام تلقی می شود و می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نمایند.
 • قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی عنوان شغلی های هنرآموز هستند، می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی sru.ac.ir مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.
 • تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و هم چنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه خواهند کرد.
 • دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند؛ اما در صورت تقاضای داوطلبان، می توانند خدماتی را با دریافت هزینه مربوطه ارائه کنند.

داوطلبان زیادی علاقه مند پذیرش در وزارت آموزش و پرورش و اشتغال به عنوان معلم در مدارس می باشند که لازمه تحقق این امر، داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مذکور می باشد. داوطلبان در صورت احراز این شرایط می توانند در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. این شرایط به طور مبسوط، در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش یادآور شده اند که در کنار آن، داوطلب با مطالعه و مورد بررسی قرار دادن دفترچه فوق الذکر می تواند اطلاعاتی پیرامون سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش و رشته های مورد نیاز آزمون 99، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش کسب نمایند.

 

سوالات متداول

1- داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید چند سال سن داشته باشند؟

حداقل 20 سال و حداکثر 45 سال. جزئیات بیشتر در متن مقاله ارائه شده است.

2- شرط اصلی پذیرش قطعی در آموزش و پرورش چیست؟

افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.

3- آیا دانش آموختگان مراکز تربیت معلم می توانند در این آزمون شرکت کنند؟

خیر، فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴۹۶ نظر

 1. Avatar

  سلام من ۲۵ سال هستم و دیپلم گرافیک رشته کاردانش دارم میتونم دراین ازمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، با مدرک تحصیلی دیپلم برای عنوان های شغلی ( دبیری و آموزگاری) نمی توانید اقدام کنید.

 2. Avatar

  سلام ازمون درسال۱۴۰۰برگزارنمیشه؟وایابامدرک لیسانس فلسفه وحکمت اسلامی میتونم درازمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ منتشر نشده است. لازم به ذکر است که شما با مدرک کارشناسی فلسفه و حکمت مجاز به شرکت در عنوان شغلی دبیری الهیات می باشید.

 3. Avatar

  سلام من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی پیوسته هستم میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شما باید فارغ التحصیل شده باشید تا مجاز به شرکت در آزمون شوید.

 4. Avatar

  با سلام من در کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی دانشگاه آزاد قبول شدم میشه بپرسم امیدی هست که من استخدام شم لطفا منو آگاه کنید ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، برای استخدام رسمی آموزش و پرورش می بایست در آزمون استخدامی شرکت نمایید یا در دانشگاه فرهنگیان ادامه تحصیل دهید.

 5. Avatar

  سلام ،من دانشجوی حسابداریم ۲ترم دیگ دارم برا کاردانی
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

 6. Avatar

  لطفا اگه میشه جوابم رو بدید
  آیا با کارشناسی زمین شناسی می‌توان در دبیری علوم زمین شرکت کرد؟؟؟
  من دانشجوی کارشناسی ترم ۵ زمین شناسی دانشگاه بین المللی امام خمینی هستم در حین تحصیل این امکان وجود دارد؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، شما تا آخرین روز ثبت نام می بایست فارغ التحصیل شده باشید.

 7. Avatar

  لطفا اگه میشه جوابم رو بدید
  آیا با لیسانس کارشناسی زمین شناسی می‌توان در دبیری علوم زمین شرکت کرد؟؟؟
  من دانشجوی کارشناسی ترم ۵ زمین شناسی دانشگاه بین المللی امام خمینی هستم در حین تحصیل این امکان وجود دارد؟؟؟

 8. Avatar

  باسلام
  من دیپلم انسانی دارم والان ترم اخر مدیریت بازرگانی ام
  میتونم بامدرک دیپلمم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، با مدرک تحصیلی دیپلم امکان شرکت در عنوان های شغلی دبیری وجود ندارد.

 9. Avatar
  محمد صادق برزنونی

  سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته ی فقه و حقوقم ترم ۴ ایا برای ازمون استخدامی میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، برای شرکت در آزمون استخدامی، شما تا آخرین روز ثبت نام باید فارغ التحصیل شده باشید.

 10. Avatar

  سلام وقتتون بخیر برای آموزگاری ابتدایی باید مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی چه گرایش هایی رو داشته باشیم؟ و همینطور رشته مشاوره؟
  بنظرتون قابل پیش بینی هستش که در سالهای آینده هم آزمون استخدامی برگزار بشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با استناد به دفترچه ی ثبت نام دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۹، برای عنوان شغلی آموزگاری ابتدایی، کلیه ی گرایش های رشته ی تحصیلی علوم تربیتی مجاز به ثبت نام می باشند.

 11. Avatar

  برای ثبت‌نام حتما باید کارت پایان خدمت باشه.. اگه معافی تحصیلی داشته باشی امکان ثبت نام هست؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان الزامی می باشد.

 12. Avatar

  خوبین امکان داره بازم ازمون آموزش به پرورش تعدیق بندازن مثلآ یکی دوماه بعد. هم به تعویق بندازن …..

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت تغییر زمان آزمون، ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون استخدامی می بایست درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آزموش کشور به ثبت برسانید.

 13. Avatar

  سلام با ارشد مشاوره میشه شرکت کرد در آزمون

 14. Avatar

  سلام. من سال آینده لیسانس مهندسی‌صنایع میگیرم، میتونم برای ریاضی متوسطه اول استخدام بشم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، با داشتن مدرک تحصیلی مهندسی صنایع مجاز به ثبت نام در عنوان شغلی دبیر ریاضی نمی باشید.

 15. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و الان ترم ۳ ارشد علوم کامپیوتر هستم، با توجه به اینکه ارشد هنوز فارغ التحصیل نشدم میتونم با مدرک لیسانسم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، بله شما می توانید با مدرک کارشناسی خود در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید.

 16. Avatar

  با سلام..بنده دارای مدرک زیست شناسی دریا هستم..ایامیتونم در ازمون استخدامی برای دبیری زیست شناسی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، بله با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام،شما می توانید برای آزمون دبیری زیست شناسی اقدام بفرمایید.

 17. Avatar

  باسلام
  من امسال رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال مجاز میشم و وارد دانشگاه میشم میخواستم بدونم در زمان تحصیل میتوانمک در ازمون اموزش و پرورش شرکت کنم ؟ممنون میشم جواب بدید .

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صورتی که شما فارغ التحصیل نشده باشید، مجاز به شرکت در آزمون نمی باشید.

 18. Avatar

  سلام خسته نباشید من لیسانس معماری(طراحی داخلی)دارم میتونم توآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم .اگه بتونم کی باید ثبت نان کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، با داشتن لیسانس معماری مجاز به ثبت نام در آزمون می باشید. مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹ در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ الی ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ می باشد.

 19. Avatar

  سلام عذر میخوام من مدرک لیسانس علوم تربیتی خودرا در ۱۴۰۰ خرداد ماه میگیرم. ولی من آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کردم. سال ۹۹. و معدل و تاریخ فارغ از تحصیل را سوری زدم اگر من نمره قبولی در آزمون کسب کنم. از آنجایی که من هنوز مدرکم دستم نیست یعنی خرداد ۱۴۰۰ میگیرم تکلیف چیست؟ آیا اگر تا مراحل بگذرد مراحل مصاحبه و گزینش. و من مدرک خورا بگیرم.تا اون موقع . از همین آزمون میتوانم وارد آموزش پرورش شم. درک کردید چی گفتم.؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. در صورت قبولی در آزمون و دعوت به مصاحبه ، در این مرحله به دلیل عدم ارائه مدرک تحصیلی حذف خواهید شد.

 20. Avatar

  سلام خسته نباشید من دیولم تجربی دارم و فوق دیپلم مدیریت بازرگانی البته بصورت پیوسته و همچنان دانشجوام.ایا میتونم تواین ازمون شرکت کنم؟؟؟

 21. Avatar

  سلام و وقت بخیر
  من کارشناسیم زبان هست و ارشدم روانشناسی می تونم برایاستخدامی آموزگاری ابتدایی ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما می توانید با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای عنوان شغلی آموزگار ابتدایی شرکت کنید.

 22. Avatar

  سلام من دیپلم انسانی دارم میتونم ثبت نام کنم .اگ‌نمیشه باید دیپلم چه رشته ای داشته باشیم تا بتونیم ثبت نام کنیم چون تو شرایط گفته دارا بودن مدرک دیپلم

 23. Avatar

  سلام روزتون بخیر-بنده فارغ التحصیل مقطع کاردانی رشته گرافیک می باشم-آیا میتونم برای آموزگاری ابتدایی شرکت کنم؟

 24. Avatar

  درود و وقت بخیر-بنده کارشناس کامپیوتر هستم،آیا برای آموزگاری ابتدایی میتوانم شرکت کنم؟کدام صفحه از دفترچه در این باره توضیح داده است؟
  ممنون

 25. Avatar

  سلام من لیسانس رشته طراحی پوشاک هستم و۳۷ سالمه ایامیتونم درازمون استخدامی شرکت کنم

 26. Avatar

  با سلام بنده مدرک کارشناسی حقوق دارم ۲۵ سالمه معلولیت جسمی دارم تو شهرمون ۱نفر سهمیه معلولین برای اموزگاری ابتدایی وجود داره من میتونم برای این شغل میتونم ثبت نام کنم باتوجه به رشته ام؟

  • ایران مشاوره

   باسلام، مطابق با دفترچه ی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، با مدرک کارشناسی حقوق برای هیچ کدام از عنوان های شغلی آموزش و پرورش جذب ندارند.

 27. Avatar

  با سلام ببخشید بنده کارشناسی حقوق دارم۲۵ سالمه بامعلولیت جسمی تو شهرمون با ۱نفر سهمیه معلولین برای اموزگاری ابتدایی وجود داره من میتونم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، با مدرک کارشناسی حقوق شما مجاز به ثبت نام برای عنوان شغلی آموزگاری ابتدایی نمی باشید.

 28. Avatar

  سلام من لیسانس کامپیوتر هستم اما دیپلم من از رشته ریاضی هست آیا میتونم برای شغل هنر آموز کامپیوتر، در آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شما با مدرک کارشناسی کامپیوتر، مجاز به شرکت در آزمون برای عنوان شغلی هنرآموز کامپیوتر می باشید.

 29. Avatar

  سلام من دانشجوی رشته حسابداری پیام نورهستم میتوانم برای شغل اموزگار ابتدایی ثبت نام کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صورتی که شما فارغ التحصیل نشده باشید، مجاز به شرکت در ازمون نمی باشید.

 30. Avatar

  مایی که تاریخ فارغ التحصیلی مون ۳۱ شهریور ۹۹ هست باید تو ثبت نام چه تاریخی رو وارد کنیم؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ملاک عمل تاریخ فراغت از تحصیل، آخرین روز ثبت نام می باشد.

 31. Avatar

  با سلام بنده فوق لیسانس کشاورزی هستم ۴۳ سالمه آیا سابقه تدریس در دانشگاه در شرایط سنی مؤثره؟

 32. Avatar

  باسلام
  ممنون میشم پاسخ بنده را بدهید.من مدرک لیسانس عمران دارم ایا میتوانم درازمون شرکت کنم ودرچه رشته ودرشهرخودم(اهواز)امکانش هست

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه آزمون استخدامی سال ۱۳۹۹، با داشتن مدرک لیسانس مهندسی عمران گرایش عمران، مهندسی اجرایی عمران، مهندسی تکنولوژی عمران گرایش عمران، مهندسی فناوری عمران گرایش ساختمان سازی، مجاز به ثبت نام در عنوان شغلی هنرآموز ساختمان می باشید.

 33. Avatar

  سلام آیا با سن ۴۰ سال با مدرک لیسانس میتوان ثبت نام کرد البته در شغل خدمات آموزش و پرورش مشغول هستم معافیت سنی دارد یا نه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، حداکثر شرایط سنی با داشتن مدرک لیسانس ۳۵ سال می باشد.

 34. Avatar

  سلام ، لطفا راهنمایی بفرمایید با مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی برای دبیری کدام گزینه مناسب هست ، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • ایران مشاوره

   باسلام، در صورت داشتن شرایط سنی مقطع کارشناسی ارشد ۴۰ سال، می توانید برای عنوان های شغلی آموزگار ابتدایی، دبیر روان شناسی، مشاور واحد آموزشی شرکت نمایید. برای انتخاب گزینه مناسب شما باید به ظرفیت های این سه عنوان شغلی در استان مد نظر خود دقت نمایید.

 35. Avatar

  سلام
  ببخشین من لیسانس بیوشیمی هستم و الان هم واسه فوق لیسانس میکروبیولوژی میخونم میخواستم ببینم با معافیت تحصیلی میتونم تو استخدامی دبیری علوم تجربی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش سال ۱۳۹۹، برای شرکت در آزمون داشتن کارت پایان خدمت الزامی می باشد.

 36. Avatar

  سلام.من کارشناسی روان شناسی دارم برای ثبت نام رشته تحصیلی رو روان شناسی کلیه گرایش ها بجز روان شناسی صنعتی سازمانی انتخاب کردم برای آموزگاری ابتدایی درست انتخاب کردم ؟مشکل نداره؟

 37. Avatar

  سلام. من لیسانس علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری و فوق لیسانس رفاه اجتماعی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران دارم چون سن ام ۳۵ سال و ۳ ماه است نتونستم با لیسانس ثبت نام کنم آیا با فوق لیسانس میتونم در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

 38. Avatar

  حضور داوطلبانه پدر در جبهه بر شرایط سنی داوطلب آزمون تاثیری دارد؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با شرایط مندرج در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۳۹۹، مدت حضور داوطلبانه پدر در جبهه تاثیری بر شرایط سنی ندارد.

 39. Avatar

  سلام من لیسانس روان شناسی دارم میتونم برای آموزگار ابتدایی شرکت کنم؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی