تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برخی از دانشگاه های کشور در مقاطع تحصیلی مختلف، اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور می نمایند و فرصت ادامه تحصیل برای کسانی فراهم می سازند که علاقه ای به شرکت در کنکور نداشته و یا رتبه لازم برای پذیرش در رشته های با کنکور را کسب نکرده اند. دانشگاه آزاد یکی از این دانشگاه ها می باشد که در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه، از داوطلبان واجد شرایط، بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام به عمل می آورد. در حال حاضر زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر ماه به اتمام رسده است و باید منتظر اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی باشیم تا از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور برای ورودی بهمن ماه آگاه شویم. به همین منظور می توانید با عضویت در کانال کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از آخرین اخبار مربوط به ثبت نام بدون کنکور آگاه شوید. همچنین مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره آماده پاسخگویی به شما داوطلبان گرامی می باشند.

برای هریک از مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی نایپوسته، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته جداگانه ای منتشر خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه، همزمان با شروع ثبت نام، در سایت دانشگاه آزاد قرار داده می شود که داوطلبان باید قبل از شروع ثبت نام، این دفترچه را مطالعه و از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاع یابند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته انجام می شود و برای هر یک از این مقاطع دفترچه ثبت نام جداگانه ای منتشر می شود. به دلیل آنکه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه  مشخص نشده است، بنابراین دفترچه ای نیز منتشر نشده است ولی به محض انتشار دفترچه، این مطلب به روز رسانی خواهد شد.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کادانی پیوسته

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی ناپیوسته

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی پیوسته

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

(به محض انتشار دفترچه، لینک های فوق فعال خواهد شد)

در صورتی که رشته مورد نظر داوطلبان در دانشگاه آزاد ارائه نشده باشد، داوطلبان می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی یا ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه را انجام دهند.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن ماه از اواخر آذر یا اوایل دی ماه آغاز می شود و تا زمان تکمیل شدن ظرفیت رشته ها نیز ادامه خواهد داشت. بنابراین به داوطلبان توصیه می شود که بلافاصله پس از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 97، ثبت نام خود را انجام دهند، چرا که ممکن است که ظرفیت رشته مورد نظرشان نکمیل شده باشد و شانس پذیرش خود را از دست بدهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای همه ی مقاطع تحصیلی، به صورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.org می باشد و داوطلبان باید با مراجعه به این سایت و پرداخت هزینه ثبت نام، برای انتخاب رشته اقدام کنند. هزینه ثبت نام بدون کنکور مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد، در دفترچه انتخاب رشته قیدخواهد شد. برای انتخاب رشته داوطلب مجاز به انتخاب 20 کد رشته، از دفترچه انتخاب رشته می باشند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هریک از مقاطع تحصیلی، متفاوت است که در ادامه مطلب به آن ها اشاره شده است.

 • دارندگان مدرک دیپلم از رشته های فنی حرفه ای و کاردانش، فقط می توانند در رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی پیوسته، ثبت نام کنند.
 • فارغ التحصیلان رشته های نظری که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند (فقط مدرک دیپلم یکی از رشته های ریاضی، تجربی و انسانی را دارا می باشند)، فقط مجاز به ثبت نام در رشته های کاردانی ناپیوسته هستند
 • آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی یا پیش داشگاهی می باشند، می توانند در رشته های مقطع کارشناسی ثبت نام کنند ولی برای ثبت نام بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته، حتما باید مدرک کاردانی را ارائه نمود.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده است ولی به دلیل عدم دسترسی به دفترچه، در این بخش همه ی مدارک مورد نیاز جهت نام را ذکر کرده ایم.

 • شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه، باید با واریز هزینه به سایت داشنگاه آزاد، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمود. در صورتی که خرید کارت موفقیت آمیز باشد، سیستم به شما شماره سریال ارائه می دهد که باید جهت ثبت نام، از آن استفاده نمود.

  • ارائه مدرک تحصیلی مورد نیاز با توجه به مقطع انتخابی داوطلب
  • بارگذاری عکس تمام صفحات شناسنامه در سایت ثبت نام
  • بارگذاری عکس کارت ملی در سایت ثبت نام
  • داوطلبان آقا باید برگ معافیت تحصیلی از نظام وظیفه را، در زمان ثبت نام ارائه دهند.

بدیهی است که ارائه تمام مدارک فوق در زمان ثبت نام حضوری نیز ضروری می باشد، بنابراین در صورت وجود هر گونه مغایرت، تبعات آن متوچه داوطلب خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره