خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهدی شهر 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهدی شهر 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور مهدی شهر
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهدی شهر 1401

در دهه های گذشته به علت محدودیت ظرفیت و پذیرش با کنکور، تحصیل در دانشگاه ها دشوارتر بوده است؛ اما امروزه دانشگاه های گوناگونی، از جمله دانشگاه های پیام نور، به صورت بدون کنکور نیز دانشجو می پذیرند. هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش، رشته های دارای پذیرش اعلام می شوند و علاقه مندان می توانند در رشته مورد نظر خود ثبت نام به عمل آورند.

لازم به ذکر است در صورتی که تصمیم گرفتید تا اقدام به ثبت نام دانشگاه پیام نور نمایید، جهت نام نویسی باید به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد مهدی شهر 1401

متقاضیان می توانند با مراجعه به دفترچه سازمان سنجش و بررسی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور، در رشته دلخواه خود (فارغ از عنوان دیپلم) ثبت نام نمایند. در جدول زیر نیز عناوین رشته های ارائه شده این واحد دانشگاهی قرار گرفته است.

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401، از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و داوطلبان می بایست در بازه زمانی مقرر اقدام به نام نویسی نمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد مهدی شهر 1401
حسابداریحقوقروانشناسیمدیریت بیمه
مدیریت صنعتی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد مهدی شهر 1401

مطالعه دقیق مطالب دفترچه سازمان سنجش به تمامی داوطلبان توصیه می شود، زیرا علاوه بر اطلاعاتی مانند اسامی رشته ها، جزئیات دیگری مانند ظرفیت و دیگر شرایط تعیین شده را در بر می گیرد. دفترچه بدون کنکور سازمان سنجش، به غیر از رشته های بدون کنکور پیام نور، شامل رشته های بدون آزمون دانشگاه سراسری (دوره های روزانه و شبانه) و دانشگاه غیر انتفاعی نیز می باشد.

جهت دانلود این دفترچه می توان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد، البته برای دسترسی آسان در جدول زیر نیز لینک دانلود پی دی اف دفترچه بدون کنکور (ردیف اول جدول) و دفترچه های رشته های بدون کنکور و با کنکور برای هر گروه آزمایشی (ردیف دوم و سوم جدول) قرار گرفته است.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد مهدی شهر 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره