خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد هشتجین ۱۴۰۲

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد هشتجین ۱۴۰۲

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد هشتجین ۱۴۰۲

همان طور که می دانید، دانشگاه آزاد در فراخوانی نسبت به پذیرش دانشجویان از طریق سوابق تحصیلی اقدام نموده است. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر مقطع کاردانی و کارشناسی رشته هایی معرفی کرده که آگاهی از آن ها و همچنین جزئیات پذیرش بسیار الزامیست. این رشته ها توسط دفترچه ثبت نام مربوط به مقاطع تحصیلی مختلف اطلاع رسانی می شود.

داوطلبان باید ضمن مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد 1402 و استخراج رشته های مورد نظر، برای شروع نام نویسی خود به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه کنند. شایان ذکر است، ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای هزینه بوده و افراد می بایست قبل آغاز نام نویسی آن را پرداخت نمایند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه انجام می شود.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد هشتجین ۱۴۰۲

داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402 را دارند، باید از لیست رشته ها آگاه شوند. رشته های هر مقطع تحصیلی در دفترچه ثبت نام مربوط به آن مقطع درج می شود که البته در ادامه متن نیز، آن ها را قرار داده ایم. جداولی که در ادامه می بینید، مربوط به نیمسال مهر ماه ۱۴۰۲ است و امکان تغییر آن برای بهمن ماه وجود دارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد هشتجین 1402
کاردانی پیوسته
حسابداریالکتروتکنیکنرم افزار کامپیوتر__
کاردانی ناپیوسته
امور بانکیامور گمرکیحسابداریمعماری
نرم افزار کامپیوتر

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد هشتجین ۱۴۰۲

به منظور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1402، داوطلبان باید از لیست رشته ها و شرایط پذیرش آن ها آگاهی یابند. بنابراین به فایل دفترچه نیاز دارند که در هنگام نام نویسی از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس  azmoon.org منتشر می شود.

البته برای سهولت در دسترسی به فایل دفترچه، لینک مستقیم دانلود آن ها را در مطلب دفترچه ثبت نام بدون کنکور آزاد قرا داده ایم. حتما دفترچه را قبل از انجام هر گونه اقدامی مورد مطالعه قرار دهید تا در حین ثبت نام دچار مشکل نشوید.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره