پنج شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی
زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

با به وجود آمدن رشته ها و گرایش های مختلف و در نتیجه تخصصی شدن هر چه بیشتر رشته ها، آزمون ها نیز تفکیک شده اند. آزمون نظام مهندسی هر سال برای گرفتن شماره نظام مهندسی و همچنین پروانه اشتغال فارغ التحصیلان برخی از رشته های مهندسی  برگزار می گردد. متقاضیان شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 از تاریخ 30 بهمن 96 تا 11 اسفند 96 فرصت داشتند نسبت به ثبت نام آزمون نظام مهندسی اقدام نمایند. این آزمون در رشته های مختلف در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه برگزار شد و پس از برگزاری آزمون داوطلبان بسیاری جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی با بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند. به همین جهت بر آن شدیم تا این مطلب را به زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی 97 اختصاص دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم چنانچه شما نیز در این آزمون شرکت کرده اید، حتما این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا اطلاعات لازم در رابطه با نحوه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 97 ، زمان مشخص شدن نتایج آزمون نظام مهندسی 97 و همچنین نحوه اعتراض به نتایج آشنا شوید.

نتایج آزمون نظام مهندسی توسط دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 97

از آن جا که دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مجری برگزاری آزمون نظام مهندسی می باشد، بنابراین اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی نیز از طریق سایت دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی www.inbr.ir اعلام خواهد شد. به احتمال زیاد نتایج آزمون نظام مهندسی 97 اوایل مرداد ماه منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ” نحوه مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی 97 ” در این قسمت به آموزش تصویری مشاهده نتایج، خواهیم پرداخت.
همانطور که گفته شد، جهت مشاهده نتایج بایستی به سایت www.inbr.ir مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت مذکور باید طبق تصویر زیر گزینه ” سامانه آزمون های ورود به حرفه ” را انتخاب کنید.

سپس در مرحله بعدی همانند تصویر بر روی گزینه « سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان 97 » کلیک کنید.

پس از کلیک بر روی لینک فوق، صفحه ای پیش روی روی شما قرار خواهد گرفت که در آن سه روش برای مشاهده نتایج آزمون وجود دارد .
1. جستجو بر اساس مشخصات فردی ( نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سال تولد )
2. جستجو بر اساس شماره ملی، شماره شناسنامه و سال تولد
3. جستجو بر اساس شماره داوطلبی ( شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد )
شما بایستی یکی از روش ها را برگزینید و اطلاعات خواسته شده را در فیلد مخصوص وارد کنید و سپس کد امنیتی نمایش داده شده را در فیلد مربوطه وارد کرده و بر روی کلمه ” جستجو ” کلیک کنید.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 97

در ابتدا لازم است به این نکته اشاره کنیم که تصحیح پاسخنامه های آزمون نظام مهندسی با دقت بسیاری بالایی انجام می شود و معمولا اشتباهی در تصحیح پاسخنامه ها رخ نمی دهد ولی با این حال ممکن است برخی از داوطلبان نسبت به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند. لازم به ذکر است که امکان ثبت اعتراض، برای این دسته از داوطلبان فراهم می باشد. بایستی برای این کار اعتراض خود را به صورت کتبی و با ذکر مشخصات کامل از طریق پست سفارشی به آدرس زیر ارسال نمایید :

تهران صندوق پستی، به شماره ۳۵۵- ۱۷۷۷۵ ( سازمان سنجش )

(بر روی پاکت ذکر شود مربوط به کدام بخش از آزمون‌های ورود به حرفه‌ مهندسان می‌باشد )

لازم به ذکر است درخواست هایی که بعد از تاریخ مقرر تحویل پست گردد مورد بررسی واقع نخواهد شد.

فعلا زمان اعتراض به نتایج آزمون ورود به حرفه مهندسان 97 مشخص نگردیده است. برای اطلاع از زمان اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید