تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

داوطلبانی که امکان شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را نداشته اند و یا در رشته ای پذیرفته شده اند که تمایل زیادی به ادامه تحصیل در آن رشته را ندارند می توانند از فرصت طلایی و استثایی مجدد تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 استفاده کنند. به دلیل اهمیت موضوع تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 این مقاله را به این موضوع اختصاص داده ایم و در انتهای مطلب لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را قرار داده ایم. بنابراین پیشنهاد می کنیم ابتدا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و سپس دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را از طریق لینکی که در ادامه مطلب قرار داده ایم دریافت و مطالعه کنید و چنانچه در آخر باز هم سوال یا ابهامی داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

قبل از  شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حتما ابتدا شرایط مندرج دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را مطالعه و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید.

زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97

در سال های گذشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 در مهر ماه انجام شد بنابراین به احتمال زیاد امسال نیز زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 اواخر شهریور و یا اوایل مهر ماه خواهد بود. به محض مشخص شدن زمان دقیق انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 در همین صفحه و کانال تلگرام کارشناسی ارشد اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. پس از آغاز تکمیل ظرفیت جهت انتخاب رشته بایستی به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org مراجعه کنید. بت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با اطلاعات ثبت نامی داوطلبان انجام خواهد شد. در صورتی که اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده اید و یا در هنگام انتخاب رشته با مشکل مواجه شدید، می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

چنانچه شما نیز جزو داوطلبانی متقاضی شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هستید بایستی به نکات مهمی که در این بخش در رابطه با انتخاب رشته تکمیل ظرفیت خواهیم پرداخت توجه نمایید.

بعد از انتشار لیست رشته محل های دارای ظرفیت دانشگاه آزاد 97 از طریق سایت این دانشگاه، یک لیست از رشته محل های مورد علاقه خود تهیه کنید. در این مرحله شما مجاز به انتخاب حداکثر صد کد رشته محل خواهید بود. توجه کنید که اگر شما در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محلی پذیرفته شده باشید و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کنید، اگر در تکمیل ظرفیت در یک رشته محل دیگر پذیرفته شوید قبولی پیشین شما ابطال می گردد و بای در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید ادامه تحصیل دهید. بنابراین هنگام چینش کد رشته محل ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 نهایت دقت را داشته باشید و کد رشته ها را فقط بر اساس علاقه بچینید و رشته هایی را انتخاب کنید که بیشتر از رشته قبول شده خود در اعلام نتایج اولیه به آن علاقه دارید.

جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید.

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

نتایج تکمیل ظرفیت معمولا چند روز بعد از اتمام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، یعنی تا اواخر مهر ماه اعلام می شود. جهت مشاهده نتایج به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنید. پس از ورود به سایت بایستی وارد سیستم اعلام نتایج آزمون های دانشگاه آزاد شوید. پس از کلیک بر روی گزینه ” نتیجه تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد نیمسال اول سال 1397 ” دو روش جهت مشاهده نتایج پیش روی شما قرار می گیرد.

  1. روش اول : بر اساس کد دسترسی انتخاب رشته و شماره شناسنامه
  2. روش دوم : بر اساس اطلاعات فردی

” کد دسترسی انتخاب رشته، یک عدد هفت رقمی است و در انتهای کارنامه شما درج شده است. “

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد