سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد

زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد

تاریخ برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد 99
زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

این روزها یکی از دغدغه های مهم فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد، شرکت در آزمون دکتری می باشد. از تغییرات اساسی که در چند سال گذشته در قوانین آزمون دکتری انجام گرفته است، ادغام شدن آزمون دکتری سراسری و آزاد می باشد. برای پذیرفته شدن در آزمون دکتری علاوه بر کسب نمره مورد قبول در آزمون کتبی، لازم است داوطلب در مصاحبه علمی – پژوهشی نیز مورد تایید اساتید واقع گردد.

به این ترتیب، تنها داوطلبانی که هر دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارند، در آزمون دکتری پذیرفته خواهند شد.

با تصمیم گیری اخیر ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، برگزاری آزمون دکتری 99 در 26 تیر ماه لغو و به روز دیگری موکول گشت.

زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد 99 

آزمون ورودی مقطع دکتری برای سال تحصیلی 99 – 1400، جهت ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد که قرار بود در صبح روز پنج شنبه 26 تیر ماه 99 برگزار شود، به تعویق افتاد. با توجه به جلسه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا، تصمیم گیری نهایی در خصوص برگزاری آزمون های سراسری گرفته شد و بر این اساس، زمان برگزاری آزمون دکتری سال 99 تغییر کرد. مطابق با آخرین تصمیمات اتخاذ شده، آزمون دکتری سال 99 در روز پنج شنبه مورخ 9 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام خود را انجام داده اند، توجه داشته باشند که می بایست قبل از زمان برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه مربوطه را دریافت نمایند. چرا که در صورت عدم به همراه داشتن کارت، ورود به جلسه آزمون امکان پذیر نخواهد بود.

دانلود فایل راهنمای شرکت در آزمون دکتری 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

زمان انتشار و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری سراسری و آزاد 99 

برای تمامی داوطلبانی که در آذرماه، نسبت به شرکت در آزمون دکتری تخصصی 99 اعلام علاقه مندی کرده اند، در صورت احراز شرایط و کامل بودن مدارک برای آن ها کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. با توجه به تغییر زمان آزمون دکتری 99، کارت ورود به جلسه این آزمون از روز دوشنبه مورخ 6 مرداد ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org قرار می گیرد.

متقاضیان با ورود به سایت مذکور و مراجعه به بخش “دکتری تخصصی”، می بایست بر روی لینک” کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 99 ” کلیک کرده و با وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری که در هنگام ثبت نام از سامانه دریافت کرده بودند، کارت ورود به جلسه مربوط به خود را مشاهده و پرینت بگیرند. چنانچه در دریافت کارت خود نیاز به راهنمایی و کمک داشتید می توانید در هر ساعتی از روز با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه شامل نام و نام خانوادگی داوطلب، سال تولد، شماره شناسنامه، تاریخ و دانشگاه فارغ التحصیلی، معدل کل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد و آدرس دقیق محل برگزاری آزمون می باشد. اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه مشاهده کردید که در اطلاعات درج شده اشتباهی رخ داده است، باید برای رفع نقص کارت خود اقدام نمایید. برای رفع نقص موارد فوق باید در یکی از روزهای 7 و 8 مرداد ماه به حوزه های اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند. برای اطلاع از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره