تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 98
دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه غیرانتفاعی در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی می نماید و با توجه به بالا بودن کیفیت آموزشی این دانشگاه نسبت به برخی واحد های دانشگاهی و همچنین ارائه رشته های متعدد و متنوع در هر دو مقطع ، داوطلبان بسیاری متقاضی ثبت نام و تحصیل در این دانشگاه می باشند. بنابراین همه ی متقاضیان باید از شرایط ثبت نام در این دانشگاه اطلاعات کافی داشته باشند که در ادامه مطلب در این خصوص اطلاعاتی ارائه شده است. برای ثبت نام در هر یک از نیمسال های تحصیلی مهر و بهمن ماه دانشگاه غیرانتفاعی ، دفترچه ای به نام دفترچه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 98 منتشر خواهد شد که به همه ی داوطلبان توصیه می شود قبل از اقدام به ثبت نام ، با مطالعه دفترچه از جزئیات مربوطه اطلاع یابند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، تحت عنوان دفترچه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

طی آخرین اطلاعیه ی منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور در 97/10/13 ، 85 درصد از ظرفیت کدرشته های دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی به صورت بدون کنکور ارائه می شود و داوطلبان برای ادامه تحصیل در بیشتر رشته های دانشگاه غیرانتفاعی ، لزومی به شرکت در کنکور سراسری نخواهند داشت. به دلیل آن که ثبت نام غیرانتفاعی برای هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد ، برای هر کدام از این دوره ها دفترچه راهنمای جداگانه منتشر خواهد شد.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهر ماه 98

اصلاحات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر 98

زمان و سایت انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

داوطلبان برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98 بایستی با مراجعه به سیستم اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت نمایند.

زمان انتشار دفترچه برای ورودی مهر ماه 98

دفترچه مربوط به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 98 برای مهر ماه سال 98 ، در اواسط بهمن ماه سال 97 منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند با تهیه مدارک مورد نیاز ، از تاریخ 20 اسفند ماه 97 تا اواخر اوایل شهریور ماه 98 با مراجعه به سایت سنجش ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان انتشار دفترچه برای ورودی بهمن ماه 97

متقاضیان ورود به دانشگاه غیرانتفاعی در بهمن ماه سال 97 ، می توانند در تاریخ 25 دی ماه با دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاع از جزئیات آن ، ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی بهمن 98 خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که ثبت نام برای نیمسال دوم تحصیلی از تاریخ 29 دی ماه لغایت 10 بهمن ماه انجام خواهد گرفت که شما داوطلبان می توانید ثبت نام خود را با کمک مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  انجام دهید.

پس از ثبت نام داوطلبان و اعلام نتایج نهایی ، ممکن است ظرفیت برخی از رشته محل ها تکمیل نگردد که این رشته ها در تکمیل ظرفیت بدون کنکور غیرانتفاعی 98 ارائه می شود تا داوطلبانی که از رشته قبولی خود در انتخاب رشته اولیه رضایت ندارند یا در هیچ رشته محلی پذیرفته نشده اند ، با شرکت در این مرحله شانس خود را مجددا برای پذیرش در رشته مورد علاقه امتحان کنند.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه مربوطه به ترم مهر ماه ، معمولا از اسفند ماه قابل دریافت است. دفترچه مربوط به ترم بهمن ماه نیز معمولا در دی ماه منتشر می گردد.

2- نحوه دسترسی به این دفترچه ، از چه طریقی است؟

به صورت اینترنتی و از سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور

3- محتویات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی چیست؟

تمامی جزئیات مربوط به ثبت نام به علاوه رشته های اراده شده در واحدهای دانشگاهی سراسر کشور

.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره