تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401
زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

در زمان ثبت نام کنکور سراسری دفترچه راهنمای آن که حاوی تمامی اطلاعات در ارتباط با این آزمون می باشد، توسط سازمان سنجش در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. داوطلبان بعد از دریافت فایل پی دی اف دفترچه ثبت نام کنکور سراسری به صورت اینترنتی و مطالعه آن می توانند در مهلتی که برای نام نویسی در نظر گرفته شده، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و با خرید کارت اعتباری و دریافت شماره سریال 12 رقمی، روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 همزمان با شروع فرآیند نام نویسی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

متقاضیان برای شرکت در کنکور سراسری 1401 جهت تکمیل نام نویسی خود می بایست دفترچه راهنمای آن را دانلود و با دقت مطالعه نمایند. این دفترچه شامل اطلاعاتی از جمله شرایط عمومی و اختصاصی، زمان برگزاری آزمون، مدارک لازم جهت ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه و همچنین تاثیر سهمیه در کنکور سراسری می باشد.

هر ساله سازمان سنجش، این دفترچه را همزمان با فرا رسیدن زمان ثبت نام کنکور از طریق سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند. بنابراین با توجه به این که فرآیند ثبت نام کنکور 1401 از روز 10 بهمن ماه 1400 آغاز می شود، داولطلبان می توانند از همین تاریخ نسبت به دریافت دفترچه مذکور اقدام نمایند.

دریافت دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

همان طور که گفته شد، افراد برای ثبت نام کنکور سراسری مستلزم مطالعه دفترچه راهنمای آن می باشند تا بدین ترتیب در فرآیند نام نویسی خود با مشکل مواجه نشوند. دستورالعمل مذکور در تاریخ تعیین شده از طریق سایت sanjesh.org قابل دریافت می باشد که به محض انتشار فایل pdf آن، لینک دانلود مربوطه در جدول زیر فعال می شود. همچنین شایان ذکر است که دفترچه ثبت نام سال گذشته جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با روند و شرایط نام نویسی در جدول زیر قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 
دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.)

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

این دفترچه همزمان با شروع فرآیند نام نویسی و در روز 10 بهمن ماه 1400 منتشر خواهد شد.

2- دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1401 از چه طریقی قابل دریافت است؟

شما می توانید این دفترچه را از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و یا لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه نام نویسی آزمون سراسری 1401 شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

این دفترچه شامل تمام اطلاعات مربوط به شرایط نام نویسی، زمان برگزاری آزمون، مدارک لازم جهت ثبت نام، نحوه پرداخت هزینه، تاثیر سهمیه در کنکور و... است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه