خانه رتبه قبولی کنکور آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری استان سمنان

آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری استان سمنان

آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری
آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری

تا کنون 13262853 نفر از این نرم افزار استفاده کرده اند
کارنامه ای با این مشخصات وجود ندارد

همانطور که می دانید موفقیت هر سازمانی در گروه داشتن مدیری مدبر و با تجربه می باشد. برخلاف زمان های گذشته که مدیریت فقط بر مبنای تجربه می گرفت، جوامع امروزی به دلیل پیشرفت های بسیار زیاد، نیازمند به مدیر است علاوه بر داشتن تجربیات بسیار زیاد تحصیلات آکادمیک مدیریت در زمینه خود را داشته باشد به همین دلیل مسئولین کشور رشته ای را تحت عنوان مدیریت در دانشگاه ها ایجاد نمودند. تحصیل در رشته مدیریت دانشگاه های سراسری استان سمنان ممکن است آرزوی بسیاری از داوطلبان باشد، به همین منظور مطلبی را تحت عنوان آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری استان سمنان برای شما داوطلبان گرامی ارائه نموده ایم. 

دانشگاه های ارائه دهنده رشته مدیریت استان سمنان: همانطور که می دانید این رشته از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به همین دلیل در اکثر دانشگاه های استان سمنان تدریس می گردد. دانشگاه سراسری استان سمنان در دفترچه انتخاب رشته سال گذشته رشته مدیریت را ارائه داده است. برای درک بیشتر از آخرین رتبه قبولی مدیریت دانشگاه سراسری تعدادی از کانامه های پذیرفته شدگان دانشگاه های استات سمنان را در قسمت بالای مطلب قرار داده ایم. همچنین شما می توانید برای آگاهی بیشتر با مشاوره تحصیلی مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. 

آینده شغلی رشته مدیریت: کسانی که فارغ التحصیل این رشته می شوند الزاما بدین معنا نیست که حتما مدیر یک بخش و یا سازمانی باشند بلکه هدف از آموزش دانشجویان این است که، افراد توانایی تحلیل و حل مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را داشته باشند. معمولا بازار کار برای فارغ التحصیلان با تجربه و با مهارت این رشته فراهم می باشد. 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
 1. محمدمتین صیفی

  سلام
  اگه ۳نفر با رتبه مساوی از گروه‌های مختلف، یک رشته شهر ثابت رو بزنن شانس مساوی دارند؟؟؟
  یعنی اگه
  یک نفر از گروه ریاضی با رتبه ۵۰هزار
  یک نفر از گروه تجربی با رتبه ۵۰ هزار
  و نفر سوم هم از گروه انسانی با رتبه ۵۰ هزار
  هر ۳ نفر مدیریت دانشگاه سمنان رو بزنن، با هم برابرند؟؟
  یا اینکه با توجه ب رقابت شدیدتر در تجربی، نیاز ب رتبه بهتر وبا توجه ب شرکت کننده کمتر در گروه ریاضی حتی با رتبه ضعیفتر هم شانس قبولی وجود داره؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، صرفا برای انتخاب رشته ی مدیریت باید در کنکور و انتخاب رشته ی گروه علوم انسانی شرکت نمود که جامعه ی آماری آن مشخص است و ضریب تاثیر سوابق تحصیلی افرادی که دیپلم علوم انسانی دارند نسبت به سایر رشته های بیشتر بوده در نتیجه شانس بهتری را دارا خواهند بود.

دریافت مشاوره پیج کنکور