سه شنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / دانلود سوالات کنکور سراسری 97 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 97 با پاسخنامه

سوالات کنکور ریاضی ،تجربی ، انسانی ، هنر و زبان 97 با پاسخنامه

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 - 97 با پاسخنامه
دانلود سوالات کنکور سراسری 96 – 97 با پاسخنامه

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور سراسری 97 با پاسخنامه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری ریاضی 97
جهت دانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود سوالات اختصاصی کنکور ریاضی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی 97  کلیک کنید.

 

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 97
جهت دانلود سوالات عمومی کنکور هنر 97 کلیک کنید.
جهت دانلود سوالات اختصاصی کنکور هنر 97 کلیک کنید.
جهت دانلود پاسخنامه کنکور هنر 97 کلیک کنید.

 

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری زبان 97
جهت دانلود سوالات عمومی کنکور زبان 97 کلیک کنید.
جهت دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان 97 کلیک کنید.
جهت دانلود پاسخنامه کنکور زبان 97 کلیک کنید.

 

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم تجربی 97
جهت دانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود سوالات اختصاصی کنکور تجربی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود پاسخنامه کنکور تجربی 97 کلیک کنید.

 

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری علوم انسانی 97
جهت دانلود سوالات عمومی کنکور علوم انسانی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود سوالات اختصاصی کنکور علوم انسانی 97 کلیک کنید.
جهت دانلود پاسخنامه کنکور علوم انسانی 97  کلیک کنید.

برگزاری کنکور 97 در تیرماه در پنج گروه آزمایشی (تجربی،ریاضی،انسانی،هنر و زبان) انجام شد و داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن این مرحله به سراغ مراحل بعدی یعنی مشاهده پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری ،تاریخ اعلام نتایج کنکور و انتخاب رشته می روند البته در صورت کسب رتبه قبولی.علت انتشار و قرار گرفتن پاسخنامه کلیدی توسط سازمان سنجش به این دلیل است که داوطلبان بتوانند با مشاهده سوالات و پاسخ نامه در صورت داشتن اعتراض به نحوه طراحی سوالات اقدام نمایند و یا با استفاده از سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری نحوه پاسخ دهی خودشان را بررسی کنند.به همین دلیل در این مقاله دانلود سوالات کنکور سراسری 97 در تمامی گروه های آزمایشی را با پاسخنامه در اختیارتان قرار داده ایم.

دانلود سوالات کنکور سراسری 96 با پاسخنامه
ریاضی دانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی 96  دانلود سوالات اختصاصی کنکور ریاضی 96  دانلود پاسخنامه 
تجربی دانلود سوالات عمومی کنکور تجربی 96 دانلود سوالات اختصاصی کنکور تجربی 96  دانلود پاسخنامه  
انسانی دانلود سوالات عمومی کنکور انسانی 96 دانلود سوالات اختصاصی کنکور انسانی 96  دانلود پاسخنامه   
هنر دانلود سوالات عمومی کنکور هنر 96 دانلود سوالات اختصاصی کنکور هنر 96  دانلود پاسخنامه    
زبان دانلود سوالات عمومی کنکور زبان 96 دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان 96 دانلود سوالات اختصاصی کنکور زبان فرانسه و آلمانی 96 دانلود پاسخنامه 

 

نحوه ثبت اعتراض به سوالات کنکور سراسری 97

داوطلبان باید برای ثبت اعتراض به سوالات کنکور سراسری 97 دلایل منطقی داشته باشند.به عبارت دیگر سازمان سنجش درصورتی برای حذف یک سوال اقدام می کند که منبع آن سوال از کتاب درسی نباشد و مفهوم آن هم در کتاب مطرح نشده باشد و صرف اینکه یک سوال در تمرین های کتاب وجود ندارد دلیل بر حذف سوال از سوی سازمان سنجش نخواهد بود.بنابراین پس از اطمینان از اعتراض به سوالات کنکور مطمئن شوید.در رابطه با نحوه نحوه ثبت اعتراض به سوالات کنکور سراسری 97 نیز لازم است بدانید که ابتدا باید با ایجاد یک حساب کاربری برای ثبت اعتراض و درخواست کتبی خود در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنید.

نحوه ثبت اعتراض به پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 97

علاوه بر اعتراض به سوالات کنکور سراسری 97 امکان اعتراض به پاسخنامه کلیدی کنکور نیز برای داوطلبان تمامی گروه های آزمایشی وجود دارد. بنابراین پس از قرار گرفتن پاسخنامه کلیدی کنکور بر روی سایت،داوطلبان می توانند در صورت اشتباه بودن پاسخ سوالات برای ثبت اعتراض خود در سایت سازمان سنجش در مدت زمان تعیین شده اقدام کنند.برای ثبت اعتراض به پاسخ نامه کلیدی کنکور نیز داوطلبان باید با ایجاد یک حساب کاربری اعتراض و درخواست کتبی خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ثبت نمایند.در صورت تمایل می توانید ثبت اعتراض به پاسخنامه کلیدی کنکور سراسری 97 را به مشاوران مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره بسپارید.

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 97

نتایج اولیه کنکور 97 در نیمه دوم مرداد ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت. داوطلبان پس از مشاهده نتایج اولیه در صورت مجاز شدن می توانند در مرحله انتخاب رشته شرکت نمایند. تاریخ در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 تقریبا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور یعنی در نیمه دوم مرداد ماه خواهد بود.اعلام نتایج انتخاب رشته نیز در نیمه اول شهریور ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت که داوطلبان در صورت قبولی در این مرحله باید در زمان مشخص شده نسبت به انجام ثبت نام حضوری خود در دانشگاه محل قبولی خود اقدام نمایند.اما آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله پذیرفته نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری و یا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نمایند و شانس خود را برای قبولی در رشته مورد نظرشان امتحان نمایند.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 97

تقریبا یک هفته پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری یعنی در نیمه دوم مرداد ماه نوبت به انجام انتخاب رشته کنکور سراسری می رسد.داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید با تهیه و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری اقدامات لازم را جهت انجام انتخاب رشته خود انجام دهند. طبق روال هرساله پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری،سایت سازمان سنجش اقدام به انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری می نماید.ضمن اینکه داوطلبان باید برای تمامی گروه های آزمایشی ( علوم ریاضی, علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان) دفترچه جداگانه تهیه کنند و از لیست رشته های کنکور سراسری، کد رشته محل های کنکور سراسری ، ظرفیت پذیرش رشته ها و… آگاه شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود سوالات کنکور سراسری 97 با پاسخنامه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹ نظر

 1. با سلام
  می توانم در یک سال هم در کنکور ریاضی شرکت کنم و هم در کنکور انسانی؟

 2. من دیپلم سال ۷۴ دارم می خوام در کنکور ۹۸ در رشته تجربی شرکت کنم آیا خواندن کتابهای سه ساله دبیرستان که الان رایجه کفایت میکنه

 3. ممنون بابت جوابتون من منطقه دو هستم میخواستم بپرسم که سهمیه مناطق بهتره یا ایثار گران؟ من شنیدم که با سهمیه مناطق رتبت نصف میشه واقعا اینجوریه؟

  • سلام
   مسلما استفاده از سهمیه ی ایثارگران برای داوطلبان بهتر است چون تعداد داوطلبان دارای سهمیه ی ایثارگران کمتر از داوطلبان سهمیه ی مناطق است و رقابت فقط بین این داوطلبان راحت تر از داوطلبان دارای سهمیه ی مناطق است.

  • سلام معمولا تاثیر سهمیه ی ایثارگران بیشتر از سهمیه ی منطقه میباشد و رتبه ی شما را بیشتر جا به جا میکند.

 4. سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم اگر من سهمیه ایثار گری داشته باشم سهمیه مناطق هم منظور میشه یا فقط رتبه من شامل سهمیه ایثارگران میشه؟

  • سلام در صورت داشتن سهمیه ایثارگری رتبه شما فقط بر اساس آن اعلام میشود و دیگر سهمیه مناطق را نخواهید داشت

 5. سلام من در کنکور ۹۷رشته ریاضی در منطقه ۳هستم با این درصدا رتبه من چی میشود ادبیات ۳۶عربی۲۷ زبان ۹دینی ۲۵ریاضی۲,شیمی ۷فیزیک ۱۰

 6. سلام کاردانی رشته مدیریت خانواده دانشگاه علمی کاربردی بامعدل ۱۴/۸۵ دارم میشه رشته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی بخونم. با تشکر .

  • باسلام.بله می توانید با ارائه مدرک کاردانی خود که برابر با پیش دانشگاهی است در کنکور سراسری شرکت کنید و از پایه تحصیلات خود را شروع کنید.اما اگر منظور شما کاردانی به کارشناسی است که صرفا برای کارشناسی وارد رشته علوم آزمایشگاهی شوید،متاسفانه نه نمی توانید و باید مدرک کاردانی شما هم از گروه پزشکی باشد.

 7. سلام
  برای اعتراض به کلید سوالات، تو قسمت «مشکل» باید کدوم گزینه رو انتخاب کنیم؟
  همه گزینه ها در مورد صورت سوال هست، در صورتی که سوال ایرادی نداره و جوابی که سنجش به سوال داده اشتباهه. تو موارد مشکل، گزینه ایی در ارتباط با کلید پاسخ سوال نیست
  ممنون میشم راهنمایی کنید، اعتراض به جواب اون سوال ها واقعا حیاتیه

  • با سلام اگر با دقت مطالعه کردید و گزینه ای با این عنوان وجود نداشت، میتوانید از طریق نامه زدن به سایت سازمان سنجش این موضوع را پیگیری کنید.

 8. خسته نباشید…ساعت چند منتشر میشه پاسخ ها؟

 9. سلام.ببخشید تاریخ دقیق انتخاب رشته کی هستش؟آزاد و سراسری باهم انجام میشه؟

  • با سلام زمان شروع انتخاب رشته ازاد و سراسری نیمه دوم مرداد ماه شروع میشود ولی بین ازاد و سراسری احتمال بودن چند روز فاصله وجود دارد

 10. سلام میخواستم بدونم با رتبه ۵۱۵۸ در سهمیه ایثار رشته علوم ازمایشگاهی روزانه تهران یا کرج قبول میشم؟

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید