یکشنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 - 98
زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

در این چند سال اخیر بسیاری از والدین و دانش آموزانی هستند که علاقه زیادی به قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فرزندانشان دارند.و والدین از بابت کسب رتبه قبولی فرزندانشان در آزمون تیزهوشان نگرانی زیادی دارند و می توان گفت مهم ترین هدف خانواده ها این موضوع می باشد. در این زمینه باید گفت دانش آموزانی در آزمون تیزهوشان قبول می شوند که بتوانند در مطالب درسی خود تسلط کامل داشته باشند و با استفاده از روش صحیح مطالعه می توانند یک نتیجه خوب کسب کنند. البته کتاب های تستی و کمک آموزشی هم در یادگیری دانش آموزان بسیار موثر می باشد. مدارس تیزهوشان از طریق برگزاری آزمون ورودی دانش آموزان خود را پذیرش می کند. هدف ار برگزاری آزمون تیزهوشان ارزیابی میزان توانایی و هوش دانش آموزان برای ورود به این مدارس می باشد.

توجه داشته باشید که ، ثبت نام آزمون تیزهوشان سال 97 – 98 در اسفندماه و به صورت اینترنتی خواهد بود.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 

آزمون تیزهوشان در دو پایه دوره اول متوسطه ( ششم به هفتم ) و دوره دوم متوسطه ( نهم به دهم ) برگزار می شود.داوطلبان برای شرکت در آزمون تیزهوشان باید از زمان و نحوه ثبت نام آگاهی لازم را داتشه باشند. باید به اطلاع شما دانش آموزان برسانیم که زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 97 – 98  از 28 / 1 / 97 آغاز و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. همچنین ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی انجام می گیرد و برای ثبت نام خود باید با توجه به دوره تحصیلی ثبت نام را انجام دهند. ظرفیت پذیرش و اسامی مدارس هنگام ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم  97 – 98 :

  • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)
  • دانش آموز باید در پایه ششم ابتدایی مشغول به تحصیل باشد.
  • دانش آموز باید در تمامی دروس و یا در یک دروس خود نمره خیلی خوب کسب کرده باشد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 97 – 98 : 

  • داشتن تابعیت ایرانی (البته با شرایط خاص افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نیز می توانند ثبت نام نمایند)
  • دانش آموز باید در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد.
  • کسب معدل سالانه دانش آموز باید بالای 19 باشد.

خبر حذف آزمون ورودی تیزهوشان پایه هفتم 97 – 98 

داوطلبان دقت داشته باشید که حذف آزمون ورودی پایه‌ ی هفتم به معنی حذف مدارس دوره اول متوسطه نیست.این خبر مقدماتی می باشد و همچنین از روند جایگزینی آن اطلاعی در دسترس نیست و طرح شهاب این شانس را  به دانش آموزان می دهد تا با حمایت بنیاد ملی نخبگانبه روشی برای گزینش دانش‌آموزان در پایه هفتم تبدیل شود. در بعضی از شهرها هنوز طرح شهاب در پایه ی ششم اجرا نشده است و چگونه در این گونه شهرها بدون اجرای طرح شهاب پذیرش سمپاد خواهد شد نکته بسیار مهمی است که باعث اعتراض بسیاری از والدین شده است. داوطلبان توجه داشته باشند کسانی که در دوره اول متوسطه پذیرش شده و در حال حاضر به تحصیل خود ادامه می دهند وارد دوره دوم متوسطه می شوند. اما پذیرش جدید در سال آینده در دوره اول متوسطه به احتمال زیاد وجود نخواهد داشت .ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم  با عضویت در کانال تلگرام  ایران مشاوره  از خبرهای مربوط به آزمون تیزهوشان باخبر باشید و یا در صورت هر گونه سوال با مشاوران ما در تماس باشید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید