خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور تازه شهر 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور تازه شهر 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور تازه شهر
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور تازه شهر 1401

در دهه های گذشته به علت محدودیت ظرفیت و پذیرش با کنکور، تحصیل در دانشگاه ها دشوارتر بوده است؛ اما امروزه دانشگاه های گوناگونی، از جمله دانشگاه های پیام نور، به صورت بدون کنکور نیز دانشجو می پذیرند. هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش، رشته های دارای پذیرش اعلام می شوند و علاقه مندان می توانند در رشته مورد نظر خود ثبت نام به عمل آورند.

لازم به ذکر است در صورتی که تصمیم گرفتید تا اقدام به ثبت نام دانشگاه پیام نور نمایید، جهت نام نویسی باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تازه شهر 1401

متقاضیان می توانند با مراجعه به دفترچه سازمان سنجش و بررسی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور، در رشته دلخواه خود (فارغ از عنوان دیپلم) ثبت نام نمایند. همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401، از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و داوطلبان می بایست در بازه زمانی مقرر اقدام به نام نویسی نمایند. البته دانشگاه پیام نور واحد تازه شهر در مهرماه سال 1401 پذیرش دانشجو نداشته است، این واحد دانشگاهی ممکن است در نیمسال دوم اقدام به ثبت نام دانشجویان نماید که در این صورت این مقاله به روز خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تازه شهر 1401

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور، علاوه بر عناوین رشته ها اطلاعاتی مانند ظرفیت پذیرش دانشجو و دیگر شرایط تعیین شده را در اختیار متقاضیان قرار می دهد، بنابراین خواندن دقیق مندرجات این دفترچه به تمامی داوطلبان توصیه می شود. (لازم به ذکر است که این دفترچه شامل لیست رشته ها و شرایط بدون کنکور دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی نیز می باشد.)

مرجع اصلی انتشار دفترچه سایت سازمان سنجش است که به جهت سهولت در دسترسی، لینک های دانلود آن (به صورت PDF) در جدول زیر قرار گرفته است. توجه داشته باشید لینک قرار گرفته در ردیف اول جدول، صرفا برای پذیرش بدون کنکور است و دیگر لینک های درج شده با نام هر گروه آموزشی، شامل رشته های با کنکور و بدون کنکور همان رشته است.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد تازه شهر 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره