تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان اعلام نتایج بانک ملی

زمان اعلام نتایج بانک ملی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی 99
زمان اعلام نتایج بانک ملی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

علاقه مندانی که قصد دارند در بانک ملی مشغول به کار شوند ، لازم است ابتدا در یک آزمون کتبی شرکت نموده و پس از کسب نمره قبولی ، در مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند. بنابراین اولین گام برای دستیابی به چنین امری ، پذیرش در مرحله اول گزینش یعنی آزمون علمی می باشد. بنا بر دوره های پیشین فرآیند جذب داوطلبان توسط بانک ملی ، ممکن است این بانک از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اقدام به استخدام افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی نماید و یا با برگزاری آزمونی همراه با مصاحبه حضوری به صورت اختصاصی ، نیروی مورد نیاز خود را جذب کند.

البته این امکان نیز وجود دارد که استخدام بانک ملی صرفا با حضور در جلسه مصاحبه انجام شود و متقاضیانی که اطلاعات و فرم استخدامی آن ها در سایت رسمی این بانک به نشانی bmi.ir مورد تایید قرار گرفته است ، بدون برگزاری آزمون کتبی و مستقیما به مصاحبه دعوت شوند. بنابراین شیوه جذب نیرو در بانک ملی کاملا به تصمیم این بانک وابسته است و پس از اعلام نتایج نهایی ، فرآیند تکمیل استخدام پذیرفته شدگان آغاز می گردد.

نتایج آزمون استخدامی بانک ملی در طی دو مرحله و تحت عناوین “نتایج اولیه” و “نتایج نهایی” به صورت اینترنتی اعلام می گردد.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک ملی

تا به این لحظه ، آخرین آزمونی که به منظور جذب افراد مستعد و کارآمد در بانک ملی برگزار شده است ، مربوط به ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد که در اسفند ماه سال 97 برگزار شد و مسئولیت آن بر عهده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بود.

در آزمون استخدامی که در سال 98 از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد ، نام بانک ملی در میان دستگاه های متقاضی جذب نیرو قرار نگرفت و تا به امروز نیز این بانک اطلاعیه ای در رابطه با جذب نیروی جدید در سال جاری منتشر نکرده است. با تمامی این تفاسیر ، نمی توان درباره نتایج استخدام بانک ملی اظهار نظر کرد و باید منتظر انتشار اطلاعیه ها و اخبار مربوطه از سوی این بانک باشیم.

چنانچه تمایل دارید به محض اعلام نیاز بانک ملی و هم چنین زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از اخبار مرتبط با آن ها مطلع گردید ، پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی عضو شوید.

اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک ملی

بنا بر آنچه اشاره شد ، اشتغال در بانک ملی نیز مانند بسیاری از ارگان هایی که هر ساله از طریق آزمون ورودی اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می نمایند ، مشروط به قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری می باشد. آزمون استخدامی بانک ملی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و داوطلبانی که موفق به پذیرش در مرحله اول شده باشند ، لازم است در مصاحبه آزمون استخدامی نیز حضور به عمل آورند.

پس از برگزاری این مصاحبه که شامل بخش های مختلفی از جمله سوالات روانشناختی ، مباحث عقیدتی و سیاسی ، سنجش آمادگی جسمانی برای عنوان شغلی “همیار حفاظت (نگهبان)” و … می باشد ، اسامی پذیرفته شدگان از سوی مجری برگزارکننده آزمون اعلام می شود.

با توجه به این که تا به امروز خبری از برگزاری آزمون استخدامی بانک ملی در دست نبوده و مشخص نیست که آیا در سال جاری نیز این بانک در زمره ارگان های متقاضی جذب نیرو با استفاده از ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی قرار می گیرد یا خیر ، توصیه می کنیم برای آگاهی از جزئیات آن ، در کانال تلگرام ایران مشاوره همراه ما باشید چرا که تمامی اخبار مربوطه از این طریق در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک ملی

آخرین جذب نیروی بانک ملی مربوط به آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 97 می باشد که اجرای آن را مرکز آزمون جهاد دانشگاهی بر عهده داشت. البته آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 98 نیز برگزار شد با این تفاوت که سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به برگزاری آن نمود و بانک ملی نیز جزو ارگان های متقاضی جذب افراد از طریق این آزمون نبود.

با توجه به این که فعلا آزمونی را در راستای استخدام بانک ملی پیش رو نداریم ، نمی توان در رابطه با سایت اعلام نتایج آن اطلاعات دقیقی را ارائه کرد اما نکته ای که واضح می باشد آن است که نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی بانک ملی (نتایج مصاحبه) به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی مجری برگزاری آزمون اعلام می گردد. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت مربوط به برگزاری هر دوره از این آزمون ، از نتایج استخدام بانک ملی مطلع شوند.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون کتبی استخدام بانک ملی چه زمانی منتشر می شود؟

آخرین دوره از برگزاری این آزمون به اسفند ماه سال 97 برمی گردد که نتایج آن در اردیبهشت ماه سال 98 اعلام شد. از همین رو پیش بینی می شود در صورت اعلام نیاز این بانک در سال جاری ، نتایج آن نیز در فاصله زمانی مشابه منتشر گردد.

2- چگونه می توان به کارنامه قبولی آزمون استخدامی بانک ملی دسترسی پیدا کرد؟

در صورتی که همانند سال 97 مرکز آزمون جهاد دانشگاهی مجری برگزاری آزمون باشد ، نتایج مربوطه از طریق سایت آن به نشانی hrtc.ir منتشر می شود.

3- پس از کسب نمره قابل قبول در آزمون کتبی استخدام بانک ملی ، چه اتفاقی می افتد؟

از پذیرفته شدگان این مرحله برای حضور در مصاحبه و انجام معاینات پزشکی دعوت به عمل می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی