تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک کشاورزی

زمان استخدام بانک کشاورزی

زمان استخدام بانک کشاورزی 99
زمان استخدام بانک کشاورزی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک کشاورزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

با توجه به ظهور و پیدایش رشته های تحصیلی و مشاغل جدید ، هنوز هم اشتغال در بانک آرزو و اهداف بسیاری از افراد می باشد. جذب و پذیرش نیرو در نظام بانکداری کشور به خصوص بانک های دولتی همانند بانک کشاورزی تنها از طریق آزمون های تخصصی (کتبی و شفاهی) صورت می گیرد. بانک های دولتی معمولا با پیوستن به آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی یا صرفا از طریق برگزاری آزمون توسط مجموعه خود ، به پذیرش و استخدام نیرو می پردازند.

افراد واجد شرایطی که علاقه دارند در یکی از بانک های کشور به خصوص بانک کشاورزی مشغول به کار شوند می بایست با اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی مربوط به آن ، در موعد مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام ، نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که آیا بانک کشاورزی در سال 99 به استخدام نیرو می پردازد؟ برای دریافت پاسخ خود با ما همراه باشید.

بانک کشاورزی ، کلیه اطلاعیه ها و فراخوان های مربوط به جذب و استخدام نیرو در مشاغل امور بانکی را از طریق سایت رسمی خود در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی

برخلاف برخی از سازمان ها و ارگان ها ، بانک ها معمولا هر چند سال یکبار به جذب نیروی جدید می پردازند. بانک کشاورزی برای آخرین بار در سال 92 از میان دارندگان مدرک کارشناسی رشته های تعیین شده ، برای مشاغل امور بانکی از طریق آزمون کتبی و مصاحبه اقدام به جذب نیرو نمود و از سال 92 تا کنون هیچ استخدام نیروی جدیدی برای این بانک انجام نگرفته است.

آخرین دوره ای که شاهد برگزاری آزمون استخدام و جذب نیروی انسانی برای بانک کشاورزی بوده ایم ، ثبت نام آن از  7 اردیبهشت ماه 92 آغاز گردید و تا 16 اردیبهشت ماه 92 نیز ادامه داشت و بعد از پایان زمان نام نویسی ، داوطلبان در روز جمعه 27 اردیبهشت ماه 92 در آزمون کتبی شرکت نمودند.

به اطلاع آن دسته از متقاضیانی که علاقه مندند تا در فرآیند استخدامی بانک کشاورزی برای دوره جدید شرکت کنند می رسانیم که تا کنون هیچ اطلاعیه و فراخوان جدیدی مبنی بر زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی در سال 99 منتشر نشده است و بدیهی است که بانک کشاورزی با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی خود ، زمان دقیق نام نویسی را مشخص می نماید. اگر علاقه مندید که به محض انتشار فراخوان استخدام بانک کشاورزی و یا سایر آزمون های استخدامی از آن ها مطلع گردید ، می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی و یا ایران مشاوره عضو شده و در اسرع وقت جدیدترین اخبار را دریافت نمایید.

نحوه ثبت نام در زمان استخدام بانک کشاورزی

با توجه به این که هنوز فراخوانی مبنی بر استخدام بانک کشاورزی در سال 99 منتشر نشده است لذا فرآیند برگزاری آزمون نیز به طور کامل مشخص نیست. اما بر اساس این که آخرین دوره آزمون بانک کشاورزی توسط خود بانک و ثبت نام آن در سایت رسمی بانک کشاورزی صورت گرفت ما نیز مراحل ثبت نام را از طریق همین سایت معرفی می کنیم و چنان چه با انتشار اطلاعیه استخدام بانک کشاورزی ، نحوه جذب نیرو و برگزاری آزمون دچار تغییر شد قطعا این مقاله و این قسمت به روز رسانی می شود.

 • مراجعه به سایت بانک کشاورزی به آدرس اینترنتی agri-bank.ir
 • تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی در سایت مذکور
 • بارگذاری یک قطعه عکس پرسنلی ( متقاضیان می بایست عکس 4*3 پرسنلی خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر 200 کیلو بایت اسکن نموده و درقسمت مربوطه بارگذاری نمایند.)
 • پرداخت هزینه ثبت نام (متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت فرم تقاضانامه و دریافت کد رهگیری ثبت نام ، ملزم به پرداخت هزینه آزمون می باشند. هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بانک کشاورزی در آخرین دوره برگزاری آن (سال 92) ، مبلغ 25 هزار تومان تعیین شده بود که این مبلغ برای دوره های آتی با افزایش همراه خواهد بود.)

توجه: لازم به ذکر است که پس از پرداخت هزینه آزمون ، به هیچ وجه امکان استرداد وجه ثبت نام وجود ندارد ، لذا توصیه می شود صرفا متقاضیانی که واجد کلیه شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده هستند نسبت به واریز وجه و ثبت نام خود اقدام نمایند.

نکات بسیار مهم در زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک کشاورزی

 • پیش از ثبت نام ، به راهنمای نحوه تکمیل فرم تقاضانامه موجود در سایت مراجعه نموده و مندرجات آن را به دقت مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.
 • به یاد داشته باشید که ثبت نام شما زمانی تکمیل می شود که شماره رهگیری از طریق سامانه ثبت نام به شما اعلام گردد.
 • ثبت نام داوطلبان در آزمون استخدامی بانک کشاورزی صرفا از طریق سایت مذکور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی باشد.
 • اگر در هر مرحله از آزمون مشخص شود که داوطلب با مدرک تحصیلی بالاتر در آزمون شرکت کرده است از استخدام و اشتغال وی در هر مرحله ممانعت می شود.
 • اگر در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام ، آزمون ، مصاحبه ، گزینش ، معاینات پزشکی ، دوره آموزشی و …) معلوم گردد که داوطلب واجد کلیه شرایط مندرج در آگهی استخدام یا دفترچه راهنمای ثبت نام نبوده است حتی در صورت موفقیت در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام ، از ادامه مراحل استخدامی داوطلب در هر مرحله از فرآیند استخدام ، جلوگیری خواهد شد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
 • بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی ، سایر مراحل استخدامی مانند مصاحبه ، معاینه پزشکی ، گزینش و … انجام می شود و پس از طی آن مراحل پذیرفته شدگان نهایی تعیین می شوند.
 • پیش از آن که هزینه ثبت نام را واریز کنید ، از احراز کلیه شرایط عمومی و اختصاصی آزمون اطمینان حاصل نمایید چرا که بدیهی است هزینه آزمون به هیچ وجه قابل استرداد نمی باشد.
 • انجام ثبت نام در آزمون هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی کند و داوطلبان ملزم به طی کلیه مراحل و فرآیند آزمون می باشند.
 • داوطلبان برای اطلاع از هرگونه تغییرات احتمالی و تاریخ و محل برگزاری آزمون صرفا می بایست به سایت رسمی بانک کشاورزی مراجعه نمایند و یا با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی و یا ایران مشاوره آخرین اخبار مربوط به استخدام بانک ها را دریافت نمایند.
 • جذب نیروی انسانی در بانک ، مستلزم موفقیت متقاضیان در کلیه مراحل استخدامی شامل آزمون کتبی ، آزمون روانشناختی ، مصاحبه استخدامی و روانشناختی ، گزینش و معاینات پزشکی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل مذکور موفق نشوند ، موضوع ادامه مراحل استخدامی آنان منتفی خواهد گردید.

اگر شما جز افرادی هستید که فقط علاقه دارید اشتغال در بانک را تجربه کنید و یا برایتان اشتغال در بانک های خصوصی یا دولتی تفاوتی ندارد می توانید با مطالعه مقاله های استخدام بانک ملی ، استخدام بانک ملت و یا استخدام بانک صادرات از جزئیات فرآیند جذب نیرو و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آن ها آشنا شوید.

به یاد داشته باشید که برای موفقیت در آزمون ها مطالعه منابع مرتبط تاثیر بسزایی در موفقیت شما خواهد داشت. برای مثال اگر شما قصد دارید در آزمون استخدامی بانک ملت ثبت نام کنید ، شناخت منابع آزمون استخدامی بانک ملت و تهیه و مطالعه آن گام مهمی در موفقیت شما خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید برای لینک های مربوطه کلیک نمایید. در ضمن مشاوران باتجربه ایران مشاوره پاسخگوی کلیه سوالات شما در زمینه انواع آزمون های استخدامی می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک کشاورزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…بدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی