خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز ۱۴۰۲

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز ۱۴۰۲

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز ۱۴۰۲

همان طور که می دانید، دانشگاه آزاد در فراخوانی نسبت به پذیرش دانشجویان از طریق سوابق تحصیلی اقدام نموده است. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر مقطع کاردانی و کارشناسی رشته هایی معرفی کرده که آگاهی از آن ها و همچنین جزئیات پذیرش بسیار الزامیست. این رشته ها توسط دفترچه ثبت نام مربوط به مقاطع تحصیلی مختلف اطلاع رسانی می شود.

داوطلبان باید ضمن مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1402 و استخراج رشته های مورد نظر، برای شروع نام نویسی خود به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند. شایان ذکر است، ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای هزینه بوده و افراد می بایست قبل آغاز نام نویسی آن را پرداخت نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه انجام می شود.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 را دارند، باید از لیست رشته ها آگاه شوند. رشته های هر مقطع تحصیلی در دفترچه ثبت نام مربوط به آن مقطع درج می شود که البته در ادامه متن نیز، آن ها را قرار داده ایم. جداولی که در ادامه می بینید، مربوط به نیمسال مهر ماه ۱۴۰۲ است و امکان تغییر آن برای بهمن ماه وجود دارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز 1402
کاردانی پیوسته
حسابداریتربیت بدنیالکتروتکنیکنرم افزار کامپیوتر
فناوری تولیدات باغیمعماری
کاردانی ناپیوسته
آموزش زبان انگلیسیحسابداریبرق – الکترونیک و ابزار دقیقکاردان فنی کارهای عمومی ساختمان
امور زراعی و باغی – تکنولوژی تولیدات باغینرم افزار کامپیوتر
کارشناسی پیوسته
مدیریت بازرگانی
کارشناسی ناپیوسته
آموزش زبان انگلیسیمدیریت بازرگانی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد اصلاندوز ۱۴۰۲

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 ملزم به داشتن شرایط، مدارک و یک سری ضوابط تعیین شده است. این دانشگاه تمامی جزئیات پذیرش بدون کنکور مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) را از طریق فایل دفترچه راهنما در دسترس داوطلبان قرار می دهد.

این دفترچه در هنگام نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس  azmoon.org منتشر می شود. البته برای سهولت در دسترسی به فایل دفترچه، لینک مستقیم دانلود آن ها را در مطلب دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد قرا داده ایم. حتما دفترچه را قبل از انجام هر گونه اقدامی مورد مطالعه قرار دهید تا در حین ثبت نام دچار مشکل نشوید.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره