چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه های غیرانتفاعی هر سال به صورت با آزمون و بدون آزمون ( صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ) اقدام به جذب دانشجو می نماید. این دانشگاه ها جزو دانشگاه های غیر دولتی محسوب می شود که به صورت مستقل زیر نظر هیئت امنای دانشگاه اداره می شود و تحصیل در این دانشگاه ها غیر رایگان بوده و دانشجویان این دانشگاه ها موظف به پرداخت شهریه می باشند. در مقالات قبلی به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری پرداخته بودیم و اکنون قصد داریم در این مطلب به موضوع ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی بپردازیم. بنابراین توصیه می کنیم مطالعه این مطلب را از دست ندهید.

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سنجش انجام می گیرد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 – 98

دانشگاه غیرانتفاعی دو نوبت در سال ( مهر و بهمن ) اقدام به جذب دانشجو می نماید. داوطلبان متقاضی ورودی مهر می بایست مرداد ماه و داوطلبان متقاضی ورودی بهمن می بایست دی ماه اقدام به ثبت نام نمایند. دانشگاه های غیرانتفاعی  لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی خود را به دو صورت ارائه می دهند یک بار از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری و یک بار نیز دفترچه جداگانه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی منتشر می شود. داوطلبانی که در کنکور 97 شرکت کرده اند می توانند در بازه زمانی انتخاب رشته کنکور کد رشته محل های بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی را نیز در 150 انتخاب خود جای دهند افرادی هم که در کنکور 97 ثبت نام و شرکت نکرده اند می توانند دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی را تهیه و در برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در بازه زمانی 15 الی 24 مرداد اقدام به انتخاب رشته نمایند، همچنین مهلت مجددی برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند قرار داده شده است که تاریخ 97/08/15 لغایت 97/08/27 به مؤسسه آموزش عالی محل مورد نظر مراجعه نمایند. داوطلبانی هم که تمایل دارند برای ورودی بهمن 97 در رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی ثبت نام نمایند، می بایست دی ماه دفترچه را تهیه و طبق اطلاعات مندرج در دفترچه اقدام به ثبت نام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی ( پیوسته و ناپیوسته ) و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) دانشجو می پذیرد و داوطلبان جهت انتخاب رشته ای مغایر با عنوان دیپلم خود هیچ محدودیتی نخواهند داشت فقط می بایست دارای مدارک ذیل باشند :

  • مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم
  • مدرک پیش دانشگاهی
  • مدرک فوق دیپلم یا همان مدرک کاردانی

جهت اطلاع از میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی 97 کلیک کنید.

اعلام نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 – 98

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. لازم به ذکر است داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 97شرکت کرده و کد رشته محل های بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی را انتخاب کرده اند نتایج آن را می توانند اواسط شهریور ( همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ) مشاهده نمایند، داوطلبانی هم که در کنکور 97 شرکت نکرده اند و پس از انتشار دفترچه ثبت نام انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی اقدام به ثبت نام نموده اند، می توانند نتایج انتخاب رشته خود را دهه آخر شهریور از طریق سایت سنجش مشاهده نمایند. چنانچه در رابطه با نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی سوالی برایتان بوجود آمد می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند. برای اطلاع از می توانید تکمیل ظرفیت دانشگاه غیرانتفاعی و تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بر روی لینک کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید