تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99

راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99

راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 - 99
راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون تیزهوشان برای دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود و دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، به منظور شرکت در آزمون، باید به سایت مربوطه مراجعه کنند. با توچه به تغییرات اعمال شده در فرایند برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، آزمون تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم حذف شده است  و دانش آموزان پایه ششم برای ورود به مدارس تیزهوشان بایستی در آزمون سنجش هوش ثبت نام کنند. در پایه نهم به دهم نیز آزمون نمونه دولتی و آزمون تیزهوشان ادغام گردیده و دانش آموزان پایه نهم برای تحصیل در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان، فقط در یک آزمون شرکت می کنند. . ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان انجام می شود به عبارت دیگر ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی، از طریق سایت hoosh.medu.ir و   ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی  از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام می پذیرد. داوطلبان برای انجام مراحل ثبت نام، لازم است کد ملی و رمز ورود همگام خود را، وارد سایت کنند تا بتوانند فرم الکترونیکی ثبت نام را دریافت نمایند.

بدون اطلاع از رمز ورود همگام، ثبت نام آزمون تیزهوشان میسر نمی باشد.

رمز ورود همگام برای ثبت نام آزمون تیزهوشان

دانش آموزان پایه ششم و نهم که متقاضی  ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند، باید برای ثبت نام و شرکت در آزمون، رمز ورود همگام خمد را داشته باشند و در صورتی که این رمز را نداشته باشند، در فرایند ثبت نام و ورود به سامانه ثبت نام، با مشکل مواجه خواهند شد. دانش آموزان و والدین برای دریافت رمز ورود همگام به مدیر مدرسه مراجعه کنند بنابرای دریافت رمز به صورت حضوری می باشد و روش دیگری جهت اطلاع از رمز ورود همگام، وجود ندارد.

فراموشی رمز ورود همگام

در صورتی که داوطلبان رمز ورود همگام خود را فراموش کرده باشند، می توانند از  دو طریق رمز عبور خود را بازیابی کنند.

  1. به صورت حضوری و از طریق مراجعه به مدرسه
  2. از طریق سامانه ثبت نام

داوطلبان باید برای دریافت رمز عبور جدید، وارد سایت ثبت نام شوند و بر روی گزینه «فراموشی رمز عبور» ،کلیک کنند. در این حالت شماره شناسنامه دانش آموز به عنوان رمز عبور جدید برای او لحاظ می شود. در صورتی که داوطلبان موفق به ئریافت رمز ورود جدید نشدند، بایستی با مراجعه حضوری به مدرسه، مشکل خود را برطرف نمایند. علاوه بر آن می توان با تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره سوالت خود را مطرح نمود.

ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99 

طبق روال سال گذشته، ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم نیمه دوم خرداد ماه انجام می شود و دانش آموزان بایستی قبل از اقدام به ثبت نام، رمز ورود همگام و مدارک لازم را تهیه نمایند. ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهمدرسال 97، از 28 فروردین آغاز و تا 5 اردیبهشت ماه نیز ادامه داشت. بنابرای پیش بینی می شود در سال 98 نیز، اواخر فروردین ماه زمان شروع ثبت نام باشد و به داوطلبان حدود یک هفته فرصت داده می شود به  همراه مدارک لازم، به سابت مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را تکمیل کنند. بعد از ورود رمزعبور همگام و کدملی در بخش تعیین شده، می توانید وارد سایت شوید و فرم الکترونیکی ثبت نام را دریافت نمایید.

قبل از اقدام به ثبت نام، باید  دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99 را از سایت دریافت نمایید و با مطالعه و بررسی دقیق آن، از مواردی مانند شرایط و مدارک ثبت نام اطلاع یابید.

اهمت رمز ورود ورود همگام در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

کلیه امور مربوط به آزمون تیزهوشان، از جمله زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 98 – 99، زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و … از طریق سیستم اطلاع رسانی سازمان ملی پرورش استعداد درخشان انجام می شود. پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان داوطلبان بایستی به سایت مراجعه، و کارنامه خود را دریافت نمانید. دریافت کارنامه فقط لز طریق وارد کردن کدملی و رمز ورود همگام میسر می باشد و روش دیگری برای آن وجود ندارد. بنابراین دانش آموزانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند، در زمان دریافت کارنامه با مشکل مواجه خواهند شد. این دسته از دانش آموزان باید به روشی که در ابتدای مطلب ذکر شد، رمز خود را بازیابی کنند.

در صورتی که موفق به دریافت کارنامه خود نشدید، با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99