پنج شنبه , ۲۲ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 - 98
زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

مدارس نمونه از جمله مدارس با آموزش و کیفیت عالی می باشد که این امر مورد توجه بسیاری از والدین و دانش آموزان بوده است. در آزمون نمونه دولتی دانش آموزان از نظر هوش و توانمندی با هم رقابت می کنند و دانش آموزانی که می خواهند در این مدارس به تحصیل خود ادامه دهند باید علاوه بر یک منابع درست دارای یک برنامه ریزی صحیح باشند تا به نتیجه مطلوب خود برسند. مدارس نمونه دولتی در تمامی شهرها نمایندگی دارد و تحت نظارت دولت می باشد و نسبت به مدارس تیزهوشان جزو مدارس خاص محسوب می شود. مدارس نمونه دولتی برای پذیرش دانش آموزان آزمونی برگزار می کند که هدف از این آزمون ارزیابی تمامی دانش آموزان می باشد.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 

مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برای پذیرش دانش آموزان آزمون برگزار می کند .ضمن اینکه تمامی مراحل نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی به صورت هماهنگ در تمامی استان ها انجام می پذیرد. زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98  از 28 فروردین 97 آغاز و تا 5 اغردیبهشت 97 ادامه خواهد داشت. دانش آموزان برای ثبت نام خود باید در ابتدا مشخصات فردی و تحصیلی خود را وارد کرده و پس از اتمام ثبت نام هزینه ثبت نام خود را پرداخت کنند. آزمون نمونه دولتی 97 – 98 در تاریخ 11 خرداد 97 برگزار خواهد شد. داوطلبان دقت داشته باشند پذیرش بدون آزمون نمونه دولتی در هیچ کدام ار دو مقطع وجود ندارد و برخلاف آزمون تیزهوشان برای آزمون نمونه دولتی تکمیل ظرفیت آزمون بعد از ثبت نام اولیه دانش آموزان پذیرفته شده انجام می گیرد. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از زمان و نحوه   ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ،  کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 97 عضو کانال تلگرام شوید.

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم 97 – 98 
داشتن تابعیت ایرانی ( البته پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی دارای شرایط خاص می باشد)
دانش آموز باید مشغول به تحصیل در پایه ششم باشد
کسب نمره خیل خوب در تمام دروس و یا کسب نمره خوب در یک درس الزامی می باشد

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97 – 98 
داشتن تابعیت ایرانی ( البته پذیرش دانش آموزان غیر ایرانی تابع شرایط خاص می باشد)
دانش آمز باید مشغول به تحصیل در پایه نهم باشد
کسب معدل بالای 17 در نیمسال دوم پایه نهم برای دانش آموز الزامی می باشد.

چرا آزمون ورودی تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هفتم حذف شد؟

در ابتدا باید در مورد اینکه چرا آزمون ورودی پایه هفتم حذف شد صحبت کنیم که البته هدف حذف این آزمون دلیل بر جریان تربیت و تعلیم دانش آموزان در کلیه فعالیت های آموزش و پرورش می باشد. و به همین دلیل از عواملی که باعث تغییر جهت تعلیم و تربیت دانش آموزان می شود جلوگیری شود. آزمون نمونه دولتی به دلیل رقابتی که بین دانش آموزان ایجاد می کند باعث استرس زیاد آن ها شده و مهارت آموزی و نشاط دانش آموزان را از بین می رود. یکی از مطالب مهم خانواده ها آن بود که به دلیل قبولی فرزندانشان در این آزمون مجبور می شدند هزینه های بسیاری برای شرکت در کلاس ها برای فرزندانشان تقبل کنند. البته با خبر حذف آزمون نمونه دولتی در پایه هفتم  یک روش جایگزینی برای دانش آموزان خواهند گذاشت که آن هم طرح شهاب می باشد که طرح شهاب این شانس را به دانش آموزان می دهد با حمایت نخبگان یک روشی برای گزینش دانش آموزان در این دوره تبدیل کند.داوطلبان دقت داشته باشند کسانی که در دوره اول متوسطه پذیرش شده و در حال حاضر به تحصیل خود ادامه می دهند وارد دوره دوم متوسطه می شوند. اما پذیرش جدید در سال آینده در دوره اول متوسطه به احتمال زیاد وجود نخواهد داشت. در صورت هرگونه سوال در مورد آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید