تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان هفتم 99 - 1400
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس تیزهوشان دارای فضای گسترده علمی و آموزشی بالایی هستند که این امر باعث شده بسیاری از والدین برای پیشرفت تحصیلی فرزندان خود ، این مدارس را انتخاب کنند. در مدارس تیزهوشان بین دانش آموزان رقابت زیادی وجود دارد زیرا تمامی آن ها از طریق یک آزمون ورودی به این گونه مدارس راه پیدا کرده اند و همگی دارای یک سطح علمی می باشند. در ابتدا برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان باید اطلاعات کاملی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 را داشته باشید و پس از آن اقدام به ثبت نام در این مدارس کنید. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به زمان ، نحوه نام نویسی و هم چنین شرایط لازم جهت شرکت در آزمون ورودی تیزهوشان پایه هفتم بپردازیم.

جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می بایست از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان اقدام نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم دچار تغییراتی شده است که شیوه گزینش آن ، بر اساس آزمون هوش و ارزیابی استعداد تحلیلی دانش آموز می باشد و از هیچ یک از کتب درسی دانش آموزان سوالی مطرح نخواهد شد. ثبت نام آزمون ورودی تیزهوشان هر یک از پایه های اول و دوم متوسطه از روز شنبه 26 بهمن ماه آغاز شد و داوطلبان تا روز 3 اسفند ماه فرصت داشتند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ، مراحل نام نویسی خود را به انجام برسانند.

البته بازه زمانی مذکور یک بار تا 5 اسفند ماه و بار دوم تا 7 اسفند ماه تمدید شد. پس از اتمام مدت زمان مذکور ، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان مهلت مجددی را از روز شنبه مورخ 17 اسفند ماه لغایت چهارشنبه 21 اسفند در نظر گرفت تا جاماندگان از نام نویسی نیز بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند. مراحلی که لازم است به منظور ثبت نام خود طی نمایید ، به ترتیب زیر می باشند.

 • ابتدا می بایست به سایت رسمی معاونت پرورش استعدادهای درخشان به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کرده و کد ملی و رمز ورود همگام دانش آموز را در کادرهای مربوطه وارد نمایید. ( برای دریافت رمز ورود همگام باید به مدرسه خود مراجعه کنید.)

مرحله اول ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

 • در این مرحله باید نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) را مشخص کنید.

مرحله دوم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

 • مطابق با تصویر زیر ، روی آیکون مربوطه کلیک نمایید.

مرحله سوم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

 • در این بخش لازم است فرم تقاضانامه ثبت نام را دریافت کرده و اطلاعات مورد نیاز از جمله نام مدارس مورد نظر خود (حداکثر سه مدرسه) را مطابق با اولویت بندی خود وارد نمایید و سپس با کلیک روی عبارت “انتخاب فایل” ، عکس 4*3 داوطلب را در سامانه بارگذاری کنید. پس از ارسال عکس باید تیک عبارت “با توجه به این که مراحل نام نویسی اینترنتی انجام می شود ، صحت تمامی اطلاعات ثبت شده در تقاضانامه بر عهده اینجانب بوده و مورد تایید است” را فعال کرده و کلید “ذخیره” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی

فرآیند نام نویسی داوطلبان در این مرحله پایان نمی یابد و متقاضیان می بایست از تاریخ 19 فروردین ماه نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 به مبلغ 25 هزار تومان اقدام نمایند. توجه داشته باشید این هزینه تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب قابل پرداخت بوده و هم چنین صدور کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400 منوط به پرداخت این مبلغ می باشد.

پس از اتمام مراحل ثبت نام و واریز هزینه نام نویسی ، از شماره پیگیری و فرم ثبت نام خود پرینت تهیه کنید. توجه داشته باشید که عدم دریافت کد پیگیری به منزله کامل نشدن ثبت نام است. این کد را می بایست برای انجام دیگر امور مربوطه از جمله دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج ، نزد خود نگه دارید. همان طور که اشاره شد ، کلیه مراحل نام نویسی به صورت اینترنتی انجام می شوند و مدارس تنها مسئولیت ارائه رمز همگام به دانش آموزان را بر عهده دارند. توصیه می کنیم هنگام درج اطلاعات خود نهایت دقت را به کار ببرید زیرا در صورت مغایرت مندرجات تقاضانامه ، ثبت نام شما باطل خواهد شد.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400 شامل اطلاعات لازم و نکات مهم پیرامون نام نویسی و برگزاری آزمون است و داوطلبان برای آگاهی از شرایط ، مدارک و نحوه ثبت نام آزمون ، باید این دفترچه را مطالعه نمایند. زمان انتشار این دفترچه چند روز قبل از شروع ثبت نام است که از طریق سایت hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به دفترچه مذکور ، لینک دانلود آن را در کادر زیر قرار داده ایم. شما می توانید با کلیک روی لینک مربوطه ، فایل pdf دفترچه را دریافت نمایید.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98

(جهت دریافت فایل ، روی لینک کلیک کنید.)

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 99 – 1400

نام نویسی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان مستلزم برخورداری از شرایطی می باشد که دانش آموزان می بایست نسبت به آن ها آگاهی لازم را کسب کرده و در صورت داشتن شرایط ثبت نام تیزهوشان 99 – 1400 ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. این شرایط عبارت اند از:

 • دارا بودن تابعیت ایرانی
 • اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی
 • کسب مقیاس “خیلی خوب” در تمامی دروس امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی
 • کسب مقیاس “خیلی خوب” در تمامی دروس امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی

شایان ذکر است که اگر هر یک از دانش آموزان در مجموع دو سال تحصیلی پایه پنجم و ششم ابتدایی ، حداکثر در یکی از دروس خود ، مقیاس “خوب” را کسب کرده باشند ، منعی برای شرکت در آزمون نخواهند داشت. مطابق با مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ، دانش آموزان بر اساس شرایط زیر ، مورد پذیرش قرار می گیرند.

 • پذیرش دانش آموز برای ورود به دبیرستان های دوره اول متوسطه تیزهوشان ، بر اساس نمره کسب شده در آزمون سنجش هوش می باشد.
 • لازم است داوطلبان مدرسه های مورد نظر خود را با توجه به منطقه و محل سکونت خود انتخاب نمایند.
 • در شهرستان هایی که دارای چند مدرسه تیزهوشان می باشند ، داوطلبان می توانند به ترتیب اولویت خود نام این مدرسه ها را در فرم ثبت نام خود درج کنند. توجه داشته باشید که هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 3 مدرسه می باشد.
 • در صورت شرکت دانش آموزان همزاد (دوقلو ، چند قلو ، همجنس یا غیر همجنس) و پذیرش یکی از آن ها ، قبولی دیگری مشروط به کسب 80 درصد امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده می باشد.

چنانچه با نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان آشنایی ندارید ، می توانید با مراجعه به لینک مربوطه ، اطلاعات لازم را کسب کنید. از جمله عواملی که می توانند تاثیر بسزایی در موفقیت داوطلبان داشته باشند ، مطالعه منابع آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم و هم چنین مرور نمونه سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی می باشند. لازم است بدانید که سوالات آزمون تیزهوشان در سه حوزه هوش ، استعداد و خلاقیت طراحی شده اند و خبری از سوالات مطرح شده از کتب درسی دانش آموزان نمی باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از مباحث فوق و یا میزان شهریه مدارس تیزهوشان ، می توانید به لینک مرتبط با آن ها مراجعه نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم از روز شنبه مورخ 26 بهمن ماه آغاز شده و تا 3 اسفند ماه ادامه داشت. البته با تمدید مهلت نام نویسی ، دانش آموزان تا 21 اسفند ماه می توانند با مراجعه سایت مربوطه ثبت نام خود را انجام دهند.

2- آیا ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به صورت حضوری انجام می شود؟

خیر ، برای ثبت نام این آزمون باید به صورت اینترنتی عمل کرده و به سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه نمایید.

3- رمز ورود همگام چیست؟

رمزی است که برای ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان مورد نیاز شما بوده و باید آن را از مدرسه محل تحصیل دریافت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. Avatar

  سلام خسته نباشید با درصد های زیر رتبم در منطقه دو چند می شه ؟؟ خیلی ممنون از شما ادبیات۴۰ عربی۲۷ دینی ۶۷ زبان ۴۰ ریاضی۴۰ زیست۵۰ فیزیک ۳۵ شیمی ۳۵

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99