9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان اعلام نتایج بانک ملی ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج بانک ملی ۱۴۰۲

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی
زمان اعلام نتایج بانک ملی 1402
علاقه مندانی که قصد دارند در بانک ملی مشغول به کار شوند، لازم است ابتدا در یک آزمون کتبی شرکت نموده و پس از کسب نمره قبولی، در مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند. بنابراین اولین گام برای دستیابی به چنین امری، پذیرش در مرحله اول گزینش یعنی آزمون علمی می باشد. اما سوالی که در این میان مطرح می گردد این است که در چه زمانی امکان مشاهده نتایج استخدام بانک ملی در سال 1402 فراهم خواهد شد؟

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک ملی 1402، حداکثر 40 روز کاری پس از برگزاری آزمون کتبی منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی 1402

همان طور که مشخص است، مشاهده نتایج آزمون های استخدامی در زمان های مشخصی صورت می پذیرد. بنابراین داشتن اطلاعات در این باره برای داوطلبان علی الخصوص شرکت کنندگان در آزمون استخدام بانک ملی، ضروری می باشد. بنابراین لازم است بدانید که اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی در دو مرحله صورت خواهد پذیرفت.

زمان نتایج اولیه

آزمون استخدامی بانک ملی 1402 مورخ 15 اردیبهشت ماه در تهران و شهرستان های ذکر شده در فایل راهنمای استخدامی برگزار شد. علاقه مندان واجد شرایط استخدام این بانک که در آزمون کتبی مذکور شرکت نموده بودند می بایست در این مرحله حدنصاب نمره قبولی را کسب نموده و پس از آن به مرحله بعد راه یابند. مطابق با آخرین اطلاعیه منتشر شده، نتایج اولیه این آزمون حداکثر تا 40 روز کاری بعد از برگزاری آزمون، به صورت اینترنتی در دسترس شرکت کنندگان قرار داده خواهد شد.

زمان نتایج نهایی

بنابر آنچه اشاره شد، اشتغال در بانک ملی نیز مانند بسیاری از ارگان هایی که هر ساله از طریق آزمون ورودی اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می نمایند، مشروط به قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری می باشد. آزمون استخدامی بانک ملی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و داوطلبانی که موفق به پذیرش در مرحله اول شده باشند، لازم است در مصاحبه آزمون استخدامی بانک ملی نیز حضور به عمل آورند.

با توجه به این که تا به امروز خبر موثقی در خصوص اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک ملی در دست نبوده، توصیه می کنیم برای آگاهی از جزئیات آن، در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره همراه ما باشید چرا که تمامی اخبار مربوطه از این طریق در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک ملی 1402

طبق اطلاعیه ای که پس از برگزاری ازمون استخدامی بانک ملی 1402 منتشر شد، نتایج اولیه این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد. بنابراین داوطلبان می توانند با مراجعه اینترنتی در زمان در نظر گرفته شده، نسبت به دریافت نتایج خود مطابق روند زیر اقدام کنند.

  1. به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و بر روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی”
  2. کلیک بر روی لینک “نتایج آزمون کتبی استخدامی بانک ملی 1402 “
  3. مشاهده نتایج آزمون با انتخاب یکی از روش های در نظر گرفته شده، تکمیل اطلاعات و در نهایت فشردن گزینه “جستجو”

اعتراض به نتایج آزمون استخدامی بانک ملی 1402

پس از مشاهده نتایج آزمون استخدامی آزمون استخدامی بانک ملی 1402 ، ممکن است بعضی از داوطلبان نسبت به نتیجه خود معترض بوده و یا در نتیجه مغایرت هایی مشاهده کنند. سازمان سنجش برای این دسته از شرکت کنندگان روشی اینترنتی به منظور ثبت درخواست و اعتراض در نظر گرفته است که با مراجعه به آیکون تلفن در قسمت بالای صفحه اصلی سایت سنجش قابل انجام خواهد بود. مقاله نحوه ثبت در خواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش در انجام این روند بسیار کمک کننده خواهد بود.

 

سوالات متداول

1- نتایج آزمون کتبی استخدام بانک ملی ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

نتایج اولیه این آزمون حدود 40 روز پش از برگزاری آزمون منتشر خواهد شد و در خصو نتایج نهایی اطلاعیه ای در دسترس نیست.

2- چگونه می توان به کارنامه قبولی آزمون استخدامی بانک ملی دسترسی پیدا کرد؟

داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت نتایج اقدام کنند.

3- در چه زمانی می توان اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون استخدامی بانک ملی ثبت نمود؟

با انتشار نتایج این آزمون، امکان ثبت درخواست مربوطه برای داوطلبان فراهم خواهد شد که نحوه انجام آن در متن مقاله بیان شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی