تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 1400 - 1401
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

طبیعی است که والدین، نگران محیط تحصیلی و امکانات آموزشی فرزندان خود باشند، به همین سبب والدین در شروع سال تحصیلی همواره در پی یافتن مدارسی با خدمات ویژه برای ادامه تحصیل فرزندان خود می باشند اما معمولا شهریه مدارسی که دارای شرایط خاص هستند، بسیار بالا می باشد. علی رغم این دسته از مدارس با شهریه های نسبتا بالا، مدارس نمونه دولتی در سطح کشور علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات آموزشی و فضای رقابتی و تحصیلی دانش آموزان، شهریه هایی کمتری در قیاس با سایر مدارس خاص را در طول سال تحصیلی از دانش آموزان اخذ می نمایند.

دانش آموزان می بایست بعد از پایان دوره امتحانات نیمسال دوم تحصیلی، برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 و ششم به هفتم اقدامات لازم را به انجام برسانند. داوطلبان پذیرش در پایه دهم موظف اند برای ورود به مدارس نمونه دولتی در آزمون تعیین سطح این مدارس شرکت کنند و در زمان تعیین شده کارنامه خود را به صورت اینترنتی از طریق سامانه مربوط به استان محل سکونت خود دریافت نمایند تا در صورت کسب نمره قبولی، ضمن تکمیل مراحل نام نویسی به مدرسه مد نظر خود مراجعه کنند.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم هر استان به صورت مجزا و از طریق سامانه مربوط به استان محل زندگی هر یک از داوطلبان انجام می پذیرد.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

همان طور که می دانید، برای پذیرش دانش آموزان در پایه هفتم مدارس نمونه دولتی، هیچ گونه آزمونی برگزار نمی شود و پس از ثبت نام نمونه دولتی ششم، نتایج مصاحبه و پذیرش بر حسب سوابق تحصیلی آن ها از طریق مدرسه محل سکونت به اطلاع داوطلبان رسانده می شود. اما با توجه به این که پذیرش در مقطع دهم این مدارس با شرکت در آزمون ورودی انجام می پذیرد، نتایج آن در زمان مقرر که بر اساس اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم هر استان، معمولا در اواسط تابستان و دو هفته بعد از برگزاری آزمون می باشند، به صورت اینترنتی از طریق سامانه مربوط به استان محل زندگی هر دانش آموز اعلام خواهد شد.

برای این که در اسرع وقت از اطلاعات مربوط به زمان دقیق نتایج آزمون مذکور و سایر اخبار مرتبط با آن مطلع شوید، توصیه می کنیم ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

داوطلبان بعد از ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 می بایست جهت دریافت نتایج آزمون خود به سایت مربوط به استان محل سکونت خود مراجعه کنند. لازم است بدانید که به علت عدم برگزاری آزمون ورودی در راستای پذیرش دانش آموزان در پایه ششم این مدارس، دریافت نتایج ثبت نام اولیه به شکل کاملا حضوری و با مراجعه به مدرسه مورد نظر امکان پذیر است. جهت مشاهده نتایج آزمون ورودی پایه دهم می توانید مطابق با راهنمای زیر عمل کنید. همچنین لینک مستقیم ورود به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هر یک از استان های کشور نیز در ادامه مقاله ارائه شده است.

  • در ابتدا دانش آموز متقاضی تحصیل در پایه دهم می بایست وارد سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی مربوط به استان محل سکونت خود شود.
  • در این بخش داوطلب مستلزم وارد کردن اطلاعاتی همچون کد ملی و رمز همگام جهت ورود به پورتال شخصی می باشد.
  • در نهایت، داوطلب می بایست از منوی اصلی موجود در صفحه پیش رو، گزینه “دریافت نتایج آزمون نهم به دهم مدارس نمونه دولتی نهم” را انتخاب نماید. در صورتی که دانش آموز حدنصاب نمره آزمون رو کسب کرده باشد، عبارت “پذیرفته شده” در کارنامه وی درج می گردد.

لازم به ذکر است که دانش آموزان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 نیازمند دریافت رمز همگام می باشند که شما عزیزان می توانید با کلیک بر روی عبارت نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی، اطلاعات تکمیلی در این زمینه را کسب نمایید.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 99 – 1400
استان آدرس سامانه
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل ilam.natije.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

بهتر است بدانید که دانش آموزان مدارس نمونه دولتی در هر سال تحصیلی، تنها مجاز به ثبت نام در یک مدرسه نمونه دولتی می باشند و پس از اعلام نتایج امکان جا به جایی آن ها وجود ندارد. همچنین در صورتی که پس از اعلام نتایج و کسب نمره قبولی، دانش آموز برای تکمیل روند ثبت نام خود به صورت حضوری به مدرسه محل سکونت خود مراجعه نکند، به منظور انصراف دانش آموز از تحصیل در این مدارس تلقی خواهد شد. همچنین شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی، روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج این آزمون مشخص نشده است اما با توجه به سال های اخیر معمولا در اواسط تابستان و دو هفته بعد از برگزاری آزمون،نتایج آن قابل مشاهده خواهد بود.

2- سایت مربوط به مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 کدام است؟

این سامانه برای آزمون هر یک از استان های کشور متفاوت بوده که نشانی اینترنتی هر کدام از آن ها در متن این مقاله ارائه شده است.

3- برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 به چه اطلاعاتی را نیاز دارم؟

داوطلبان می بایست کد ملی و رمز ورود همگام خود را جهت مشاهده نتایج در سامانه وارد نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره