خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور زرین دشت 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور زرین دشت 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور زرین دشت
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور زرین دشت 1401

کنکور همواره دغدغه بسیاری از دانش آموزان و افرادی که درصدد ادامه تحصیل در مدارج بالاتر هستند، بوده است. امروزه با گسترش تحصیل بدون کنکور در دانشگاه، این امر مهم آسان تر از گذشته ممکن شده است. اکنون کسانی که به دلایل مختلف شغلی یا خانوادگی قادر به شرکت در آزمون نمی باشند نیز می توانند در رشته های بدون کنکور مراکز آموزش عالی در سطح کشور به تحصیل مشغول شوند. دانشگاه پیام نور از دانشگاه های پرطرفدار در این حوزه می باشد و هرساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور، می نماید. ثبت نام دانشگاه پیام نور و مشاهده رشته ها و ظرفیت ها نیز مانند دیگر مراکز از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت 1401

داوطلبان با دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از سامانه اطلاع رسانی سنجش به آدرس الکترونیکی sanjesh.org در خصوص لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری، مراکز ارائه دهنده آن ها، جنسیت ها و شرایط اختصاصی دیگر اطلاعات کسب نمایند. با توجه به دفترچه برای دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت در نیمسال تحصیلی مهر ماه 1401 لیست رشته ای ارائه نشده است؛ بنابراین دانشگاه مذکور در مهر ماه سال جاری پذیرش دانشجو ندارد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت 1401

هرساله در زمان ثبت نام دانشگاه های سراسری دفترچه ثبت نام که شامل لیست رشته محل، ظرفیت ها، شرایط مراکز و جنسیت مورد درخواستشان و … منتشر می شود که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیز در همان دفترچه اعلام می شود. از سایت سازمان سنجش می توانید آن را مشاهده و دانلود نموده و از شرایط مورد نیاز این رشته ها مطلع شوید.

در سال جاری این دفترچه در دو گروه مختص ثبت نام کنندگان کنکور و مخصوص افرادی که اساسا در کنکور سراسری نام نویسی نکرده بودند، انتشار یافت که برای راحتی داوطلبان عزیز و دسترسی آسان تر لینک پی دی اف آن در جدول زیر آپلود شده است.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد زرین دشت 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

 

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره