تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دفترچه نام نویسی آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

یکی از دلایل دانش آموزان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان، بالا بودن سطح علمی و محیا بودن انواع امکانات تحصیلی و آموزشی می باشد که بدون شک این رسیدگی ها در آینده تحصیلی دانش آموزان تاثیر بسزایی خواهند داشت.

هر ساله مدارس تیزهوشان از دانش آموزان مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم از طریق برگزاری آزمون ورودی، ثبت نام به عمل می آورند. داوطلبانی که قصد ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم را دارند، می بایست ابتدا با مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس سمپاد و آگاهی از تمامی شرایط و نکات نام نویسی، در موعد مقرر نسبت به انجام روند ثبت نام خود اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401
(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

رمز عبور همگام یکی از ضروری ترین مواردی است که دانش آموزان می بایست آن را از مدرسه خود دریافت می کردند اما در سال تحصیلی 1400 – 1401، امکان دریافت این رمز به صورت اینترنتی نیز فراهم شد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم معمولا قبل از آغاز زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم، از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان منتشر می شود که سرانجام این دفترچه در تاریخ 3 فروردین ماه 1400 در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

داوطلبانی که قصد نام نویسی در این آزمون را دارند، می بایست پیش از هر اقدامی با شرایط شرکت در آزمون و سایر جزئیات آن آشنا شوند که تمامی این نکات از جمله هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401، مراحل و نحوه ثبت نام، شرایط نام نویسی، زمان برگزاری آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم و…، در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه دهم بیان شده است.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان که علاقه مند به تحصیل در این مدارس هستند، می بایست قبل از انجام فرآیند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای تحصیل در پایه دهم، به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای نام نویسی این نوع مدارس بپردازند. دسترسی به این دفترچه از تاریخ 3 فروردین ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد اما جهت سهولت دسترسی شما عزیزان، به محض انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان سال 1400 – 1401، لینک دانلود آن در جدول زیر قرار داده می شود.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401
(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

محتویات دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401

همان طور که گفته شد، بهتر است دانش آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان، ابتدا دفترچه راهنمای مربوطه را دریافت و مطالعه نمایند و سپس ثبت نام خود را انجام دهند. دفترچه نام نویسی این آزمون شامل موارد زیر می باشد:

 • مهلت ثبت نام، زمان توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون
 • هزینه نام نویسی
 • توضیحاتی در خصوص مراحل ثبت نام
 • شرایط شرکت و نام نویسی در آزمون
 • ضوابط و شرایط پذیرش دانش آموز در مدارس
 • مواد امتحان، تعداد سوالات و ضرایب درس های مختلف در آزمون
 • اعلام نتایج آزمون
 • ضوابط و راهنمای نقل و انتقال پذیرفته شدگان

داوطلبان واجد شرایط که در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نموده اند، می بایست با داشتن یک برنامه ریزی صحیح و اصولی و تهیه منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم، مطالعه خود را جهت شرکت در آزمون آغاز کنند تا با آمادگی کامل در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 – 1401 در جلسه آزمون حاضر شوند. همچنین شما می توانید جهت آگاهی از شهریه مدارس تیزهوشان، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه در تاریخ 3 فروردین ماه 1400 منتشر شد.

2- چگونه می توانم به دفترچه آزمون تیزهوشان نهم به دهم دسترسی پیدا کنم؟

به هنگام ثبت نام، لینک دانلود این دفترچه در سامانه azmoon.medu.ir فعال می شود؛ همچنین این دفترچه از مقاله فوق نیز قابل دریافت است.

3- محتویات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 شامل چه مواردی می باشد؟

در این دفترچه به نکات و ضوابطی مانند نحوه ثبت نام، هزینه، مدارک مورد نیاز، شرایط و... که مورد نیاز دانش آموزان می باشد، اشاره شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

 1. سلام من در مشهد زندگی میکنم ولی اولویتم را در آزمون تیزهوشان شیروان زدم حال باید امتحان رخ در مشهد دهم یا شیروان

 2. سلام چه درس هایی در آزمون سمپاد(تیزهوشان) نهم به دهم می آید؟

  • با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل اجرایی آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان دوره دوم متوسطه ، آزمون از دروس قرآن و معارف اسلامی (قرآن و پیام های آسمانی) ، زبان و ادبیات فارسی ، مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی) ، علوم تجربی ، ریاضیات مطرح خواهد شد.

 3. سلام.زمانی که می خواهیم در ازمون تیزهوشان ثبت نام کنیم میتوانیم شهری دیگر را برای مدرسه انتخاب کنیم؟مثلا من در اصفهان هستم و میخواهم در ازمون مدارس شهر تهران ثبت نام کنم آیا این امکان وجود دارد؟

  • با سلام ،
   شما جهت نام نویسی در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان ورودی پایه دهم سال جاری ، می بایست باتوجه به منطقه/ناحیه محل سکونت به انتخاب مدارس بپردازید.

دریافت مشاوره