تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک مسکن

زمان استخدام بانک مسکن

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن 99
زمان استخدام بانک مسکن 99

در جامعه امروز، اشتغال در نظام بانکی به سبب داشتن مزایایی چون ساعات کاری مناسب، امنیت شغلی، امکان ارتقای شغلی و دسترسی به انواع تسهیلات بانکی طرفداران زیادی در میان کارجویان پیدا کرده است. فراخوان جذب نیروی انسانی بانک ها فواصل مشخصی ندارند. به این گونه که هر بانک بر حسب نیاز خود اقدام به این امر می کند. لذا در هر دوره، عده زیادی از متقاضیان اشتغال در نظام بانکی کشور، درصدد آگاهی از زمان و شرایط استخدام بانک ها برمی آیند.

بانک مسکن به عنوان چهارمین بانک دولتی شناخته می شود که تمرکز اصلی خود را بر ارائه خدمات بانکداری سرمایه گذاری و ارائه تسهیلات مسکن معطوف می سازد. این بانک نیز طبق روال سایر بانک ها، بر اساس نیاز به نیروی جدید در دوره های مختلف جهت رسیدن به اهداف خود از داوطلبان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. علاقه مندان به استخدام در بانک مسکن می توانند به نکاتی که در ادامه مطلب پیرامون زمان این استخدام این بانک اشاره می شود، توجه نمایند.

بانک مسکن در دوره اخیر، از طریق آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به جذب نیروهای متخصص و کارآمد پرداخته است.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن 99

در دهه های اخیر، داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک مسکن از طریق وب سایت اصلی خود بانک مسکن به آدرس bank-maskan.ir اقدام به ثبت نام در آزمون های استخدامی می نمودند و برگزاری آزمون نیز بر عهده خود بانک بود اما در سال 96 بانک مسکن نیز به لیست سازمان ها و ارگان هایی که از طریق ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیرو می نمودند، پیوست.

آخرین زمان برگزاری آزمون­ استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی کشور به منظور جذب نیروی انسانی بانک مسکن، به چهارمین دوره آن در سال 96 برمی گردد که مجری برگزاری آن سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. در سال 97 نیز بانک مسکن به صورت جدا از آزمون های استخدامی اجرایی دیگر، اطلاعیه استخدام خود را منتشر نمود که نتایج استخدام بانک مسکن برای سال 97 (جهت شغل محل نگهبان بانک مسکن ایران) نیز در روز سه شنبه مورخ 8 خرداد ماه 97 بر روی سایت اینترنتی دستگاه اجرایی ذیربط در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

تاکنون هیچ اطلاعیه ای مبنی بر زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن در سال 99 در دست نیست. لذا در صورت دریافت هر گونه ابلاغیه ای از مراجع معتبر، این مقاله بروزرسانی خواهد شد. همچنین می توانید جهت آگاهی از جدیدترین اخبار مربوط به استخدام این بانک، در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضو شوید.

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن 99

از آن­ جایی که آخرین زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن، در قالب آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ 3 شهریور 96 بوده است؛ لذا روند ثبت ­نام در آزمون استخدامی ذکر شده در ادامه مقاله نیز بر اساس روند آن در سال 96 می باشد.

در صورتی که فرآیند برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن برای سال 99 دستخوش تغییر شده و اجرای آن مشابه آزمون استخدامی سایر بانک ها، توسط خود بانک انجام شود، اطلاعات مربوطه در اختیار داوطلبان گرامی قرار خواهد گرفت. به منظور ثبت نام در این آزمون می توانید مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله اقدام نمایید.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه نموده و از گزینه های موجود در سمت راست صفحه، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب نمایید.
  • بر روی لینک فعال “سیستم ثبت نام امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور” کلیک کنید.
  • گزینه “خرید کارت اعتباری” را از بخش سمت راست سامانه انتخاب نمایید.
  • پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون، کدی تحت عنوان سریال کارت اعتباری برای شما صادر می شود که به منزله صدور کارت اعتباری برای شماست.
  • در مرحله بعد با وارد کردن سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی، وارد صفحه ثبت نام آزمون خواهید شد.
  • در مراحل پیش رو، می بایست عکس پرسنلی خود را بارگذاری کرده و نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام فرمایید. قسمت های مختلف شامل مواردی همچون اطلاعات فردی، اطلاعات اشتغال، سهمیه ها، اطلاعات تحصیلی و تعیین عنوان شغل و دستگاه (استخدام بانک مسکن) می باشد.
  • در صورتی که تمام مراحل ثبت نام به درستی طی شده باشند، یک کد رهگیری در اختیار داوطلب قرار می گیرد که به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام است. شما می بایست این کد را نزد خود نگهداری کرده و یک پرینت نیز از فرم تقاضانامه خود تهیه نمایید.

مشخصا اگر بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، آزمون های استخدامی دوره های بعد مشابه سایر بانک ها توسط خود بانک مسکن صورت بگیرد، در آن صورت سایت استخدام بانک مسکن، سامانه اختصاصی خود بانک خواهد بود و فرد متقاضی در صورت داشتن شرایط استخدام بانک مسکن می تواند از طریق ورود به سامانه بانک مسکن به نشانی bank-maskan.ir، فرآیند ثبت نام خود را طی کند. همچنین ممکن است آزمون کتبی جهت جذب نیرو انجام نگیرد و با این هدف، تنها به ارسال مدارک و رزومه داوطلبان اکتفا شود. در این حالت، گزینش و دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی بانک مسکن مبنی بر اطلاعات تکمیلی، سوابق تحصیلی و شغلی داوطلبان خواهد بود.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی بانک مسکن برای سال 99 در چه تاریخی برگزار می گردد؟

در حال حاضر زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن در سال جاری مشخص نمی باشد و به محض اعلام آن، اخبار مربوطه از طریق کانال ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

2- ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن چگونه انجام می شود؟

معمولا به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی به این بانک به نشانی bank-maskan.ir انجام می شود.

3- هزنیه ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن به چه صورت پرداخت می شود؟

معمولا این هزینه به صورت اینترنتی و هنگام تکمیل فرآیند نام نویسی توسط داوطلبان، از آن ها اخذ می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی