تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

تکمیل ظرفیت فرصت مجددی است که پس از اکثر آزمون های دانشگاهی کشور در اختیار داوطلبان قرار داده می شود. مثلا پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد چنانچه ظرفیت برخی از رشته محل های واحدهای دانشگاه آزاد تکمیل نگردد این دانشگاه در یک زمان مشخص لیست رشته های دارای ظرفیت واحدهای مختلف را ارائه می دهد تا به این ترتیب هم ظرفیت واحدهایی که موفق به تکمیل ظرفیت نشده اند تکمیل گرد و هم یک فرصت مجدد در اختیار داوطلبان قرار داده شود تا شانس خود را جهت قبولی در رشته محل دلخواهشان بیازمایند. به دلیل اهمیت بسیار زیاد تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، داوطلبان بسیاری با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مطلع شوند. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این دانشگاه هر سال اواخر مهر یا اوایل آبان ماه اقدام به تکمیل ظرفیت می کند. از آن جا که فعلا زمان دقیق تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 مشخص نیست بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر آخرین اخبار مربوط به زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 قرار بگیرید. اگر شما هم جزو داوطلبان شرکت کننده در کنکور ارشد 97 هستید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید تا هم از زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شوید و هم بدانید که آیا شما هم شرایط لازم جهت شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 را دارید یا خیر.

جهت ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست در زمان مقرر به سایت azmoon.org مراجعه نمایید.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می بایست در زمان مقرر به سایت azmoon.org مراجعه کنید و بر روی لینک تکمیل ظرفیت کارشناسی اشرد دانشگاه آزاد سال 1397 کیلک کنید و با وارد اطلاعات ثبت نامی خود و انتخاب رشته محل های دلخواهتان ثبت نام خود را تکمیل نمایید. در صورتی که اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده اید و یا در هنگام انتخاب رشته با مشکل مواجه شدید، می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا مشاوران مرکز راهنمایی های لازم را انجام دهند.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

یکی از سوالات متداولی که داوطلبان در تماس با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره مطرح می کنند در رابطه با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشد. در پاسخ به این سوال لازم به ذکر است که تمامی داوطلبان شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد 97 اعم از کسانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند ولی در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یا با وجود پذیرش در یکی از رشته محل های انتخابی خود علاقه چندانی به تحصیل در آن رشته محل ندارند و یا و حتی داوطلبانی که در انتخاب رشته شرکت نکرده اند نیز می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 شرکت نمایند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 97

پس از انتشار لیست رشته محل های دارای ظرفیت دانشگاه آزاد، تعدادی از رشته محل های مورد علاقه خود تهیه کنید. در این مرحله شما مجاز به انتخاب 100 کد رشته محل خواهید بود. دقت کنید که اگر شما در اعلام نتایج اولیه در یک رشته محلی پذیرفته شده باشید و در تکمیل ظرفیت نیز شرکت کرده و پذیرفته شوید قبولی قبلی شما باطل می شود و بایستی در رشته محلی که در تکمیل ظرفیت پذیرفته شده اید ادامه تحصیل دهید. بنابراین هنگام چینش کد رشته محل ها در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 دقت کنید و چینش کد رشته ها را فقط بر اساس علاقه انجام دهید و رشته هایی را انتخاب کنید که بیشتر از رشته قبول شده خود در اعلام نتایج اولیه به ان علاقه دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره