تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبانی که مدرک کاردانی خود را دریافت کرده اند و تمایل دارند در مقطع کارشناسی تحصیل نمایند طی تماس های تلفنی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 ، زمان برگزاری و اعلام نتایج این آزمون و همچنین زمان انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97 سوالاتی را مطرح می کنند. تعداد تماس های زیاد داوطلبان ما را بر آن داشت تا این مطلب را تحت عنوان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 آماده کنیم و در آن به تمامی سوالات فوق پاسخ دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید. چنانچه پس از مطالعه این مطلب باز هم سوالی در رابطه با آزمون کاردانی به کارشناسی 97  در ذهن داشتید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران مرکز ایران مشاوره آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

سهمیه های موثر در آزمون کاردانی به کارشناسی شامل سهمیه آزاد، سهمیه ایثارگران، سهمیه شهدا و سهمیه رزمندگان می باشد.

شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کنند می بایست دارای شرایطی باشند که در جدول زیر به شرایط لازم جهت ثبت نام در این آزمون پرداخته ایم.

شرایط ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی 97
داوطلب می بایست دارای مدرک کاردانی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا شورای عالی انقلاب فرهنگی باشد.
داوطلبان دارای مدرک معادل کاردانی بایستی واجد شرایط مندرج در آیین نامه شرکت دارندگان مدرک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع تحصیلی بالاتر باشند.
داوطلبانی که در زمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 96 شرکت کرده و در رشته های تحصیلی دوره روزانه پذیرفته شده اند چنانچه در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند تنها مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه ( غیرانتفاعی، پردیس خودگردان، دانشگاه آزاد، مجازی و نوبت دوم ) می باشند.
پذیرفته شدگان گروه آموزشی پزشکی بعد از فارغ التحصیلی بایستی برابر با طول مدت تحصیل، تعهدی مبنی بر تعهد خدمت به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بدهند.
داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 96 شرکت کرده و در موسسات غیر دولتی، غیرانتفاعی، نوبت دوم ( شبانه )، مجازی و دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند چنانچه مشکل نظام وظیفه ( برای متقاضیان آقا ) نداشته باشند می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت کنند.
دانشجویان آقا چنانچه سال آخر مقطع کاردانی هستند می توانند در رابطه با مسئله خدمت سربازی  از معافیت تحصیلی برای شرکت در این آزمون استفاده نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 اردیبهشت ماه سال جاری از تاریخ 23 الی 29 اردیبهشت ماه انجام می گیرد. ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می گیرد. داوطلبان آزمون کاردانی به کارشناسی هنگام ثبت نام می بایست انتخاب رشته نیز انجام دهند. داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام نمایند علاوه بر انتخاب رشته های با آزمون می توانند رشته های بدون آزمون را نیز انتخاب نمایند ولی داوطلبانی که قصد ثبت نام در آزمون کاردانی به کارشناسی را ندارند تنها مجاز به انتخاب رشته های بدون آزمون خواهند بود که برای این کار می بایست با تهیه کارت اعتباری در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی موسسه های غیر انتفاعی، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت نمایند.

 ” برای ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی همانطور که گفته شد بایستی در زمان تعیین شده  به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و ضمن ثبت نام به انتخاب رشته نیز بپردازید. “

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی 97

داوطلبانی که قصد دارند در آزمون کاردانی به کارشناسی 97 شرکت نمایند هنگام انتخاب رشته می توانند حداکثر 50 کد رشته محل را انتخاب نمایند. بسیاری از رشته های آزمون کاردانی به کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کل کاردانی ( فوق دیپلم ) می باشد و برای تحصیل در این رشته ها نیازی به دادن آزمون نیست ولی لازم است انتخاب رشته را انجام دهند. جهت انجام انتخاب رشته برای رشته های با آزمون می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. چنانچه جهت انجام انتخاب رشته به مشاوره نیاز داشتید می توانید با همکاران ما در بخش مشاوره تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز، مشاوره های لازم در زمینه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی را خدمت شما عزیزان ارائه دهند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور