جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98
دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت بهداشت در هرسال برای تامین اعضای متخصص و باتجربه در رشته های گروه پزشکی اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید و برای این منظور، آزمونی را تحت عنوان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت برگزار می کند و داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در این رشته ها می باشند، در صورت داشتن شرایط لازم، می توانند در این آزمون ثبت نام کنند. وزارت بهداشت هر ساله تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون، زمان ثبت نام، زمان دریافت کارت ورود به جلسه و تاریخ برگزاری آزمون را در قالب دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد منتشر می کند که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 98 در پایان بهمن ماه سال جاری توسط مرکز سنجش و آموزش پزشکی کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

علاقمندان به شرکت در کنکور وزارت بهداشت سال 98، می بایست از تاریخ 30 بهمن ماه 97 الی 10 اسفندماه برای ثبت نام خود اقدام کنند. داوطلبان به این نکته توجه کنند که حتما قبل از آغاز فرایند ثبت نامی خود، دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دریافت و به دقت مطالعه نمایند. زمان انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام 30 بهمن 97 می باشد که بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد.

آدرس سایت انتشار دفترچه آزمون کارشناسی ارشد

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون وزارت بهداشت به صورت اینترنتی منتشر خواهد شد و داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در آزمون وزارت بهداشت هستند باید در زمان اعلام شده، به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه و دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت کنند. لینک دانلود دفترچه ثبت نام در درجدول زیر قرار داده شده است. متقاضیان با کلیک بر روی لینک می توانند دفترچه را دریافت نمایند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98

(به محض انتشار دفترچه، این لینک فعال خواهد شد.)

دفترچه راهنمای ثبت نام شامل چه مطالبی می باشد؟

قبل از ثبت نام در هر آزمونی داوطلبان ابتدا باید راهنمای ثبت نام در آن آزمون را مطالعه نمایند و از تمامی شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه آگاهی پیدا کنند و چنانچه شرایط ثبت نام در آزمون را داشته باشند، برای ثبت نام خود اقدام نمایند. مرکز سنجش و آموزش پزشکی نیز برای برگزاری آزمون های زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور، دو دفترچه در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام و دفترچه راهنمای انتخاب رشته منتشر خواهد کرد. دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون وزارت بهداشت شامل شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در آزمون، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، وضعیت خدمت سربازی آقایان، ضوابط و شرایط ثبت نام اتباع خارجی، شرایط جذب دانشجویان در دانشگاه های شاهد، ارتش، تربیت مدرس، علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه آزاد و هم چنین فرایند های بعد از برگزاری آزمون می باشد.

شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد

داوطلبان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، می بایست از شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در دفترچه برخوردار باشند.

شرایط عمومی:

  • اعتقاد داشتن به دین اسلام یا یکی از ادیانی که در قانون اساسی کشور نام برده شده و مورد تائید است.
  • نداشتن هیچگونه مخالفتی با نظام جمهوری اسلامی ایران
  • عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر
  • عدم سابقه کیفری و فساد اخلاقی
  • نداشتن عضویت در گروه های محارب و هواداری از آن ها

شرایط اختصاصی:

  • داوطلبان باید از تمامی شرایط عمومی برای ورود به دوره آموزش عالی برخوردار باشند.
  • داشتن مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی گروه پزشکی یا مدارک بالاتر مرتبط برای شرکت در رشته مورد تقاضا.
  • در صورتی که داوطلبان مشغول به تحصیل هستند باید حداکثر تا تاریخ 98/6/31 فارغ التحصیل شوند.
  • داوطلبانی که در آزمون وزارت بهداشت 97 شرکت کرده اند و در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند، در صورتی که در دانشگاه پذیرفته شده، ثبت نام نکرده و یا دانشجوی انصرافی بوده باشند، حق ثبت نام در آزمون سال 98 را نخواهند داشت. ( این شرط برای دانشگاه های شهریه پرداز اعمال نخواهد شد یعنی داوطلبانی که در سال گذشته در دانشگاه های شهریه پرداز مانند دوره های شبانه پذیرفته شده ولی ثبت نام نکرده باشند، می توانند در آزمون امسال نیز شرکت نمایند.)

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره