تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99
زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بانک پارسیان یکی از بانک های خصوصی ایرانی می باشد که از سال 79 فعالیت خود را در کشور آغاز نموده است. این بانک برای علاقه مندانی که قصد اشتغال در سیستم بانکی را دارند، یکی از گزینه های انتخابی محسوب می شود که بر همین اساس، داوطلبان بسیاری همواره به دنبال اطلاع از شرایط مورد نیاز برای پذیرش در این بانک می باشند.

یکی از شرایط موجود برای استخدام در بانک پارسیان، شرکت در آزمون استخدامی آن این بانک و کسب نمره قبولی است. بنابراین داوطلبان می بایست در دوره هایی که بانک پارسیان فراخوان جذب نیرو منتشر می کند، نسبت به مطالعه آگهی استخدام مربوطه اقدام نموده و پس از آن برای شرکت در آزمون ، اطلاعات ثبت نامی خود را در سامانه وارد کنند. نام نویسی در بازه زمانی تعریف شده ای صورت می گیرد و لازم است که شرکت کنندگان از این زمان غافل نشده و ثبت نام خود را به تعویق نیندازند. در این مقاله اطلاعات مربوط به تاریخ و نحوه نام نویسی در آزمون استخدامی بانک پارسیان را به حضور شما می رسانیم.

کلیه اخبار وجزئیات مربوط به فرآیند استخدام بانک پارسیان، به صورت الکترونیکی و از طریق سایت رسمی این بانک اطلاع رسانی می گردد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان 99

بانک های کشور برای پذیرش و گزینش نیروهای مورد نیاز خود، ممکن است از دو روش بهره بگیرند. از همین رو، بانک ها گاها آزمون استخدامی برگزار کرده و سپس پذیرفته شدگان جهت حضور در مصاحبه و انجام مراحل گزینش، دعوت می گردند. همچنین ممکن است بانک مورد نظر بدون اجرای آزمون کتبی و تنها با بررسی رزومه ارسالی، متقاضیان را صرفا بر اساس نتایج آزمون شفاهی یا مصاحبه استخدام نماید. لازم به ذکر است که در چندین دوره پیشین، نیروهای بانک پارسیان از طریق برگزاری آزمون استخدامی انتخاب شده اند.

این بانک در آخرین نوبت یعنی سال 98، از علاقه مندان دعوت به همکاری نمود که بر مبنای آن، داوطلبان از تاریخ 17 تا 24 آذر ماه فرصت داشتند نسبت به نام نویسی خود برای شرکت در آزمون کتبی، اقدامات لازم را انجام دهند. بانک پارسیان تا این لحظه برای استخدام نیرو در سال 99، هیچ گونه اطلاعیه ای صادر نکرده است. اگر شما از داطلبانی هستید که تمایل دارید در این بانک مشغول به فعالیت شوید، می بایست برای اطلاع از آغاز زمان نام نویسی اخبار مربوطه را دنبال کنید. همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره، به محض انتشار هر گونه آگهی در خصوص زمان بندی ثبت نام از آن مطلع گردید.

نحوه نام نویسی آزمون استخدامی بانک پارسیان 99

روند جذب نیروی بانک پارسیان در سال های اخیر، از طریق برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و شفاهی صورت گرفته است. چنانچه این بانک در سال 99 پذیرش نیرو داشته باشد، روش پذیرش آن یا از طریق آزمون استخدامی و یا بررسی رزومه خواهد بود. در صورتی که بانک مذکور روش آزمون کتبی و مصاحبه را برگزیند، داوطلبان می بایست برای شرکت در آزمون ورودی آن ثبت نام نمایند. نام نویسی به روش اینترنتی بوده و از طریق درج اطلاعات در سامانه استخدام بانک پارسیان انجام می گیرد. برای انجام ثبت نام لازم است متقاضیان طبق مراحل زیر عمل نمایند:

  1. مراجعه به سایت اختصاصی بانک پارسیان به نشانی parsian – bank.ir
  2. پرداخت هزینه نویسی و دریافت سریال پیگیری
  3. تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و بارگذاری مدارک مورد نیاز

نکته 1: ضروری است که متقاضیان شهر محل خدمت را همان شهر محل سکونت خود انتخاب نموده و حتما آن را در فرم پیش نویس ثبت نام، قید نمایند.

نکته 2: امکان پذیرش صرفا برای داوطلبان واجد صلاحیت و شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی ثبت نام وجود خواهد داشت. بنابراین به داوطلبان توصیه می گردد تنها در صورت دارا بودن کلیه این شرایط، نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند. در غیر این صورت وجه واریزی به هیچ وجه قابل بازگردانی نخواهد بود.

چنانچه این بانک در از متقاضیان، درخواست ارسال رزومه داشته باشد، لازم است علاقه مندان در سایت رسمی بانک پارسیان اقدامات مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند و مدارک خود را بارگذاری نمایند.

برای این که شرکت کنندگان بتوانند در محل برگزاری آزمون حضور پیدا کنند، باید کارت ورود به جلسه خود را به همراه یک کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند. این کارت معمولا سه روز قبل از اجرای آزمون بر روی سایت بانک پارسیان قرار گرفته و قابل دریافت می باشد. مدتی پس از برگزاری آزمون کتبی، نتایج آن توسط بانک پارسیان اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان، وارد مرحله دوم یعنی آزمون شفاهی یا مصاحبه می شوند. در صورتی که داوطلبان در تمام این مراحل امتیاز قابل قبولی کسب نمایند، به عنوان نیروی رسمی پذیرش خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک پارسیان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی