سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / اخبار تحصیلی / زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سیستم دانشگاهی علمی کاربردی در سال های اخیر شرایط مناسب تحصیلی را برای دانشجویان شاغل فراهم نموده است. دانشگاه علمی کاربردی سالانه در 2 نوبت مهر و بهمن به صورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی اقدام به جذب دانشجو می نماید. نکته مهمی که باید به اطلاعتان برسانیم این است که این دانشگاه در دو مقطع کاردانی ( ناپیوسته ) و کارشناسی ( پیوسته و ناپیوسته ) بدون آزمون دانشجو می پذیرد. دانشگاه علمی کاربردی در چند سال گذشته به دلیل جذب متقاضیان زیاد به تعداد کد رشته های خود اضافه نموده، به طوری که بسیاری از رشته های مورد علاقه ی دانشجویان را پوشش داده است. دانشجویانی که در این دانشگاه پذیرفته شده اند موظف به پرداخت شهریه بر اساس تعداد واحدهای انتخاب شده می باشند.  چنانچه سوالی در زمینه زمان  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و رشته های آن برای شما ایجاد شد می توانید با مشاوران ما در مرکز ایران مشاوره  تماس حاصل فرمایید.

داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان رشته های نظری ( انسانی – ریاضی – تجربی ) ضروری نمی باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

دانشگاه علمی کاربردی در 2 نوبت مهر و بهمن به صورت بدون آزمون، اقدام به جذب دانشجو می نماید، اما زمان دقیقی برای ثبت نام در هر یک از نوبت های ذکر شده مشخص نشده است در صورت اعلام زمان دقیق از طریق به روز رسانی همین صفحه به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند. افرادی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند می توانند بعد اعلام زمان  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه نموده و بعد از خرید اینترنتی کارت اعتباری مربوط به آن اقدام به تکمیل فرم نمایند، سپس 30 مورد از کد رشته محل های انتخابی خود را به ثبت برسانند. دانشگاه ها با بررسی سوابق تحصیلی داوطلب در صورت داشتن شرایط مورد نظر، ظزفیت برای پذیرش در رشته ثبت شده داوطلب را می پذیرد.

 نکنه مهم= داوطلبان می توانند بدون در نظر داشتن رشته تحصیلی خود در مقطع متوسطه اقدام به انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون نمایند.

شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 

در این بند از مطلب شما را در جریان شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی( بدون کنکور ) قرار خواهیم داد.

شرایط عمومی: 

 • اعتقاد به دین مبین اسلام  و یا ادیان ذکر شده در قانون نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم فساد اخلاقی و اعتیاد به مواد مخدر
 • اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • و…

شرایط اختصاصی کاردانی بدون کنکور:

 • داشتن مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید و یا چهار ساله نظام قدیم برای رشته های فنی حرفه ای، کاردانش، انسانی، ریاضی و تجربی ضروری می باشد و همچنین در صورت نداشتن دیپلم داوطلبان مجاز به انتخاب رشته نمی باشند.
 • داشتن گواهینامه پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت از خدمت ( دائم یا موقت ) برای آقایان الزامی می باشد.
 • داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان رشته های نظری ( انسانی – ریاضی – تجربی ) ضروری نمی باشد.

شرایط اختصاصی کاردانی به کارشناسی بدون کنکور:

 • داشتن مدرک کاردانی که مورد تایید وزارت بهداشت و یا وزارت علوم تحقیقات و فناوری باشد لازم و ضروری است در غیر این صورت داوطلب مجاز به انتخاب رشته در مقطع کارشناسی نخواهد بود.
 • اگر داوطلب مدرک کاردانی پیوسته از مراکز آموزش فنی حرفه ای دریافت نموده باشد مجاز به انتخاب رشته است.
 • چنانچه داوطلبی دارای مدرک معادل سازی در تاریخ 77/9/3 باشد مورد تایید خواهد بود.
 • داشتن مدرک خدمت وظیفه عمومی و معافیت از خدمت ( دائم و یا موقت ) ضروری می باشد.
 • و…

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 

داوطلبان بعد از ثبت نام و انتخاب رشته، در رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بی صبرانه منتظر اعلام نتایج برای آغاز تحصیلات خود در مقاطع مورد نظر هستند. معمولا چند هفته بعد از ثبت کد رشته محل ها، نتایج آن بر روی سایت سازمان سنجش قابل رویت خواهد بود، لذا داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات ( کد پیگیری و شماره سریال پرونده ) نتایج را مشاهده نمایند. چنانچه شما داوطلبان موفق به مشاهده نتایج خود نشده اید می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی  ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران ایران مشاوره  حاصل فرمایید تا از نتایج انتخاب رشته خود آگاهی پیدا کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره