خانه تیزهوشان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

هدف از برگزاری آزمون تیزهوشانt شناسایی دانش آموزان با استعداد و باهوش می باشد که قابلیت تحصیل در این مدارس را دارند. استعداد درخشان به دانش آموزانی گفته می شود که ضریب هوشی بالاتری نسبت به دانش آموزان عادی دارند و با کسب نمره قبولی خیلی خوب می توانند در آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 شرکت کنند. معمولا تمامی خانواده ها تمایل دارند که فرزندانشان آینده روشنی داشته باشند و بهترین راه را برای فرزندانشان انتخاب کنند. بنابراین در ابتدا باید والدین از میزان توانایی فرزندان خود در این آزمون آگاه شوند و پس از آن اقدام به ثبت نام کنند. شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان و زمان ثبت نام جزو  مهمترین سوالاتی می باشد که ذهن کلیه والدین را مشغول به خود کرده است. بنابراین مشاوران مرکز ایران مشاوره برای پاسخگویی به سوالات شما مقاله ای در این زمینه فراهم کرده اند که پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

جهت ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می بایست در زمان مقرر به سامانه ثبت نام به نشانی www.hoosh.medu.ir مراجعه کنید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

دانش آموزان در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی می توانند از روز شنبه 97/03/19 تا روز پنج شنبه 97/3/24 از طریق سامانه hoosh.medu.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همانطور که در تصویر زیر مشخص است برای ثبت نام می بایست رمز ورود همگام داشته باشید. در ادامه به نحوه دریافت رمز عبور همگام، خواهیم پرداخت.

” برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید. “

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی شرایطی وجود دارد که دانش آموزان در صورت دارا بودن این شرایط امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان را خواهند داشت.

  • داشتن تابعیت ایرانی ( البته داوطلبانی که تابعیت ایرانی ندارند با شرایط خاص مربوطه می توانند در این آزمون شرکت کنند)
  • کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی 96 – 95
  • کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت دوم پایه ششم در سال تحصیلی 97 – 96

نکته مهم : مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و مسئولیت درست بودن ثبت نام در فرم به عهده داوطلب می باشد و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ، حتی در صورت شرکت و قبولی در آزمون ، قبولی دانش آموز لغو خواهد شد.

نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نیاز به رمز ورود همگام دارید. بسیاری از والدین و دانش آموزان با مشاوران ما در مرکز، تماس می گیرند و از نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 سوال می کنند به همین دلیل لازم دانستیم یک پاراگراف از این مطلب را به این موضوع اختصاص دهیم. برای دریافت رمز ورود همگام بایستی به صورت حضوری به مدرسه مراجعه کنید فعلا هیچ راه دیگری به غیر از مراجعه حضوری به مدرسه جهت گرفتن روز ورود همگام وجود ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در ارتباط باشید.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 صبح روز جمعه، 5 مرداد 97 خواهد بود. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون 21 شهریور ماه به صورت اینترنتی به داوطلبان اعلام خواهد شد. آزمون به صورت تستی و چهار گزینه ای به منظور ارزیابی توانایی دانش آموزان طراحی می شود که به ازای هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 امتیاز منفی برای داوطلب در نظر گرفته می شود. برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 می توانید مقاله ها را مطالعه کنید و یا  در صورت تمایل برای راهنمای بیشتر در خصوص ثبت نام تیزهوشان با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج کنکور