چهارشنبه , ۲۸ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / رتبه قبولی کنکور / آخرین رتبه قبولی زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 96 – 97

آخرین رتبه قبولی زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 96 – 97

آخرین رتبه قبولی زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 96 – 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه قبولی زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته شده است که یادگیری آن برای همه افراد لازم و ضروری می باشد. این زبان حدودا زبان مادری 13 کشور دنیا است بنابراین برای انجام بسیاری از مناسبات اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و علمی، در سطح بین المللی مسلط بودن به زبان انگلیسی از واجبات می باشد. این رشته در مقطع کارشناسی دارای 2 گرایش زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی است که داوطلب می تواند بر اساس علاقمندی خود در یکی از این گرایش ها به تحصیل بپردازد.

گرایش زبان و ادبیات انگلیسی: در این گرایش از رشته زبان انگلیسی دانشجو در ابتدا طی 3 ترم متوالی به فراگیری دروس پایه مرتبط با خواندن، نوشتن و مکالمه این زبان می پردازد سپس به صورت تخصصی با مسائل اساسی آن آشنا خواهند شد. 

گرایش مترجمی زبان انگلیسی: تمامی کشورهای دنیا برای انجام تمام فعالیت های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و … خود نیازمند به افرادی دارد که این زبان را به خوبی شناخته و توانایی رساندن مفهوم گفت و گوی طرفین را داشته باشد بنابراین، این رشته برای انجام این هدف ایجاد گردیده است. 

برخی از دروس این دو گرایش با یکدیگر مشترک می باشد اما در دروس تخصصی با یکدیر تفاوت دارند. دروس مشترک این دو گرایش شامل: خواندن‌ و درک‌ مفاهیم‌، دستور و نگارش‌ ، گفت‌ و شنود آزمایشگاه‌، متون‌ یادگیری‌ زبان‌، نگارش‌ پیشرفته‌، ترجمه‌ متون‌ ساده‌، اصول‌ و روش‌ ترجمه‌، کاربردهای‌ اصطلاحات‌ و تعبیرات‌ در ترجمه‌، آواشناسی‌ انگلیسی‌، درآمدی‌ بر ادبیات‌ انگلیسی‌، خواندن‌ متون‌ مطبوعاتی‌، نمونه‌های‌ نثر ساده‌، بیان‌ شفاهی‌ داستان‌، نامه‌نگاری‌ انگلیسی‌، مقاله‌نویسی‌، بررسی‌ آثار ترجمه‌شده‌ اسلامی‌، اصول‌ و روش‌ تحقیق‌، آزمون‌سازی‌ زبان‌، روش‌ تدریس می باشد.

آینده شغلی فارغ التحصیلان رشته مترجمی زبان با توجه با نیاز جامعه فراهم است. مشاغل مناسب این افراد در ادامه مطلب ذکر خواهیم نمود.  

  • در مراکز آموزشی به عنوان دبیر زبان انگلیسی وارد کار شوند.
  • در شرکت های تجاری، صنعتی، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها به عنوان مترجم مشغول به کار شوند.
  • به عنوان دبیر مدارس و یا استاد دانشگاه مشغول به کار شوند.
  • تشکیل کلاس های خصوصی برای دانش آموزانی که در این درس ضعیف هستند.

برای راهنمایی بیشتر نمونه ای از کارنامه های، آخرین پذیرفته شدگان رشته زبان انگلیسی را در نرم افزار بالا قرار داده ایم.در صورت تمایل برای آگاهی کامل در این زمینه با مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه قبولی زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 96 – 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید