یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مقطع دکتری به عنوان بالاترین مقطع دانشگاهی از اهمیت بسیاری برای داوطلبان برخوردار است. در این چند سال اخیر رقابت تنگاتنگی میان داوطلبان آزمون دکتری وجود دارد و همچنین تسلط کامل داوطلبان بر مطالب درسی منوط به قبولی خود در آزمون دکتری می باشد. همانطور که می دانید  ثبت نام آزمون دکتری سراسری و آزاد با هم ادغام شده است. ثبت نام آزمون دکتری 97 دانشگاه سراسری و آزاد از 1 آذر ماه آغاز و تا 7 آذر ادامه داشت.و بعد از ثبت نام مسئله مهم برای داوطلبان اطلاع کامل از زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 می باشد که ما در ادامه مطلب به طور مختصری برای شما داوطلبان عزیز توضیح داده ایم که پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را دنبال کنید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 

باید به اطلاع داوطلبان برسانیم که آزمون دکتری 97 سراسری و دانشگاه آزاد روز جمعه 4 اسفند 96 در 55 شهرستان کشور برگزار خواهد شد. داوطلبان باید قبل از برگزاری آزمون دکتری برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 خود اقدام کنند .زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری از روز سه شنبه اول اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت که داوطلبان می توانند برای پرینت کارت خود از 1 اسفند تا 3 اسفند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و پرونده، اقدام کنند.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97

طبق چند سال اخیر از سوی سازمان سنجش برای داوطلبان این امکان وجود خواهد داشت که بتوانند اطلاعات خود را که شامل ویرایش معدل می باشد به صورت اینترنتی ویرایش کنند . البته داوطلبان باید توجه داشته باشند اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی قابل ویرایش نخواهد بود و این اشخاص که می خواهند کارت ورود به جلسه خود را ویرایش کنند می توانند با توجه به نشانی که از طرف سازمان سنجش اعلام خواهد شد برای رفع نقص خود اقدام کنند. نکته مهمی که باید بدانید این است که دانشجویانی که سال آخر ارشد و دکتری می باشند و تا 31 بهمن 96 فارغ التحصیل می شوند هنگام در یافت کارت ورود به جلسه خود می توانند معدل کل خود را وارد کنند.

زمان و نحوه انتخاب رشته آزمون دکتری 97

داوطلبان لازم است بدانید که انتخاب رشته دکتری سراسری و  انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 به صورت جداگانه می باشد.پس از برگزاری آزمون دکتری، نتایج‌ آزمون دکتری 97 بصورت کارنامه‌ که شامل نمرات خام، نمرات کل و غیره برای کلیه داوطلبانی که جلسه آزمون حضور داشته اند تنظیم و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.کارنامه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته باشند نیمه اول شهریور ماه 97  از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. داوطلبان بعد از شرکت در آزمون دکتری 97 داوطلبان باید خود را برای مصاحبه آماده کنند. برای اطلاع دقیق از شرایط برگزاری مصاحبه دکتری و یا در صورت هرگونه اشتباه در کارت ورود به جلسه ، اعلام نتایج آزمون دکتری سراسری 97  خود می توانید با مشاوران مرکز  ایران مشاوره تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید