خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گز 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گز 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور گز
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گز 1401

همانطور که می دانید رقابت در کنکور سراسری، بسیار تنگاتنگ است و موفق شدن در آن تلاش زیادی را می طلبد. اما آیا کنکور سراسری تنها مسیر ممکن برای تحصیل در دانشگاه است؟ جالب است بدانید دانشگاه های متنوعی به صورت بدون کنکور نیز دانشجو جذب می کنند، از جمله دانشگاه پیام نور.

هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401، رشته های دارای پذیرش دانشجو مشخصص می گردد و علاقه مندان به ثبت نام دانشگاه پیام نور، در بازه زمانی تعیین شده می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گز 1401

در هر نیمسال ورودی در دانشگاه ها، رشته های دارای ظرفیت پذیرش مشخص می شوند و متقاضیان بر اساس عناوین رشته های ارائه شده می توانند اقدام به ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 نمایند. سازمان سنجش هرساله با انتشار دفترچه، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور را منتشر می کند و داوطلبان می توانند از طریق سایت سازمان سنجش، در رشته دلخواه خود نام نویسی نمایند.

جهت سهولت دسترسی به رشته های ارائه شده و صرفه جویی در زمان خوانندگان این مقاله، اسامی رشته های ارائه شده در این واحد دانشگاهی در جدول زیر نوشته شده است:

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گز 1401
حقوق روانشناسی مدیریت دولتی مشاوره

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گز 1401

در صورتی که به جست و جوی اطلاعات بیشتری درباره رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور می باشید، به شما توصیه می شود تا دفترچه ثبت نام بدون کنکور را مطالعه نمایید. در این دفترچه جزئیاتی مانند ظرفیت و شرایط پذیرش در هر رشته و واحد دانشگاهی درج شده است و علاوه بر رشته های بدون کنکور پیام نور، شامل اطلاعات مربوط به رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری (دوره های روزانه و شبانه) و دانشگاه غیر انتفاعی نیز می باشد.

جهت دانلود این دفترچه می توان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد؛ البته لینک دانلود PDF این دفترچه ها در جدول زیر قرار گرفته است. توجه داشته باشید که دفترچه های مخصوص به هر گروه آزمایشی (ردیف دوم و سوم جدول) شامل رشته های با کنکور و بدون کنکور مختص به همان گروه آزمایشی می باشد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گز 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره