9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان استخدام بانک شهر

زمان استخدام بانک شهر

زمان آزمون استخدامی بانک شهر 99
زمان استخدام بانک شهر 99
فعالیت در بانک ها به سبب امتیازات شغلی برتر، همواره مورد توجه عده بسیاری قرار گرفته است. بانک شهر به عنوان یکی از بانک های خصوصی کشور، با توجه به نیاز خود و در شرایط خاص هر چند سال یک بار اقدام به جذب نیروی انسانی می نماید. پذیرش در بانک شهر نیز مانند پذیرش در سایر بانک ها، قبولی داوطلبان در تمامی مراحل آزمون و گزینش را می طلبد. با توجه به این که ممکن است بانک شهر در یک دوره بر اساس برگزاری آزمون ورودی و در دوره دیگر بر اساس انجام مصاحبه به استخدام بپردازد، زمان و نحوه ثبت نام در هر کدام از مراحل متفاوت خواهد بود. در این مقاله به بررسی زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی این بانک خواهیم پرداخت.

آخرین دوره استخدام بانک شهر مربوط به سال 98 می باشد که بر اساس بررسی رزومه داوطلبان و مصاحبه حضوری صورت گرفته است.زمان استخدام بانک شهر

به طور معمول بانک ها در فاصله های زمانی طولانی در صورتی که شرایط، پذیرش نیروهای جدید را ایجاب کند، اقدام به جذب نیرو می نمایند. آخرین دوره ای که بانک شهر از علاقه مندان و واجدین شرایط دعوت به همکاری نمود، سال 98 می باشد که فراخوان استخدام خود را در شهرها و شعب مختلف این بانک منتشر کرد. در این دوره، داوطلبان با مراجعه به سایت بانک شهر، فرم تقاضانامه موجود را تکمیل کرده و رزومه خود را جهت بررسی ارسال نمودند که با تایید اولیه مدارک خود از سوی بانک، جهت گزینش و مصاحبه حضوری دعوت شدند. این در حالی است که در سال 89 استخدام بانک شهر بر اساس آزمون کتبی انجام شد.

متقاضیانی که قصد دارند در فرآینداستخدام بانک شهر ثبت نام و شرکت نمایند، می بایست بدانند که تا این لحظه اخباری پیرامون زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک شهر 99 منتشر نشده است. بنابراین لازم است علاقه مندان به دقت اخبار مربوط به زمان ثبت نام را دنبال کنند تا بتوانند در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. همچنین داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق نام نویسی، درکانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته باشند.

نحوه استخدام بانک شهر

ثبت نام برای استخدام در بانک شهر به صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی این بانک انجام می گیرد. در مورد نحوه استخدام این بانک در سال 99 برنامه مشخصی وجود ندارد ولی معمولا روند انجام ثبت نام اینترنتی برای اکثر بانک ها به طور یکسان انجام می گیرد. برای ثبت نام در آزمون ورودی، ضروری است که ابتدا شرایط درج شده در اطلاعیه مربوطه را به دقت مورد مطالعه قرار دهید و سپس نسبت به پرداخت وجه ثبت نام اقدام نمایید. مراحل انجام نام نویسی به شرح زیر می باشد.

  •  به سایت بانک شهر به آدرس اینترنتی shahr-bank.ir مراجعه کنید.
  • به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی موجود در سایت مذکور بپردازید.
  • مدارک خود را تکمیل نموده و آن ها را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • وجه ثبت نام را از طریق کارت عضو شبکه شتاب و دارای رمز پویای فعال واریز نمایید و سریا کارت اعتباری مربوطه را خریداری کنید.
  • مشخصات و اطلاعات خواسته شده را در قسمت های مربوطه وارد کنید.
  • اطلاعات ثبت شده خود را تایید نمایید.
  • کد رهگیری صادر شده از سوی سامانه نام نویسی را یادداشت نمایید. (کد رهگیری دریافتی را برای دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده نتایج استخدام بانک شهر، نزد خود نگه دارید.)

تذکر: پس از پرداخت هزینه آزمون، بازگشت وجه ثبت نام به هیچ وجه ممکن نخواهد بود. بنابراین بهتر است صرفا علاقه مندانی که تمام شرایط عمومی و اختصاصی را دارا می باشند، نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام خود اقدام نمایند.

برای استخدام در بانک، تنها دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی کافی نیست بلکه متقاضی باید از تمام مراحل استخدامی همچون مصاحبه روانشناسی، مصاحبه شغلی و روانشناختی، تست آمادگی جسمانی (صرفا جهت متقاضیان رده شغلی نگهبان بانک)، گزینش عقیدتی سیاسی و معاینات پزشکی نیز با موفقیت عبور نماید و به این ترتیب همه اقدامات لازم را جهت پذیرش خود انجام دهد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی