یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

ثبت نام دانشگاه امام حسین 98
ثبت نام دانشگاه امام حسین 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه امام حسین 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه امام حسین در سال 1362 و به دستور مهدی باکری تاسیس شد. در سال های اول تاسیس این دانشگاه متشکل از دانشکده های علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و فنی مهندسی بود ولی در سال 1369 دانشکده نظامی نیز به این دانشگاه افزوده شد و با جداشدن دانشکده علوم پزشکی و تبدیل آن به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه امام حسین شامل 4 دانشکده علوم پایه، علوم انسانی، فنی مهندسی و علوم نظامی شد. دانشگاه امام حسین در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو جذب می کند که هر کدام دارای شرایط خاص خود می باشد.

به تمام فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین پس از گذراندن 4 سال تحصیلی درجه ستوان دومی اعطا می شود.

نحوه ثبت نام و پذیرش کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)

نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین از طریق برگزاری کنکور سراسری بود ولی به دلیل آنکه در سال 97 دانشگاه امام حسین هیچ دانشجویی از طریق کنکور سراسری جذب نکرده است، نمی توان پیش بینی کرد که در سال های آینده به چه صورت خواهد بود. ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه امام حسین همزمان با ثبت نام کنکور سراسری و در نیمه دوم بهمن ماه می باشد. در واقع داوطلبان باید در هنگام تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری، گزینه علاقمندی به تحصیل در دانشگاه امام حسین (ع) را فعال نمایند و پس از اعلام نتایج اولیه، از طریق دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، برای انتخاب رشته اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم می باشند و متقاضی تحصیل در دانشگاه امام حسین هستند بایستی به واحد های حسب گزینش سپاه که در مراکز استان ها قرار دارد، مراجعه نمایند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند. فرم ثبت نامی تمام داوطلبان از واحد های حسب گزینش به دانشگاه امام حسین که واقع در استان تهران می باشد، فرستاده می شود و دانشگاه امام حسین پس از بررسی مدارک و شرایط تمام داوطلبان، اسامی داوطلبان را برای حضور در آزمون اعلام می کند. نتایج آزمون داخلی سپاه که معمولا در تیرماه برگزار می شود، اواخر شهریور ماه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و داوطلبانی که نمره و حدنصاب لازم را کسب کرده باشند، برای مصاحبه دعوت خواهند شد. مصاحبه دانشگاه امام حسین شامل چند مرحله است که به صورت تست پزشکی، تست ورزشی ، تحقیقات محلی و … می باشد و داوطلبانی که تمام این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارند، پذیرش نهایی می شوند. پس از پذیرش در دانشگاه تمام دانشجویان به مدت یکسال دوره عمومی طی می کنند و پس ار آن هریک از دانشجویان به دانشکده های مختلف مراکز استان ها اعزام می شوند و بعد از گذراندن 4 سال تحصیلی به تمامی دانشجویان درجه ستوان دومی اعطا می شود.

شرایط ثبت نام کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)

برای ورود به دانشگاه امام حسین داوطلبان باید از تمام شرایط عمومی و اختصاصی اطلاع داشته باشند و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند. شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین به شرح زیر می باشد:

 1. داوطلبان نباید از لحاظ وضعیت خدمت سربازی و نظام وظیفه مشکلی جهت ثبت نام داشته باشند.
 2. معتقد بودن به دین اسلام از شرایط اصلی ثبت نام دانشگاه امام حسین می باشد.
 3. آن دسته از داوطلبانی که معتقد به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، می توانند ثبت نام دانشگاه امام حسین را انجام دهند. علاوه بر آن باید ملتزم به انجام احکام عملی ولایت فقیه باشند.
 4. نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری و نداشتن محرومیت استفاده از خدمات دولتی
 5. مشهور بودن به حسن اخلاقی
 6. داشتن تابعیت ایرانی
 7. متناسب بودن شرایط جسمی و روانی و داشتن سلامت کامل
 8. حداقل قد داوطلب باید 165 سانتی متر و حداکثر قد 190، باشد.
 9. حداقل معدل کل سال آخر داوطلب بایستی 14 باشد و همچنین میانگین نمرات 3 سال آخر تحصیلی نباید کمتر از 14 باشد.
 10. داوطلبان باید در هنگام ورود به دانشگاه موافقت نامه کتبی خود را مبنی بر خدمت در سپاه پاسداران به عنوان یک افسر، ارائه دهند. علاوه بر آن باید برای رعایت کلیه قوانین و مقررات آموزشی، انظباطی و نظامی طول دوره تحصیلی خود و پس از فارغ التحصیلی، متعهد شوند.
 11. داوطلبانی که رشته های دانشگاه امام حسین را در انتخاب های 1 تا 5 خود قرار داده اند، از اولویت پذیرش برخوردار هستند.
 12. داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری، رتبه 2 رقمی کسب کرده اند، در اولویت پذیرش قرار دارند.
 13. داوطلبانی که عضو خانواده شهدا و ایثارگران هستند، برای پذیرش در اولویت قرار دارند.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه امام حسین (ع)

دانشگاه امام حسین از طریق برگزاری آزمون سراسری در رشته هایی مانند طراحی کاربردی و مخابرات رمز و سیستم برای مقطع ارشد دانشجو جذب می کند، ولی در سال های اخیر می توان از طریق بورسیه مستقیم سپاه در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری برخی دانشکده های این دانشگاه شرکت نمود و در آزمون مجزا این دانشگاه که در نیمه اول شهریور و نیمه دوم بهمن ماه هرسال برگزار می شود، شرکت نمود. ولی باید به این نکته توجه کرد که همه ی متقاضیان مجاز به ثبت نام در این آزمون نمی باشند و فقط آن دسته از داوطلبانی که دارای موافقت نامه کتبی سپاه می باشند، می توانند در این آزمون شرکت کنند. نحوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین از طریق روش های بورس و غیربورس می باشد که شرایط هرکدام از آن ها در بند های زیر توضیح داده شده است.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه امام حسین (ع)

شرایط پذیرش دانشجوی بورس دانشگاه امام حسین (ع)

 • کادر رسمی سپاه و نیروهای مسلح دیگر

کارکنان رسمی سپاه در صورت تمایل به شرکت در مقطع ارشد دانشگاه امام حسین باید قبل از ثبت نام ، موافقت نامه کتبی خود را مبنی به ادامه تحصیل را از بخش عملیات نیروی انسانی سپاه دریافت کنند و پس از قرار گرفتن در لیست اولیه پذیرفته شدگان، موافقت نامه فوق را در زمان مصاحبه ارائه دهند. سایر کارکنان نیز باید مجوز ادامه تحصیل خود را از ارگان های مربوطه دریافت کنند.

 • داوطلبان آزاد (غیرشاغل)

داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی می باشند و عضو کادر رسمی سپاه یا سایر ارگان ها نمی باشند، برای ورود به دانشگاه امام حسین باید دارای شرایط زیر باشند:

 • حداکثر سن مورد قبول برای داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد، 24 سال تمام است. ولی داوطلبانی که به خدمت سربازی رفته اند و دارای کارت پایان خدمت می باشند، مدت خدمتشان به حداکثر سن افزوده می شود. همچنین داوطلبانی که دارای سابقه بسیج می باشند، به ازای هرسال عضویت به میزان 3 ماه و به ازای هرسال عضویت عادی میزان دوماه الی یکسال به حداکثر سنشان افزوده می شود.
 • فرزندان شهدا، جانبازان، مفقودالاثرها و آزادگان تا مدت پنج سال به حداکثر سنشان افزوده می شود.
 • دارابودن حداقل معدل کل 14 در مدرک کارشناسی دانشگاه روزانه و حداقل معدل 15 از دانشگاه های آزاد و پیام نور برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد
 • دارا بودن حداقل معدل کل 15 در مدرک کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و حداقل معدل کل 16 مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های آزاد و پیام نور برای شرکت در مقطع دکتری
 • حداکثر سن داوطلبان متقاضی مقطع دکتری 26 سال تمام می باشد

شرایط پذیرش دانشجوی غیر بورس دانشگاه امام حسین (ع)

 • حداقل سابقه عضویت و فعالیت به مدت یکسال در سازمان بسیج مستضعفان و ارائه مدرک مورد تائید آن در زمان مصاحبه
 • آمادگی انجام پژوهش ها و و تحقیقات درخواستی سپاه
 • ارائه تعهد نامه کتبی مبنی بر عدم تضمین در جذب و استخدام سپاه
 • داوطلبانی که رشته های این دانشگاه را در 5 انتخاب اول خود قرار داده اند، در اولویت پذیرش هستند.
 • داوطلبانی که دارای رتبه 2 رقمی در آزمون کتبی می باشند، دارای اولویت پذیرش هستند.
 • خانواده شهدا و ایثارگران در صورت داشتن معدل بالا، از اولویت برخوردار هستند.
 • داوطلبانی که دارای معدل کارشناسی بالای 17 در رشته های علوم پایه و فنی مهندسی هستند و همچنین داوطلبانی که دارای معدل بالای 18 در رشته های علوم انسانی هستند، از اولویت پذیرش برخوردار می باشند.

دانشکده افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین

دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین از 5 دانشکده جدا که عبارتند از دانشکده امنیت، دانشکده اطلاعات، دانشکده فناوری های مهندسی، دانشکده علوم انسانی اسلامی و دانشکده علوم پایه جهادی که همان علوم نظامی سابق می باشد. گردان هایی که زیر نظر دانشگاه افسری و تربیت پاسداری فعالیت می کنند عبارت از نیروی زمینی ، نیروی هوایی ، نیروی دریایی ، نیروی مقاومت و نیروی قدس می باشد که همه ی این گردان تحت کنترل ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشد. نیروهای فوق با هدف حفاظت و صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی ایجاد شده است و دانشجویان این دانشگاه بر اساس تصمیمات خود دانشگاه در یکی از این ارگان ها جذب می شوند. استادانی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری تدریس می کنند، از یگان های صف انتخاب می شوند زیرا هدف از تحصیل دانشجو در این دانشگاه، آموزش و تربیت افسران نظامی می باشد بنابراین انتخاب چنین استادانی بهتر می تواند دانشگاه را به هدف خود نزدیک تر کند. آموزش هایی که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری ارائه می شود به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود به طوری که 20 درصد آموزش ها، آموزش های عمومی، 30 درصد آموزش های فرهنگی و عقیدتی، 20 درصد آموزش روش های مبارزه با جنگ نرم و 30 درصد آموزش ها نیز نظامی می باشد. ارائه درجه های نظامی به فارغ التحصیلان وابسته به نوع مدرک تحصیلی و میزان فعالیت در سپاه می باشد و افسرانی که پژوهش ها، عملیات ها و پروژه های بیشتری را انجام دهند، افزایش درجه بیشتری خواهند داشت.

درجه های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پرسنل نظامی نیروی دریایی
ارتشبد دریابد
سپهبد دریاسالار
سرلشکرپاسدار دریابان
سرتیپ پاسدار دریادار
سرهنگ پاسدار ناوسالار یکم
سرگرد پاسدار ناوسالار سوم
سروان پاسدار ناوسروان
ستوان پاسدار ناویان
رزم دار ناودار
رزو آور ناویار
رزم یار سرناوی
سرباز ناوی

لیست رشته های دانشگاه امام حسین (ع)

رشته های دانشگاه امام حسین در دانشکده های فنی مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی و دانشکده افسری ارائه می شود و به صورت جداول زیر می باشد:

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی برق مهندسی صنایع مدیریت صنعتی علوم اقتصادی
مهندسی کامپیوتر مهندسی فناوری اطلاعات حقوق مدیریت زنجیره تامین
مهندسی مکانیک ریاضی کاربردی جغرافیای سیاسی تربیت بدنی
مهندسی عمران شیمی کاربردی هوانوردی علوم ورزشی
مهندسی هوا و فضا زیست شناسی سلولی و مولکولی میکروبیولوژی علوم سیاسی و اطلاعات نظامی
مهندسی نقشه برداری فیزیک هسته ای علوم کامپیوتر شیمی
لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی برق/ افزاره های میکرو و نانوالکترونیک مهندسی مکانیک/ تبدیل انرژی مهندسی فناوری اطلاعات/ رایانش امن مخابرات رمز و سیستم
مهندسی برق/ مخابرات امن و رمزنگاری مهندسی مکانیک/ طراحی کاربردی مهندسی فناوری اطلاعات/شبکه های کامپیوتری علوم و فناوری نانو/ نانو شیمی
مهندسی برق/ الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی مهندسی عمران/ سازه ریاضی کاربردی مهندسی هوافضا/ سازه های هوایی
مهندسی برق/ مخابرات میدان و موج مهندسی کامیپوتر/ نرم افزار طراحی کاربردی علوم سلولی و مولکولی
مهندسی برق/ مدارهای مجتمع الکترونیک مهندسی شیمی/ طراحی فرایند پیشرانه ها/ پیشرانه مایع شیمی نجزیه
مهندسی برق/ مخابرات سیستم مهندسی صنایع/ لجستیک و زنجیره تامین پیشرانه ها/ پیشرانه جامد شیمی آلی
مهندسی هوافضا/آئرودینامیک مهندسی صنایع/سیستمهای اقتصادی اجتماعی فیزیک هسته ای شیمی معدنی
مهندسی هوافضا/ سازه های هوایی مدیریت بحران فیزیک اتمی و مولکولی پدافند غیرعامل/سازه های هوایی
مدیریت امور دفاعی/امور آموزشی مدیریت  امور دفاعی/ امور مالی و حسابداری مدیریت  امور دفاعی/ مقاومت بسیج پدافند غیرعامل/ طراحی
مدیریت امور دفاعی/امور نیروی انسانی مدیریت  امور دفاعی/ زمینی مدیریت امور دفاعی/  هوایی پدافند غیرعامل/ C.C.D (آفا)
مدیریت امور دفاعی/امورلجستیکی و بازرگانی مدیریت امور دفاعی/  عملیات ویژه مدیریت  امور دفاعی/ دریایی علوم سیستم ها
لیست رشته های دکتری دانشگاه امام حسین (ع)
مهندسی صنایع فیزیک/ هسته ای شیمی/ تجزیه چنگ الکترونیک/ راداری
مهندسی مکانیک/طراحی کاربردی چامدات فیزیک/ اتمی و مولکولی نانو بیوتکنولوژی جنگ الکترونیک/ مخابراتی
مهندسی مکانیک/طراحی کاربردی دینامیک کنترل و ارتعاشات شیمی/ آلی مدیریت صنعتی/ مدیریت سیستم ها جنگ الکترونبک/ الکترومغناطیس

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه امام حسین (ع)

کلیه پذرفته شدگان دانشگاه امام حسین باید به سایت دانشگاه امام حسین مراجعه نمایند و از مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری اطلاع یابند. در ادامه مطلب مدارک ثبت نام مقطع ارشد و دکتری آورده شده است و جهت اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی با مرکز  مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ثبت‌نام کارشناسی ارشد دانشگاه امام حسین (ع): 

 • 12 قطعه عکس 4*3 که مربوط به سال جاری داوطلب و پشت نویسی شده باشد.
 • کارت ملی و کپی از آن
 • شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • مدرک کارشناسی دارای معدل کل که مورد تائید وزارت علوم می باشد و کپی از آن
 • پذیرفته شدگان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی خود را نیز ارائه دهند.
 • ارائه کارت پایان خدمت یا مدرکی که نشان دهنده وضعیت سربازی پذیرفته شده باشد.
 • ارائه موافقت نامه مبنی بر ادامه تحصیل (مخصوص کارکنان رسمی سپاه و سایر نیروهای مسلح)
 • مدرک نشان دهنده عضویت در بسیج برای داوطلبانی که دارای عضویت می باشند.
 • ارائه مدرک استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان برای متقاضیان

مدارک لازم برای ثبت‌نام دکتری دانشگاه امام حسین (ع):

 • مراجعه به سایت دانشگاه امام حسین و دریافت فرم مربوط به ثبت نام و تکمیل آن
 • شناسنامه و کارت ملی به همراه کپی از آن ها
 • اصل کارنامه آزمون دکتری
 • اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد که مورد تائید وزارت علوم می باشد.
 • ارائه موافقت نامه کتبی مبنی بر ادامه تحصیل (مخصوص کارکنان رسمی سپاه و سایر نیروهای مسلح)
 • ارائه مدرک استفاده از سهمیه ایثارگران و رزمندگان برای متقاضیان

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه امام حسین 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
  تماس از سراسر کشور 9099071647
  تماس از استـان تهران 9092305538
  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۸ نظر

 1. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من نظام قدیمی هستم میخوام در سال ۹۹ برای دانشگاه امام حسین ثبت نام کنم
  میخواستم بدونم سال ۹۹ آزمون ورودیش فقط از سوال های نظام جدید خواهد بود یا برای نظام قدیمی ها آزمون جداگانه ای با کتاب های خودشان برگزار میکنن؟(منظور از آزمون جداگانه دفترچه جداگانه هست)

  • ایران مشاوره

   باسلام
   معمولا آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین جدا از کنکور سراسری می باشد و داوطلبان برای ثبت نام باید به پایگاه سپاه منطقه خود مراجعه کنند.

 2. Avatar

  سلام وقتتون بخیر.زمان ثبت نام دانشکده افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین
  کی هست؟وایا از طریق کنکور سراسری جذب میشن؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   شما برای ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین باید به پایگاه سپاه منطقه خود مراجعه کنید . همچنین معمولا آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین جدا از کنکور سراسری می باشد .

 3. Avatar

  سلام.بنده متولد آبان۱۳۷۶هستم.آیا در صورت داشتن معرف،میتوانم در آزمون ورودی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   بله شما می توانید به پایگاه سپاه منطقه خود جهت ثبت نام در آزمون ورودی دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین مراجعه کنید.

 4. Avatar

  باسلام
  بنده رشته ام انسانیه ومعدل کل دیپلمم۱۳ولی پدرم پاسدارهستن وجانباز۲۰درصدخواستم ببینم میتونم شرکت کنم یانه؟ممنون بابت پاسختون‌.

 5. Avatar

  سلام بنده ۱۹ ساله هستم و دیپلم رشته تجربی هستم معدل کتبی ۱۸ /۹۷ میخواستم بدونم زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین علیه السلام کی هس و یه مشکل دارم این هست که بسیج فعال ندارم بسیج معمولی هستم ایا به مشکل میخورم؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری دانشگاه امام حسین میبایست حضوری به پایگاه گزینش سپاه منطقه خود مراجعه نمایید. همچنین،داشتن کارت فعالیت بسیج می تواند شما را در اولویت پذیرش قرار دهد ولیکن نداشتن این کارت مبنی بر عدم پذیرش نخواهد بود و کسب امتیازات بالا در مراحل آزمون، معاینات پزشکی، مصاحبه و تحقیقات محلی نیز در پذیرش نهایی شما تاثیر گذار خواهد بود.

 6. Avatar

  باسلام.شرایط سنی پذیرش دانشگاه امام حسین به چه شکل است؟

 7. Avatar

  لطفا در مورد زمان قطعی یا احتمالی آزمون داخلیش اگه اطلاعی دارید بگید که بتونم برنامه ریزی درسی داشته باشم ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   دانشگاه امام حسین زیر نظر سپاه پاسداران می باشد و شما برای اطلاع از نزدیک ترین زمان برگزاری آزمون ورودی میبایست حضوری به پایگاه سپاه و یا مرکز گزینش منطقه زندگی خود مراجعه نمایید.

 8. Avatar

  من رشته تجربی هستم
  میخواستم ببینم چه زمانی و چگونه باید برای دانشگاه امام حسین (ع) ثبت نام کنیم
  برای سال ۹۸

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه امام حسین در سال۹۸ می بایست حضوری به پایگاه سپاه منطقه زندگیتان مراجعه نمایید.

 9. Avatar

  سلام.برای سال ۹۸ دانشکده فنی امام حسین از کنکور جذب میکنه؟؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   معمولا پذیرش دانشجو در دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین از طریق آزمون جدا از کنکور سراسری می باشد.

 10. Avatar

  سلام برای سال۹۸ هم فنی نمیگیره فقط نظری میگیره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   دانشگاه افسری امام حسین از بین داوطلبان دارای دیپلم نظری( ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی) دانشجو می پذیرد و داوطلبان دارای مدرک کاردانش و فنی حرفه ای، مجاز به ثبت نام در این دانشگاه نمی باشند.

دریافت مشاوره