تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / رتبه قبولی کنکور / آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

تراز و رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 98 - 99
آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 98 – 99
تا کنون 9242770 نفر از این نرم افزار استفاده کرده اند
سال تحصیلی رتبه در سهمیه سهمیه قبولی جنسیت رشته دانشگاه نوع دوره کارنامه
1398 8218 منطقه 1 زن مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پردیس خودگردان کارنامه
اطلاعات کارنامه
پرینت کارنامه

در سال های اخیر تعداد داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند بیشتر شده است به همین دلیل داوطلبان برای انجام یک انتخاب رشته مناسب نیاز به اطلاع از « آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 98 – 99» خواهند داشت، برای تامین این نیاز داوطلبان مطلبی را در این خصوص ارائه داده ایم. رشته مامایی یکی از با قدمت ترین رشته هایی است که در جوامع امروز وجود دارد. وظیفه یک فرد به عنوان ماما تنظیم خانواده – مشاوره قبل از بارداری – آموزش مراقبت از کودک – مراقبت بهداشتی مادر و کودک – آموزش به دختران در زمینه بهداشت دوران بلوغ – آموزش وظایف والدین به عنوان پدر و مادر ….. می باشد.

آینده شغلی رشته مامایی: فارغ التحصیلان رشته مامایی می توانند در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، مطب های خصوصی و زایشگاه ها مشغول به کار شوند بنابراین این رشته از بازار کار رشته مامایی برخوردار می باشد البته لازم است بگوییم که هر قدر توانایی، مهارت و همچنین صبر و حوصله این افراد بیشتر باشد فرصت های شغلی آن ها نیز بیشتر خواهد بود. 

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یکی از دانشگاه های تراز اول ارائه دهنده رشته مامایی می باشد که تحصیل در این دانشگاه آرزوی بسیاری از داوطلبان گروه آزمایشی تجربی می باشد بنابراین اطلاع از « آخرین رتبه قبولی مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 98 – 99 » برای این افراد سودمند می باشد به همین منظور برای درک بیشتر  آخرین رتبه قبولی مامایی سراسری 98 – 99 تعدادی از کارنامه های پذیرفته شدگان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را در قسمت بالای مطلب قرار داده ایم.در صورت تمایل برای آگاهی بیشتر می توانید با  مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. سلام خیلی ضروریه لطفا جواب بدید،با تخمین رتبه ۶۰۰۰ تا ۷۰۰۰میشه مامایی دانشگاه اصفهان روزانه قبول شد؟؟از منطقه ۳ تهران

    • ایران مشاوره

      با سلام , مطابق با آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ , شما شانس پذیرش بالایی در رشته مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را دارا می باشید .

دریافت مشاوره تخمین رتبه