شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته ها و دانشگاه های مختلف تنها براساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می گیرد. متقاضیانی که تمایل به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 دارند باید توجه داشته باشند که ثبت نام تنها بر مبنای سوابق تحصیلی آن ها و براساس سهمیه استعداد درخشان داوطلبان انجام می پذیرد. سایر داوطلبینی که سهمیه استعداد درخشان ندارند گزینش تنها با ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 98 امکان پذیر خواهد بود.

داوطلبانی که از طریق سهمیه استعداد درخشان در واحد دانشگاهی ثبت نام می کنند امکان انتقال آن ها به سایر واحد های دانشگاهی وجود نخواهد داشت.

شرایط  ثبت نام ارشد ناپیوسته بدون آزمون (استعدادهای درخشان)

داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و رتبه مورد نظرشان را کسب کرده اند، می توانند در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند، اما آن دسته از داوطلبینی که دارای سهمیه استعداد درخشان می باشند و شرایط زیر را دارا می باشند می توانند در ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد 98 شرکت کنند:

  1. داوطلبان متقاضی شرکت در ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد با سهمیه استعداد درخشان، باید معدل آن ها در رشته های علوم انسانی 17 و سایر رشته ها 16 باشد.
  2. پذیرش داوطلبان با شرایط ذکر شده در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و در همان سال و در رشته مرتبط و همنام امکان پذیر است.
  3. تغییر دادن رشته یا گرایش در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته ممنوع می باشد.
  4. دانشجویانی که دروس معادل سازی دارند استفاده از سهمیه استعداد درخشان شامل حال آن ها نمی شود.
  5. داوطلبان متقاضی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد، می توانند 100 کد رشته محل را از مجموعه کدها انتخاب نمایند.
  6. تعداد نیمسال های مجاز برای کارشناسی پیوسته 8 سال و برای کارشناسی ناپیوسته 4 سال است.
  7. دانشجویانی که مدت تحصیل آن ها به دلایلی (بیماری، ماموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلایل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیشتر شود در صورتی که مورد تایید کمیسیون موارد خاص دانشگاه باشد می توانند از این تحصیلات استفاده کنند.

نحــوه ثبــت نــام در ارشــد بــدون آزمون (استعدادهای درخشان) 

داوطلبان برای شرکت در این دوره باید مبلغ 460000 ریال (معدل 46000 تومان) را به صورت اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد واریز نمایند و نسبت به تکمیل فرم ثبت نامی اقدام نمایند. استفاده از امتیاز ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد به دانشجویانی اختصاص دارد که مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه آزاد گذرانده باشند. اولین اولویت افراد برای پذیرش بدون آزمون، دانشگاهی است که در آن فارغ التحصیل شده اند اگر به دلیل محدودیت ظرفیت یا دایر نبودن رشته مورد تقاضا در دانشگاهی که دوره ی کارشناسی را در آن جا گذرانده ،امکان ثبت نام وجود نداشته باشد سایر اولویت های انتخاب رشته او مورد بررسی قرار می گیرد. تعداد انتخاب های داوطلبین 100 کد رشته محل از مجموعه کدهای دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد.

زمان ثبت نام و اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون آزمون (استعدادهای درخشان)

داوطلبان متقاضی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد  می بایست در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند. تاریخ ثبت نام در 11 مرداد تا 17 مرداد سال جاری بود که تا 19 مرداد تمدید شد. پیش بینی می شود در سال آینده ثبت نام در همین بازه ی زمانی انجام شود. با انتشار تاریخ دقیق مطلب به روز رسانی خواهد شد. داوطلبان بعد از واریز مبلغ تعیین شده و دریافت کد اعتباری می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. نتایج ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هم زمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد یعنی در اواخر شهریور ماه اعلام می شود. پذیرفته شدگان می توانند با در دست داشتن مدارک لازم واحد دانشگاهی مربوطه برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره