پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

چنانچه علاقمند به تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی می باشید ، لازم است به اطلاعتان برسانیم که این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. تحصیل در رشته های با آزمون فقط از طریق شرکت در کنکور سراسری امکان پذیر است ، اما این دانشگاه با هدف ایجاد امکانات تحصیل آسان ، بیشتر رشته های خود را بدون کنکور قرار داده است تا از این طریق علاقه مندان بتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود در رشته مورد نظرشان به تحصیل بپردازند.

داوطلبان می توانند بدون توجه به نوع مدرک فارغ التحصیلی شان ، در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره 98

دانشگاه غیرانتفاعی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن ماه رشته های بدون کنکور خود را ارائه می دهد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام برای ورودی مهر ماه سال 98 ، از روز 20 اسفندماه 97 آغاز و تا 6 شهربور ماه سال جاری نیز ادامه دارد و داوطلبان می توانند برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در این مرحله از پذیرش دفترچه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی از سایت سنجش دانلود و مطالعه نمایند.

ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی (ورودی به بهمن ماه) نیز از اواخر دی ماه آغاز می شود ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است رشته ی مورد علاقه شما در ترم بهمن ماه ارائه نشود ، زیرا تنوع رشته های ارائه شده در این مرحله کم تر می باشد. در سال گذشته ثبت نام به صورت حضوری و در مراکز دانشگاهی پذیرنده دانشجو انجام گرفت و پیش بینی می شود که در سال جاری نیز به همین صورت باشد و داوطلبان باید با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر ، ابتدا از رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن ماه ارائه شده اطلاع یابند سپس همراه با مدارک تحصیلی و هویتی خود برای ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره 98

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی که هم زمان با شروع ثبت نام منتشر می شود ، شامل مواردی از جمله شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98 – 99 می باشد که داوطلبان باید از آن اگاهی کامل داشته باشند. در متن زیر بخشی از مهم ترین شرایط ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی فراهم شده است و در صورت که فاقد شرایط زیر باشید ، مجاز به ثبت نام نخواهید بود.

مدرک تحصیلی مورد نیاز

 • دارا بودن مدرک دیپلم آموزشی نطام جدید دوره دوم متوسطه
 • دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم
 • دارا بودن دیپلم 4 ساله نظام قدیم
 • دارا بودن مدرک کاردانی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

نکات مهم

 • فارغ التحصیلان هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش برای ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی باید دارای مدرک پیش دانشگاه یا کاردانی باشند.
 • دانشجویان دانشگاه های روزانه در صورت تمایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بایستی ابتدا از دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهند.
 • دانشجویان دانشگاه های غیرروزانه می توانند بدون انصراف از دانشگاه خود ، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی را انجام دهند ولی پس از پذیرش نهایی ، بایستی انصراف خود را از دانشگاه اولیه اعلام نمایند.
 • فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، باید طرح تعهد خدمت خود را حداکثر تا پایان شهریور ماه به اتمام برسانند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره 98

در صورتی که ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org انجام شود ، داوطلبان جهت تکمیل فرم ثبت نام نیازمند اطلاعات و مدارکی هستند که شامل موارد زیر می باشد :

 1. یک قطعه عکس 4*3 مربوط به سال جاری داوطلب و با فرمت jpg
 2. کدرهگیری 13 رقمی مربوط به تبعه غیرایرانی
 3. کد پیگیری 12 رقمی مخصوص داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگری
 4. معدل کل آخرین مدرک فارغ التحصیلی

پس از بارگذاری اطلاعات و مدارک فوق در سامانه و تایید نهایی ، از شماره پرونده 7 رقمی و کدرهگیری 16 رقمی پرینت تهیه کنید و در صورتی که این دو کد ارائه نشود ، به منزله عدم ثبت نام شما می باشد و باید مراحل نام نویسی را مجددا آغاز نمایید. لازم به ذکر است که مدارک فوق در زمان ثبت نام حضوری نیز بررسی خواهد شد بنابراین از صحت اطلاعات وارد شده ، اطمینان پیدا کنید.

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره 98

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی همانند سایر دانشگاه ها از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده است و معمولا سالانه 10 الی 15 درصد به میزان شهریه افزوده شود. شهریه ثابت بر اساس نوع رشته که از کدام گروه آرمایشی انسانی ، علوم پایه یا فنی مهندسی باشد ، متفاوت است و شهریه متغیر نیز وابسته به تعداد و نوع واحد های انتخاب شده می باشد. برای مثال شهریه متغیر دروس عملی و تخصصی از شهریه متغیر دروس عمومی و نظری بیشتر است. در ادامه مطلب میزان تقریبی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی فراهم شده است و می توانید برای اطلاعات دقیق تر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی

گروه آزمایشی فنی مهندسی علوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 480/000الی

515/000

380/000الی

410/000

شهریه هر واحد پروژه (تومان) 80/000 75/000
شهریه متغیر (تومان) هر واحد درسی پایه نظری 35/000 30/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 38/000 30/000
هر واحد درسی عمومی 20/000 18/000
هر واحد درسی عملی 30/000 25/000

 

شهریه دوره های کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی

گروه آزمایشی فنی مهندسی علوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 475/000الی

495/000

385/000الی

400/000

شهریه متغیر (تومان) هر واحد پروژه 78/000الی

85/000

75/000الی

80/000

هر واحد درسی عمومی 19/000 18/000
هر واحد درسی پایه نظری 29/000 28/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 36/000 30/000
هر واحد عملی 30/000 24/000

تحصیل در مقطع کاردانی 2 سال و تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته 4 سال به طول می انجامد ، بنابراین دانشجویان دوره کاردانی باید به مدت 4 ترم و دانشجویان دوره کارشناسی باید به مدت 8 ترم شهریه پرداخت نمایند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی واحد سوره 98

در دفترچه راهنمای ثبت نام علاوه بر شرایط و نحوه ثبت نام ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به تفکیک هر یک از دانشگاه ها قرار داده شده است و داوطلبان می توانند پس از مطالعه دفترچه و اطلاع از رشته های ارائه شده در دانشگاه مورد نظر خود ، برای ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که هر داوطلب مجاز به انتخاب 100 کدرشته محل از یکی از گروه های آزمایشی علوم تجربی ، علوم انسانی ، ریاضی و فنی مهندسی ، هنر و زبان می باشد.

 • معماری داخلی
 • مهندسی شهرسازی
 • مهندسی معماری
 • روابط عمومی
 • روزنامه نگاری
 • مدیریت فرهنگی هنری
 • ادبیات نمایشی
 • طراحی صحنه
 • کتابت و نگارگری
 • نمایش عروسکی
 • هنر اسلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد سوره با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۵ نظر

 1. Avatar

  سلام من دیپلم بازیگری از کاردانش سوره در سال ۸۰ هستم، پیش دانشگاهی سال ۸۵ رفتم اما چون غیرحضوری بود دوتا درس افتادم اما بخاطر زایمانم ادامه ندادم. ۳۷ ساله هستم و دوست دارم تو یکی از رشته های هنری سوره ادامه بدم، لطفا راهنماییم کنید چکار کنم؟ ممنونم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی در سال ۱۳۹۹، جهت شرکت در مقطع کارشناسی پیوسته می بایست دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشید.

 2. Avatar

  سلام من که از رشته علوم انسانی بخواهم وارد رشته سینما دانشگاه سوره بشوم باید با کنکور وارد دانشگاه بشم یا بدون کنکور؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با دفترچه ی سوابق تحصیلی سال ۱۳۹۹، در صورتی که رشته ی ذکر شده در دانشگاه غیرانتفاعی سوره ارائه شده باشد، محدودیتی از بابت ثبت نام برای شما نخواهد داشت.

 3. Avatar

  سلام من دیپلم تجربی دارم میشه برای دانشگاه رشته ی نقشه کشی معماری بدون کنکور در این دانشگاه سوره پذیرفته شم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در صورت دارا بودن دیپلم نظام جدید (۶/۳/۳) و یا پش دانشگاهی نظام سالی واحدی – ترمی واحدی،مجاز به شرکت در تمام رشته های بدون آزمون می باشید.

 4. Avatar

  سلام… ارشد کارگردانی و سینما بدون کنکور کدام دانشگاه تهرات داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، با استناد به دفترچه ی ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹، در مقطع تحصیلی ارشد هیچ رشته ای براساس سوابق تحصیلی ارائه نمی شود.

 5. Avatar
  فاطمه یوسف بیگی

  سلام من دیپلم ریاضی دارم میتونم بدون کنکور رشته معماری داخلی دانشگاه سوره برم ؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی سال ۱۳۹۹، رشته های معماری داخلی و مهندسی معماری در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

 6. Avatar

  سلام من دیپلم معماری داخلی هستم میخوام برم دانشگاه ازاد ایا میتونم برم دانشگاه سوره

  • ایران مشاوره

   باسلام، اگر شما نظام جدید(۳-۳-۶) هستید، مجاز به ثبت نام برای دانشگاه های غیر انتفاعی و آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته می باشید، لازم به ذکر است دانشگاه سوره، غیر انتفاعی می باشد.

 7. Avatar

  سلام‌من‌رشته‌طراحی‌فنی‌حرفه‌ای‌سال‌دوم‌هنرستان‌هستم‌علاقه‌مند‌ب‌رشته‌سینما‌‌میخواستم‌بدونم‌حتما‌باید‌کنکور‌‌بدم‌یا‌بدون‌کنکور‌میتونم‌وارد‌دانشگاه‌بشم‌من‌در‌خرم‌اباد‌زندگی‌میکنم‌و‌این‌رشته‌در‌‌شهر‌ما‌تدریس‌نمیشه‌.‌معدل‌باید‌چند‌باشه‌برای‌ورود‌ب‌دانشگاه.

  • ایران مشاوره

   با سلام ، با توجه به اینکه شما مدرک دیپلم نظام جدید (۳-۳-۶) فنی حرفه ای دریافت خواهید کرد ، جهت ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود می توانید در آزمون سراسری گروه هنر ثبت نام و شرکت نمایید و یا در صورت تمایل برای ادامه تحصیل در دوره های بدون آزمون ( پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ) در واحد هایی مانند ( آزاد ، غیرانتفاعی و … ) ثبت نام و انتخاب رشته انجام دهید . پیشنهاد می شود جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه ها عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شوید .

 8. Avatar

  سلام
  من سال اخر کارودانش رشته ام کامپیوتر هست شاخه تصویرسازی میخواستم بدونم من میتونم بدون ازمون شرکت کنم و در رشته ادبیات نمایشی و یا طراحی صحنه شرکت کنم؟
  و اینک اگ بخوام کنکور بدم میتونم رشته عکاسی یا سینما برم؟

دریافت مشاوره