چهارشنبه , ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

ثبت نام دانشگاه امام حسین 98
ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه امام حسین 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه امام حسین در سال 1362 و به دستور مهدی باکری تاسیس شد. در سال های اول تاسیس این دانشگاه متشکل از دانشکده های علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و فنی مهندسی بود ولی در سال 1369 دانشکده نظامی نیز به این دانشگاه افزوده شد و با جداشدن دانشکده علوم پزشکی و تبدیل آن به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه امام حسین شامل 4 دانشکده علوم پایه، علوم انسانی، فنی مهندسی و علوم نظامی شد. دانشگاه امام حسین در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو جذب می کند که هر کدام دارای شرایط خاص خود می باشد.

به تمام فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین پس از گذراندن 4 سال تحصیلی درجه ستوان دومی اعطا می شود.

نحوه ثبت نام و پذیرش کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین از طریق برگزاری کنکور سراسری بود ولی به دلیل آنکه در سال 97 دانشگاه امام حسین هیچ دانشجویی از طریق کنکور سراسری جذب نکرده است، نمی توان پیش بینی کرد که در سال های آینده به چه صورت خواهد بود. ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین همزمان با ثبت نام کنکور سراسری و در نیمه دوم بهمن ماه می باشد. در واقع داوطلبان باید در هنگام تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری، گزینه علاقمندی به تحصیل در دانشگاه امام حسین (ع) را فعال نمایند و پس از اعلام نتایج اولیه، از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، برای انتخاب رشته اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم می باشند و متقاضی تحصیل در دانشگاه امام حسین هستند بایستی به واحد های حسب گزینش سپاه که در مراکز استان ها قرار دارد، مراجعه نمایند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند. فرم ثبت نامی تمام داوطلبان از واحد های حسب گزینش به دانشگاه امام حسین که واقع در استان تهران می باشد، فرستاده می شود و دانشگاه امام حسین پس از بررسی مدارک و شرایط تمام داوطلبان، اسامی داوطلبان را برای حضور در آزمون اعلام می کند. نتایج آزمون داخلی سپاه که معمولا در تیرماه برگزار می شود، اواخر شهریور ماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و داوطلبانی که نمره و حدنصاب لازم را کسب کرده باشند، برای مصاحبه دعوت خواهند شد. مصاحبه دانشگاه امام حسین شامل چند مرحله است که به صورت تست پزشکی، تست ورزشی ، تحقیقات محلی و … می باشد و داوطلبانی که تمام این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند، پذیرش نهایی می شوند. پس از پذیرش در دانشگاه تمام دانشجویان به مدت یکسال دوره عمومی طی می کنند و پس ار آن هریک از دانشجویان به دانشکده های مختلف مراکز استان ها اعزام می شوند و بعد از گذراندن 4 سال تحصیلی به تمامی دانشجویان درجه ستوان دومی اعطا می شود.

شرایط ثبت نام کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)

برای ورود به دانشگاه امام حسین داوطلبان باید از تمام شرایط عمومی و اختصاصی اطلاع داشته باشند و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند. شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین به شرح زیر می باشد:

 1. داوطلبان نباید از لحاظ وضعیت خدمت سربازی و نظام وظیفه مشکلی جهت ثبت نام داشته باشند.
 2. معتقد بودن به دین اسلام از شرایط اصلی ثبت نام دانشگاه امام حسین می باشد.
 3. آن دسته از داوطلبانی که معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، می توانند ثبت نام دانشگاه امام حسین را انجام دهند. علاوه بر آن باید ملتزم به انجام احکام عملی ولایت فقیه باشند.
 4. نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری و نداشتن محرومیت استفاده از خدمات دولتی
 5. مشهور بودن به حسن اخلاقی
 6. داشتن تابعیت ایرانی
 7. متناسب بودن شرایط جسمی و روانی و داشتن سلامت کامل
 8. حداقل قد داوطلب باید 165 سانتی متر و حداکثر قد 190، باشد.
 9. حداقل معدل کل سال آخر داوطلب بایستی 14 باشد و همچنین میانگین نمرات 3 سال آخر تحصیلی نباید کمتر از 14 باشد.
 10. داوطلبان باید در هنگام ورود به دانشگاه موافقت نامه کتبی خود را مبنی بر خدمت در سپاه پاسداران به عنوان یک افسر، ارائه دهند. علاوه بر آن باید برای رعایت کلیه قوانین و مقررات آموزشی، انظباطی و نظامی طول دوره تحصیلی خود و پس از فارغ التحصیلی، متعهد شوند.
 11. داوطلبانی که رشته های دانشگاه امام حسین را در انتخاب های 1 تا 5 خود قرار داده اند، از اولویت پذیرش برخوردار هستند.
 12. داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری، رتبه 2 رقمی کسب کرده اند، در اولویت پذیرش قرار دارند.
 13. داوطلبانی که عضو خانواده شهدا و ایثارگران هستند، برای پذیرش در اولویت قرار دارند.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه امام حسین (ع)

دانشگاه امام حسین از طریق برگزاری آزمون سراسری در رشته هایی مانند طراحی کاربردی و مخابرات رمز و سیستم برای مقطع ارشد دانشجو جذب می کند، ولی در سال های اخیر می توان از طریق بورسیه مستقیم سپاه در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری برخی دانشکده های این دانشگاه شرکت نمود و در آزمون مجزا این دانشگاه که در نیمه اول شهریور و نیمه دوم بهمن ماه هرسال برگزار می شود، شرکت نمود. ولی باید به این نکته توجه کرد که همه ی متقاضیان مجاز به ثبت نام در این آزمون نمی باشند و فقط آن دسته از داوطلبانی که دارای موافقت نامه کتبی سپاه می باشند، می توانند در این آزمون شرکت کنند. نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین از طریق روش های بورس و غیربورس می باشد که شرایط هرکدام از آن ها در بند های زیر توضیح داده شده است.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه امام حسین (ع)

شرایط پذیرش دانشجوی بورس دانشگاه امام حسین (ع)

 • کادر رسمی سپاه و نیروهای مسلح دیگر

کارکنان رسمی سپاه در صورت تمایل به شرکت در مقطع ارشد دانشگاه امام حسین باید قبل از ثبت نام ، موافقت نامه کتبی خود را مبنی به ادامه تحصیل را از بخش عملیات نیروی انسانی سپاه دریافت کنند و پس از قرار گرفتن در لیست اولیه پذیرفته شدگان، موافقت نامه فوق را در زمان مصاحبه ارائه دهند. سایر کارکنان نیز باید مجوز ادامه تحصیل خود را از ارگان های مربوطه دریافت کنند.

 • داوطلبان آزاد (غیرشاغل)

داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی می باشند و عضو کادر رسمی سپاه یا سایر ارگان ها نمی باشند، برای ورود به دانشگاه امام حسین باید دارای شرایط زیر باشند:

 • حداکثر سن مورد قبول برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد، 24 سال تمام است. ولی داوطلبانی که به خدمت سربازی رفته اند و دارای کارت پایان خدمت می باشند، مدت خدمتشان به حداکثر سن افزوده می شود. همچنین داوطلبانی که دارای سابقه بسیج می باشند، به ازای هرسال عضویت به میزان 3 ماه و به ازای هرسال عضویت عادی میزان دوماه الی یکسال به حداکثر سنشان افزوده می شود.
 • فرزندان شهدا، جانبازان، مفقودالاثرها و آزادگان تا مدت پنج سال به حداکثر سنشان افزوده می شود.
 • دارابودن حداقل معدل کل 14 در مدرک کارشناسی دانشگاه روزانه و حداقل معدل 15 از دانشگاه های آزاد و پیام نور برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد
 • دارا بودن حداقل معدل کل 15 در مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و حداقل معدل کل 16 مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های آزاد و پیام نور برای شرکت در مقطع دکتری
 • حداکثر سن داوطلبان متقاضی مقطع دکتری 26 سال تمام می باشد

شرایط پذیرش دانشجوی غیر بورس دانشگاه امام حسین (ع)

 • حداقل سابقه عضویت و فعالیت به مدت یکسال در سازمان بسیج مستضعفان و ارائه مدرک مورد تائید آن در زمان مصاحبه
 • آمادگی انجام پژوهش ها و و تحقیقات درخواستی سپاه
 • ارائه تعهد نامه کتبی مبنی بر عدم تضمین در جذب و استخدام سپاه
 • داوطلبانی که رشته های این دانشگاه را در 5 انتخاب اول خود قرار داده اند، در اولویت پذیرش هستند.
 • داوطلبانی که دارای رتبه 2 رقمی در آزمون کتبی می باشند، دارای اولویت پذیرش هستند.
 • خانواده شهدا و ایثارگران در صورت داشتن معدل بالا، از اولویت برخوردار هستند.
 • داوطلبانی که دارای معدل کارشناسی بالای 17 در رشته های علوم پایه و فنی مهندسی هستند و همچنین داوطلبانی که دارای معدل بالای 18 در رشته های علوم انسانی هستند، از اولویت پذیرش برخوردار می باشند.

دانشکده افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین از 5 دانشکده جدا که عبارتند از دانشکده امنیت، دانشکده اطلاعات، دانشکده فناوری های مهندسی، دانشکده علوم انسانی اسلامی و دانشکده علوم پایه جهادی که همان علوم نظامی سابق می باشد. گردان هایی که زیر نظر دانشگاه افسری و تربیت پاسداری فعالیت می کنند عبارت از نیروی زمینی ، نیروی هوایی ، نیروی دریایی ، نیروی مقاومت و نیروی قدس می باشد که همه ی این گردان تحت کنترل ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد. نیروهای فوق با هدف حفاظت و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی ایجاد شده است و دانشجویان این دانشگاه بر اساس تصمیمات خود دانشگاه در یکی از این ارگان ها جذب می شوند. استادانی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری تدریس می کنند، از یگان های صف انتخاب می شوند زیرا هدف از تحصیل دانشجو در این دانشگاه، آموزش و تربیت افسران نظامی می باشد بنابراین انتخاب چنین استادانی بهتر می تواند دانشگاه را به هدف خود نزدیک تر کند. آموزش هایی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری ارائه می شود به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود به طوری که 20 درصد آموزش ها، آموزش های عمومی، 30 درصد آموزش های فرهنگی و عقیدتی، 20 درصد آموزش روش های مبارزه با جنگ نرم و 30 درصد آموزش ها نیز نظامی می باشد. ارائه درجه های نظامی به فارغ التحصیلان وابسته به نوع مدرک تحصیلی و میزان فعالیت در سپاه می باشد و افسرانی که پژوهش ها، عملیات ها و پروژه های بیشتری را انجام دهند، افزایش درجه بیشتری خواهند داشت.

درجه های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پرسنل نظامینیروی دریایی
ارتشبددریابد
سپهبددریاسالار
سرلشکرپاسداردریابان
سرتیپ پاسداردریادار
سرهنگ پاسدارناوسالار یکم
سرگرد پاسدارناوسالار سوم
سروان پاسدارناوسروان
ستوان پاسدارناویان
رزم دارناودار
رزو آورناویار
رزم یارسرناوی
سربازناوی

لیست رشته های دانشگاه امام حسین (ع)

رشته های دانشگاه امام حسین در دانشکده های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و دانشکده افسری ارائه می شود و به صورت جداول زیر می باشد:

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی برقمهندسی صنایعمدیریت صنعتیعلوم اقتصادی
مهندسی کامپیوترمهندسی فناوری اطلاعاتحقوقمدیریت زنجیره تامین
مهندسی مکانیکریاضی کاربردیجغرافیای سیاسیتربیت بدنی
مهندسی عمرانشیمی کاربردیهوانوردیعلوم ورزشی
مهندسی هوا و فضازیست شناسی سلولی و مولکولیمیکروبیولوژیعلوم سیاسی و اطلاعات نظامی
مهندسی نقشه برداریفیزیک هسته ایعلوم کامپیوترشیمی
لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی برق/ افزاره های میکرو و نانوالکترونیکمهندسی مکانیک/ تبدیل انرژیمهندسی فناوری اطلاعات/ رایانش امنمخابرات رمز و سیستم
مهندسی برق/ مخابرات امن و رمزنگاریمهندسی مکانیک/ طراحی کاربردیمهندسی فناوری اطلاعات/شبکه های کامپیوتریعلوم و فناوری نانو/ نانو شیمی
مهندسی برق/ الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکیمهندسی عمران/ سازهریاضی کاربردیمهندسی هوافضا/ سازه های هوایی
مهندسی برق/ مخابرات میدان و موجمهندسی کامیپوتر/ نرم افزارطراحی کاربردیعلوم سلولی و مولکولی
مهندسی برق/ مدارهای مجتمع الکترونیکمهندسی شیمی/ طراحی فرایندپیشرانه ها/ پیشرانه مایعشیمی نجزیه
مهندسی برق/ مخابرات سیستممهندسی صنایع/ لجستیک و زنجیره تامینپیشرانه ها/ پیشرانه جامدشیمی آلی
مهندسی هوافضا/آئرودینامیکمهندسی صنایع/سیستمهای اقتصادی اجتماعیفیزیک هسته ایشیمی معدنی
مهندسی هوافضا/ سازه های هواییمدیریت بحرانفیزیک اتمی و مولکولیپدافند غیرعامل/سازه های هوایی
مدیریت امور دفاعی/امور آموزشیمدیریت  امور دفاعی/ امور مالی و حسابداریمدیریت  امور دفاعی/ مقاومت بسیجپدافند غیرعامل/ طراحی
مدیریت امور دفاعی/امور نیروی انسانیمدیریت  امور دفاعی/ زمینیمدیریت امور دفاعی/  هواییپدافند غیرعامل/ C.C.D (آفا)
مدیریت امور دفاعی/امورلجستیکی و بازرگانیمدیریت امور دفاعی/  عملیات ویژهمدیریت  امور دفاعی/ دریاییعلوم سیستم ها
لیست رشته های دکتری دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی صنایعفیزیک/ هسته ایشیمی/ تجزیهچنگ الکترونیک/ راداری
مهندسی مکانیک/طراحی کاربردی چامداتفیزیک/ اتمی و مولکولینانو بیوتکنولوژیجنگ الکترونیک/ مخابراتی
مهندسی مکانیک/طراحی کاربردی دینامیک کنترل و ارتعاشاتشیمی/ آلیمدیریت صنعتی/ مدیریت سیستم هاجنگ الکترونبک/ الکترومغناطیس

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه امام حسین (ع)

کلیه پذرفته شدگان دانشگاه امام حسین باید به سایت دانشگاه امام حسین مراجعه نمایند و از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری اطلاع یابند. در ادامه مطلب مدارک ثبت نام مقطع ارشد و دکتری آورده شده است و جهت اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی با مرکز  مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ثبت‌نام کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین (ع): 

 • 12 قطعه عکس 4*3 که مربوط به سال جاری داوطلب و پشت نویسی شده باشد.
 • کارت ملی و کپی از آن
 • شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • مدرک کارشناسی دارای معدل کل که مورد تائید وزارت علوم می باشد و کپی از آن
 • پذیرفته شدگان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی خود را نیز ارائه دهند.
 • ارائه کارت پایان خدمت یا مدرکی که نشان دهنده وضعیت سربازی پذیرفته شده باشد.
 • ارائه موافقت نامه مبنی بر ادامه تحصیل (مخصوص کارکنان رسمی سپاه و سایر نیروهای مسلح)
 • مدرک نشان دهنده عضویت در بسیج برای داوطلبانی که دارای عضویت می باشند.
 • ارائه مدرک استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان برای متقاضیان

مدارک لازم برای ثبت‌نام دکتری دانشگاه امام حسین (ع):

 • مراجعه به سایت دانشگاه امام حسین و دریافت فرم مربوط به ثبت نام و تکمیل آن
 • شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از آن ها
 • اصل کارنامه آزمون دکتری
 • اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد که مورد تائید وزارت علوم می باشد.
 • ارائه موافقت نامه کتبی مبنی بر ادامه تحصیل (مخصوص کارکنان رسمی سپاه و سایر نیروهای مسلح)
 • ارائه مدرک استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان برای متقاضیان

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه امام حسین 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
  تماس از استان تـهران: 9092305538
  تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴۳ نظر

 1. Avatar

  با سلام ایا برای ورود به دانشگاه افسری امام حسین (ع) حتما باید رشته ریاضی فیزیک انتخاب کنیم

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای ورود به دانشگاه افسری امام حسین شما باید در یکی از رشته های (علوم تجربی، ریاضی فیزیک و یا علوم انسانی) تحصیل کرده باشید.

 2. Avatar

  سلام خسته نباشید.
  آزمون ورودی دانشگاه افسری امام حسین(ع) هم مثل کنکور به خاطر کرونا عقب میندازن؟ لطفا تاریخ دقیق آزمونشو بگید.ممنون

  • ایران مشاوره

   سلام ، اطلاعات دقیقی در رابطه با زمان و شرایط برگزاری آزمون ورودی جذب دانشجو در دانشگاه افسری امام حسین (ع) در دست نیست، شما جهت کسب اطلاع در این باره می توانید به هسته های گزینش سپاه در استان محل زندگی خود مراجعه نمایید.

 3. Avatar

  سلام ببخشید میخواستم بدونم رشته مهندسی پزشکی جزو رشته های استخدامی سپاه نیست؟ینی اصلا از فارغ التحصیل کارشناسی این رشته رو جذب نمیکنه؟

  • ایران مشاوره

   سلام ، در رابطه با جذب افراد برای مقطع درجه داری و استخدام در سپاه برای رشته مهندسی پزشکی اطلاعیه ای منتشر نشده است . پیشنهاد می شود با مراجعه به هسته های گزینش سپاه در استان خود از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

 4. Avatar

  سلام
  من تو درجه داری نیروی انتظامی ثبت نام کردم و متا سفانه قبول نشدم میخواستم بدونم میتونم تو دانشگاه افسری سپاه ثبت نام کنم ؟

  • ایران مشاوره

   سلام ، بله شما در صورت داشتن شرایط ثبت نام ، می توانید با مراجعه به هسته گزینش سپاه استان خود ، برای ثبت نام در دانشگاه های افسری امام حسین اقدام نمایید . همچنین اطلاعات تکمیلی را با مطالعه مصاحبه دانشگاه امام حسین به دست آورید .

 5. Avatar

  سلام زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین کیه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، شما در صورت داشتن شرایط ثبت نام ، جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام حسین ، می بایست به هسته های گزینش سپاه در استان خود مراجعه نمایید . همچنین شما می توانید جهت اطلاع از کسب اطلاعات تکمیلی به شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین مراجعه نمایید .

 6. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم تجربی نظام جدید رو دارم میخواستم بدونم میتونم تو دانشگاه امام حسین ثبت نام کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام . دانشگاه های افسری معمولا از بین رشته های ریاضی ، علوم تجربی و علوم انسانی دانشجو می پذیرند. و شما می توانید با مراجعه به هسته گزینش سپاه استان محل اقامت ثبت نام خود را انجام دهید.

 7. Avatar

  سلام من دیپلم تجربی دارم متولد۷۹هستم میخام دانشگاه افسری امام حسین درس بخونم چجوری وارد مراحل گزینش بشم؟سابقه بسیج ۷سال و شورای پایگاه هم هستم پدرم هم پاسدار هستش

  • ایران مشاوره

   سلام
   شما در صورت داشتن شرایط ثبت نام برای ورود به دانشگاه افسری امام حسین می بایست به هسته های گزینش سپاه استان خود مراجعه نمایید . و از زمان و منابع و مکان برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه مطلع شوید . همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین را مطالعه نمایید .

 8. Avatar

  سلام و درود
  مدر ک فوق دیپلم گرافیک کامپیوتر دارم و
  سابقه عضویت فعال ۶سال در بسیج-سرگروه حلقه های صالحین-شورای پایگا-عضوگردان قمربنی هاشم – مسئول اطلاعات پایگاه که علاقه زیادی به سپاه دارم دوست دارم به میهنم تو این لباس خدمت کنم،چطور میتونم جذب سپاه بشم (میلاد امن زاده – متولد ۱۳۷۶-اردبیل)
  باتشکر

  • ایران مشاوره

   سلام
   با توجه به اینکه شما دارای مدرک فوق دیپلم می باشید , شرایط ورود به دانشگاه افسری امام حسین را ندارید . و می بایست در صورت داشتن شرایط برای استخدام در سپاه متقاضی شوید . و جهت اطلاع از زمان ثبت نام می توانید به هسته های گزینش سپاه استان خود مراجعه نمایید . همچنین جهت کسب اطلاعات مربوطه شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین را مطالعه نمایید .

 9. Avatar

  سلام ایا لوح تقدیر که از حفاظت اطلاعات گرفتم در استخدام دانشکده امام حسین امتیازی حساب می شود

 10. Avatar

  سلام ایا داشتن لوح تقدیر از حفاظت اطلاعات در استخدام در دانشکده امام حسین امتیاز محسوب می شود

 11. Avatar

  با سلام یک سوال داشتم بنده امتحان ورودی دانشگاه امام حسین علیه السلام رو از طریق نیروی دریایی سپاه انجام دادم در بندرعباس .بعد میخواستم بگم نتیجه هاش کی میاد و چطوریه

 12. Avatar

  سلام ببخشید من دو سال مونده تا سال دوازدهم تموم بشه…برای آزمون ورودی دانشگاه امام حسین روی کدوم کتاب های درسی تمرکز بیش تری کنم و دیگه چه کتاب هایی بخونم؟

 13. Avatar

  سلام
  من از طریق کنکور ارشد برای انجام مصاحبه به دانشگاه امام حسین دلوت شدم ولی نتونستم برم،امکان داره مهلت مصاحبه تمدید بشه؟میتونم خارج این زمان برم برای انجام مصاحبه؟

 14. Avatar
  رامین میرزایی شنتال علیا

  سلام بنده توکنکورارشدامسال برای دانشگاه جامع امام حسین (ع)قبول شدم فقط معدلم کمتراز۱۵هست آیا مشکلی وجود داره یانه

 15. Avatar

  سلام آیا هنوز وقت هست که برم گزینش سپاه برای آزمون داخلی؟ یا ازمون برگزار شده و مهلتش تمام شده است؟

 16. Avatar

  سلام من با رتبه ۱۹ سهمیه بیست و پنج درصد و رتبه بدون سهمیه ۶۰۰با تراز ۲۸۷۹ در ارشد و زدن‌اولویت اول دانشگاه جامع امام‌ حسین ایا شانس برای دعوت ب مصاحبه دارم یا خیر

 17. Avatar

  سلام.جواب آزمون دانشگاه افسری امام حسین کی میاد؟ الان ۲۲روز هست که گذشته

 18. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من نظام قدیمی هستم میخوام در سال ۹۹ برای دانشگاه امام حسین ثبت نام کنم
  میخواستم بدونم سال ۹۹ آزمون ورودیش فقط از سوال های نظام جدید خواهد بود یا برای نظام قدیمی ها آزمون جداگانه ای با کتاب های خودشان برگزار میکنن؟(منظور از آزمون جداگانه دفترچه جداگانه هست)

  • ایران مشاوره

   باسلام
   معمولا آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین جدا از کنکور سراسری می باشد و داوطلبان برای ثبت نام باید به پایگاه سپاه منطقه خود مراجعه کنند.

 19. Avatar

  سلام وقتتون بخیر.زمان ثبت نام دانشکده افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین
  کی هست؟وایا از طریق کنکور سراسری جذب میشن؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   شما برای ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین باید به پایگاه سپاه منطقه خود مراجعه کنید . همچنین معمولا آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین جدا از کنکور سراسری می باشد .

 20. Avatar

  سلام.بنده متولد آبان۱۳۷۶هستم.آیا در صورت داشتن معرف،میتوانم در آزمون ورودی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   بله شما می توانید به پایگاه سپاه منطقه خود جهت ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین مراجعه کنید.

 21. Avatar

  باسلام
  بنده رشته ام انسانیه ومعدل کل دیپلمم۱۳ولی پدرم پاسدارهستن وجانباز۲۰درصدخواستم ببینم میتونم شرکت کنم یانه؟ممنون بابت پاسختون‌.

 22. Avatar

  سلام بنده ۱۹ ساله هستم و دیپلم رشته تجربی هستم معدل کتبی ۱۸ /۹۷ میخواستم بدونم زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین علیه السلام کی هس و یه مشکل دارم این هست که بسیج فعال ندارم بسیج معمولی هستم ایا به مشکل میخورم؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری دانشگاه امام حسین میبایست حضوری به پایگاه گزینش سپاه منطقه خود مراجعه نمایید. همچنین،داشتن کارت فعالیت بسیج می تواند شما را در اولویت پذیرش قرار دهد ولیکن نداشتن این کارت مبنی بر عدم پذیرش نخواهد بود و کسب امتیازات بالا در مراحل آزمون، معاینات پزشکی، مصاحبه و تحقیقات محلی نیز در پذیرش نهایی شما تاثیر گذار خواهد بود.

 23. Avatar

  باسلام.شرایط سنی پذیرش دانشگاه امام حسین به چه شکل است؟

 24. Avatar

  لطفا در مورد زمان قطعی یا احتمالی آزمون داخلیش اگه اطلاعی دارید بگید که بتونم برنامه ریزی درسی داشته باشم ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   دانشگاه امام حسین زیر نظر سپاه پاسداران می باشد و شما برای اطلاع از نزدیک ترین زمان برگزاری آزمون ورودی میبایست حضوری به پایگاه سپاه و یا مرکز گزینش منطقه زندگی خود مراجعه نمایید.

 25. Avatar

  من رشته تجربی هستم
  میخواستم ببینم چه زمانی و چگونه باید برای دانشگاه امام حسین (ع) ثبت نام کنیم
  برای سال ۹۸

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین در سال۹۸ می بایست حضوری به پایگاه سپاه منطقه زندگیتان مراجعه نمایید.

 26. Avatar

  سلام.برای سال ۹۸ دانشکده فنی امام حسین از کنکور جذب میکنه؟؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   معمولا پذیرش دانشجو در دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین از طریق آزمون جدا از کنکور سراسری می باشد.

 27. Avatar

  سلام برای سال۹۸ هم فنی نمیگیره فقط نظری میگیره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   دانشگاه افسری امام حسین از بین داوطلبان دارای دیپلم نظری( ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی) دانشجو می پذیرد و داوطلبان دارای مدرک کاردانش و فنی حرفه ای، مجاز به ثبت نام در این دانشگاه نمی باشند.

دریافت مشاوره