تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

مسیر بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های اخیر برای بسیاری از متقاضیان ورود به دانشگاه مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما نیز جز این دسته از داوطلبان هستید، لازم است بدانید که زمان ثبت نام معمولا دو نوبت در سال بوده که تایخ دقیق آن از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به اطلاع همگان می رسد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در تمامی گروه های آزمایشی انجام می پذیرد و جالب است بدانید که معیار قبولی متقاضیان بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم داوطلب می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

قطعا می دانید که ثبت نام بدون کنکور آزاد به صورت پیوسته و ناپیوسته و در دو نوبت زمانی ارائه می شود که به ترتیب شامل مهر و بهمن می باشد. در ادامه این بخش قصد داریم که تاریخ دقیق هر یک از نیمسال های مذکور را ذکر نمائیم.

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

 سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مرجعی است که اطلاعیه های مربتط با زمان انجام نام نویسی را منتشر می نماید که بر اساس موثق ترین اخبار موجود در این سامانه زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 1401 به شرح زیر می باشد.

بهتر است بدانید که به رسم هر ساله و برای در نظر گرفتن شرایط تمامی داوطلبینی که به هر دلیلی قادر به انجام نام نویسی نبوده اند، مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 تمدید خواهد شد که در این فرصت مجدد امکان انجام ویرایش و اصلاح اطلاعات نیز فراهم می باشد.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
مقطع زمان ثبت نام اولیه تمدید مهلت ثبت نام مهلت مجدد
کاردانی پیوسته 5 الی 27 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه تا 8 شهریور ماه
کاردانی ناپیوسته 18 الی 28 مرداد ماه
کارشناسی پیوسته
کارشناسی ناپیوسته 25 تیر ماه الی 5 مرداد ماه

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

همانطور که اشاره شد، در نیمسال دوم سال یعنی بهمن ماه نیز شاهد جذب دانشجو به صورت بدون کنکور در دانشگاه آزاد می باشیم اما نکته مهم انجاست که بر اساس بروزترین اطلاعیه های موجود زمان دقیق انجام این فرآیند ذکر نشده است. با نگاهی به سنوات گذشته می توان پیش بینی نمود که در اواخر آذر و یا اوایل دی شاهد آغاز نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد باشیم. در صورت انتشار هر گونه اخبار موثق و جدیدی، اطلاعیه های مورد نیاز از طریق این مقاله و یا بوسیله کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره خدمتتان اعلام می شود.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد مهر رشت 1401

در این قسمت به یکی از بخش های مهم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می پردازیم که همان چگونگی نام نویسی می باشد. پیش از پرداختن به مراحل ثبت نام ذکر این نکته الزامی است که در سال های گذشته فرآیند نام نویسی به صورت حضوری انجام می شد اما در سال های اخیر شاهد اینترنتی شدن آن هستیم. بدین ترتیب تمامی داوطلبین واجد شرایط ثبت نام کافیست که به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا همان سامانه مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد مراجعه کرده و به صورت کاملا اینترنتی مراحل ثبت نام را به اتمام رسانند. در ادامه مقاله و به صورت گام به گام روند نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد را ذکر نموده ایم.

 • ابتدا به سایت مرکز به نشانی azmoon.org مراجعه نموده و در صفحه اصلی روی لینک فعال “ثبت نام و انتخاب رشته دوره بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1401” در نیمسال مورد نظر کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آژاد

 • در صفحه پیش رو گزینه “خرید کارت” را بفشارید.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • جهت آغاز خرید مراحل کارت اعتباری، دکمه “ادامه” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • با انتخاب دوره مورد نظر خود، به مرحله بعدی منتقل شوید.

نکته: به محض فرا رسیدن زمان ثبت نام مقاطع مختلف، لینک نام نویسی آن ها نیز به این لیست اضافه خواهد شد.

مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • سپس با فشردن کلید “بلی” تمایل خود را جهت ادامه مراحل اعلام نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • در این صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد نموده و در ادامه گزینه “ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • اکنون مجددا با فشردن کلید “بلی” صحت اطلاعات خود را تایید کنید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • در نهایت برای واریز هزینه مورد مشخص شده، در صفجه پیش رو، پس از درج اطلاعات کارت بانکی خود، بر روی کلید “پرداخت” کلیک کنید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • پس دریافت شناسه پرداخت، مجددا به مرحله دوم بازگشته و لینک “ثبت نام” را انتخاب نمایید.

مرحله نهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

 • با درج اطلاعات خواسته شده از جمله شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده و همچنین کلیک بر روی کلید “ورود به ثبت نام” می توانید مراحل نام نویسی خود را آغاز نمایید.

مرحله دهم ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

برای انجام مراحل بعدی نیز باید مطابق راهنمایی های ذیل عمل کرده و کد رشته محل های مورد نظر خود را در فرم انتخاب رشته وارد کنید.

 1. کد رشته و محل تقاضا را از دفترچه ثبت نام پیدا کرده و ضمن وارد کردن در قسمت مربوطه، گزینه “جستجو” را بفشارید تا رشته و دانشگاه مورد نظر شما یافت شود.
 2. پس از آن کلید “تایید” را انتخاب کرده تا رشته درج شده ثبت شود، برای مابقی کد رشته ها نیز می توانید به همین طریق عمل کنید.
 3. با به پایان رساندن مراحل ثبت نام یک کد رهگیری دریافت خواهید نمود که لازم است تا زمان اعلام نتایج آن را پیش خود نگه دارید.
 4. در نهایت به منظور ذخیره اطلاعات وارد شده، روی عبارت “تایید نهایی” کلیک کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

بر کسی پوشیده نیست که آگاهی از شرایط ثبت نام همواره از مهم ترین مواردی بوده که تمامی داوطلبین کنکور لازم است به آن توجه نمایند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای ورود داوطلبین شرایطی در نظر گرفته شده است که عدم توجه به آن ها ممکن است برای افراد مشکل ساز شود.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو دسته عمومی و اختصاصی تعریف شده است که مورد اول برای تمامی متقاضیان در هر چهار مقطع یکسان می باشد. در ادامه به صورت جزئی و دقیق به موارد مذکور خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

 • اعتقاد و عمل نمودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی کشور
 • عدم عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته مورد نظر
 • عدم فساد اخلاقی
 • نداشتن ممنوعیت از شروع و ادامه تحصیل از لحاظ قوانین و مقررات کشور
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

شرایط اختصاصی

ثبت نام دوره کاردانی پیوسته

 • داشتن گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 (شاخه های نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) یا فارغ التحصیلی در یکی از رشته های مذکور تا پایان شهریور ماه 1401، دیپلم فنی و حرفه ای دوره چهار ساله (نظام قدیم)
 • متقاضیانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یکی از رشته های فنی و حرفه ای، کاردانش و هنرستان نظام قدیم باشند، صرفا مجاز به انتخاب یکی از رشته های دوره کاردانی متناسب با دیپلم خود خواهند بود.
 • جهت نام نویسی در رشته تربیت بدنی احتیاجی به احراز شرط تناسب مدرک دیپلم با رشته های دوره کاردانی نیست.

ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته

 • ارائه گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید 3 – 3 – 6 یا گواهی نامه دوره پیش دانشگاهی (نظام سالی / واحدی یا ترمی / واحدی در صورتی که تا تاریخ 31 شهریور ماه 1401 اخذ گردد.) برای نام نویسی در این مقطع الزامی خواهد بود.
 • افرادی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم هنرستان هستند، در صورتی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشند، امکان ثبت نام در این دوره تحصیلی را نخواهند داشت.
 • متقاضیانی که فارغ التحصیل دوره های کاردانی یکی از گروه های پزشکی هستند، در صورت پایان طرح تعهد خدمت خود می توانند در دوره کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.
 • داوطلبانی که مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته دارند، اگر از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، امکان نام نویسی مجدد در دوره کاردانی ناپیوسته را خواهند داشت.
 • افرادی که متقاضی رشته های هنر های نمایشی _بازیگری و هنر های نمایشی _ کارگردانی هستند، می بایست از نظر وضعیت سلامت جسمانی، نداشتن بیماری های قلبی و تنفسی اطمینان حاصل نموده و معلولیت حادی نیز نداشته باشند.

ثبت نام دوره کارشناسی پیوسته

 • داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم متوسطه یا مدرک دیپلم نظام جدید (3 – 3 – 6)
 • داوطلبانی که مدرک دیپلم رشته های فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم را دارا می باشند، مجاز به ثبت نام در این دوره تحصیلی نخواهند بود.
 • مشمولانی که در گذشته در یکی از دانشگاه ها در حال تحصیل بوده اند ولی از رشته تحصیلی خود انصراف داده و یا اخراج شده اند، نمی توانند در این دوره ثبت نام کنند مگر آن که دارای کارت پایان خدمت بوده و یا گواهی معافیت از خدمت باشند.
 • افراد فارغ التحصیل شده مقطع کاردانی گروه پزشکی، در صورتی مجاز به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته هستند که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند. همچنین لازم به ذکر است که این دسته از داوطلبان باید در زمان ثبت نام حضوری، گواهی طرح تعهد خدمت خود را به دانشگاه محل پذیرش ارائه دهند.
 • متقاضیانی که علاقه مند به انتخاب رشته مهندسی دریا _ دریانوردی هستند، باید دارای سلامت کامل جسمانی علی الخصوص از لحاظ بینایی و کور رنگی باشند.
 • داوطلبانی که دارای مدرک حوزوی هستند، مدارک آن ها معادل دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه تلقی شده و در صورتی که قصد تحصیل همزمان در حوزه را نداشته و از نظر نظام وظیفه نیز مشکلی نداشته باشند، مانعی برای ثبت نام آنان وجود ندارد.

ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته

 • داشتن گواهی نامه کاردانی رشته های مورد تایید وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و همچنین مراکز ضمن خدمت آموزش و پرورش برای شرکت در پذیرش این مقطع اجباری می باشد.
 • متقاضیان می بایست دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشند.
 • افرادی که در گذشته در مقطع کارشناسی پیوسته مشغول به تحصیل بوده ولی بنا به دلایلی ادامه تحصیل نداده و مدرک کاردانی دارند، چنانچه از نظر وظعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند، این امکان را دارند تا در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند. بدیهی است این دسته از داوطلبان به تشخیص معاونت آموزشی دانشگاه باید دروس جبرانی بگذرانند.
 • فارغ التحصیلان رشته های گروه پزشکی مقطع کاردانی در صورتی که طرح تعهد خدمت خود را به پایان رسانده باشند، می توانند ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته را انجام دهند. البته ذکر این نکته ضروری است که این افراد باید مدرک پایان طرح خود را در زمان ثبت نام حضوری به دانشگاه ارائه دهند.
 • متقاضیان باید توجه داشته باشند که در صورت پذیرفته شدن، باید برای فارغ التحصیلی از این دانشگاه موفق به کسب معدل کل دوره 12 شده باشند در غیر این صورت فقط گواهی گذراندن دروس دوره دریافت خواهند نمود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مستلزم ارائه مدارکی از سوی تمامی متقاضیان است که صحت اطلاعات آن ها از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. در ادامه این بخش مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را به تفکیک هر مقطع ذکر نموده ایم که قطعا مطالعه آن ها خالی از لطف نمی باشد.

کنکور کاردانی پیوسته

 • مدرک اتمام تحصیلات دوره متوسطه نظام جدید
 • احراز شرایط دانـش آموختگی در یکی از رشته های مذکور تا پایان بهمن ماه 99 و یا داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم 
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی شناسنامه
 • کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه (مختص داوطلبان مرد)
 • 12 قطعه عکس سه در چهار

کنکور کاردانی ناپیوسته 

 • داشتن مدرک دیپلم کامل نظام جدید یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام سالی – واحدی ترمی – واحدی و یا مدرک کاردانی (فوق دیپلم)
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی شناسنامه
 • کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه (مختص داوطلبان مرد)
 • 12 قطعه عکس سه در چهار

کارشناسی پیوسته

 • اراده مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید یا دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام سالی – واحدی یا ترمی – واحدی و یا داشتن مدرک کاردانی ( فوق دیپلم)
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی شناسنامه
 • کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه (مختص داوطلبان مرد)
 • 12 قطعه عکس سه در چهار

کارشناسی ناپیوسته

 • اصل مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) یا کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل و کپی شناسنامه
 • کارت پایان خدمت یا مدرکی دال بر مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه (مختص داوطلبان مرد)
 • 12 قطعه عکس سه در چهار

شهریه دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

داوطلبان ادامه تحصیل در این دانشگاه لازم است بدانند که برای ثبت نام در هر ترم، لازم است نسبت به پرداخت شهریه دانشگاه آزاد 1401 اقدام کنند. این هزینه شامل دو بخش ثابت و متغیر بوده که البته بخش ثابت آن تا پایان دوره تحصیلی ورودی های هر سال، بدون تغییر باقی می ماند و عامل تفاوت میزان شهریه هر رشته بخش متغیر آن است که به تعداد و نوع واحد های اخذ شده و رشته هر فرد بستگی دارد.

همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که با شروع هر سال تحصیلی معمولا میزان 10 تا 15 درصد به مبلغ شهریه ها افزوده می شود. در ضمن برای اطلاع از مقدار شهریه هر مقطع تحصیلی در دانشگاه آزاد می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

شهریه دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
مقطع علوم انسانی فنی مهندسی علوم پایه هنر
کاردانی 2 میلیون و 640 هزار تا 3 میلیون و 800 هزار تومان 3 میلیون و 460 هزار تا 4 میلیون و 760 هزار تومان 3 میلیون و 150 هزار تا 3 میلیون و 700 هزار تومان 3 میلیون تا 3 میلیون و 860 هزار تومان
کارشناسی ناپیوسته 2 میلیون و 950 هزار تا 4 میلیون و 560 هزار تومان 3 میلیون و 870 هزار تا 4 میلیون و 900 هزار تومان 3 میلیون و 200 هزار تا 4 میلیون و 150 هزار تومان 3 میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون و 860 هزار تومان
کارشناسی پیوسته 4 میلیون و 100 هزار تا 6 میلیون و 350 هزار تومان 4 میلیون و 200 هزار تا 6 میلیون و 500 هزار تومان 3 میلیون و 700 هزار تا 5 میلیون و350 هزار تومان 3 میلیون و 700 هزار تا 4 میلیون و 900 هزار تومان

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد رشت 1401

متقاضیان به جهت کاهش هرچه بیشتر امکان اشتباه در فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته این دانشگاه لازم است قبل از اقدام جهت انجام این فرآیند برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به دفترچه مقطع مربوطه مراجعه نمایند. البته برای دسترسی آسان تر به این موارد اسامی این رشته ها به تفکیک در جدول زیر نیز ذکر شده است.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
کاردانی پیوسته
مدیریت خانواده حسابداری
الکترونیک عمومی تربیت بدنی
الکتروتکنیک صنایع شیمیایی
نقشه برداری ساخت و تولید
نقشه کشی صنعتی جوشکاری
نرم افزار کامپیوتر مکانیک خودرو
عمران فناوری پرورش دام
فناوری تولیدات باغی فناوری تولیدات زراعی
امور دامی – تکنولوژی پرورش طیور فتوگرافیک گرافیک
معماری انیمیشن

 

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
کاردانی ناپیوسته
دامپزشکی حسابداری
آموزش زبان انگلیسی آموزش دینی و عربی
آموزش و پرورش ابتدایی کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی
کاردانی حرفه ای امداد سوانح کاردانی حرفه ای مدیریت – امور دفتری
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبال علوم ورزشی
کاردانی حرفه ای سلامت یاری کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهد کودک
کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
کاردانی حرفه ای روابط عمومی کاردانی حرفه ای امور بیمه
کاردان فنی کارهای عمومی ساختمان تربیت معلم آموزش ریاضی
کاردانی فنی ربات تربیت معلم آموزش علوم تجربی
امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات زراعی تکنولوژی تولیدات گیاهی
تکنولوژی تولیدات دامی کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات
کاردانی فنی بهره برداری راه آهن نرم افزار کامپیوتر
کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی
امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
کاردانی فنی شهرسازی فناوری گل و گیاهان زینتی
تولید نهال

 

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
کارشناسی پیوسته
تاریخ و تمدن ملل اسلامی زبان و ادبیات فارسی مترجمی زبان انگلیسی
روان شناسی زبان و ادبیات عربی فقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت بازرگانی زبان و ادبیات انگلیسی علوم سیاسی
مدیریت دولتی حقوق علوم قضائی
مدیریت صنعتی مدیریت مالی حسابداری
جغرافیا علوم ورزشی مدیریت کسب و کار
ریاضیات و کاربردها مشاوره فیزیک مهندسی
آمار شیمی کاربردی فیزیک
مهندسی پزشکی مهندسی شیمی مهندسی عمران
مهندسی برق مهندسی معدن مهندسی ورزش
مهندسی اپتیک و لیزر مهندسی کامپیوتر مهندسی مکانیک
علوم و مهندسی آب مهندسی فضای سبز مهندسی علوم دامی
علوم و مهندسی صنایع غذایی علوم و مهندسی جنگل علوم و مهندسی باغبانی
مهندسی معماری
مهندسی شهرسازی

 

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد واحد رشت 1401
کارشناسی ناپیوسته
آموزش دینی و عربی آموزش زبان انگلیسی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
مهندسی تولیدات گیاهی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر مهندسی اجرایی عمران
مهندسی حرفه ای کامپیوتر نرم افزار مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری مهندسی حرفه ای علوم دامی
مهندسی حرفه ای برق قدرت مهندسی حرفه ای معماری مهندسی حرفه ای مکانیک خودرو
آموزش ریاضی مدیریت صنعتی تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی
مدیریت دولتی حسابداری مدیریت بازرگانی
آموزش و پرورش ابتدایی
حقوق – حقوق ثبتی

 

سوالات متداول

1- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشت 1401 در چه تاریخی انجام می گردد؟

نام نویسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی مهر و بهمن انجام می شود که ثبت نام نیمسال اول مرداد ماه 1401 بوده اما برای نیمسال دوم هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

2- متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشت 1401 از چه طریق قادر به نام نویسی می باشند؟

علاقه مندان می توانند از طریق مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی الکترونیکی azmoon.org مطابق با مراحل مذکور در متن مقاله روند نام نویسی خود را طی نمایند.

3- داوطلبان ورود به دانشگاه آزاد رشت از طریق ثبت نام بدون کنکور، می بایست از چه شرایطی برخوردار باشند؟

این شرایط به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند که در متن مقاله به تفکیک هر مقطع و به صورت کامل ذکر شده اند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره