تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه آزاد بسیاری از رشته های تحصیلی خود را در همه ی گروه های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان به صورت بدون ارائه می دهد. رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه  در همه ی مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته برگزار می شود و همه ی داوطلبانی که تمایلی به شرکت در کنکور سراسری ندارند، در صورت داشتن شرایط لازم می توانند در این رشته ها ثبت نام کنند. علاقمندان به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، می توانند در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن که توسط سایت دانشگاه آزاد تعیین می گردد، برای ثبت نام اقدام کنند. در ادامه مطلب به بررسی جزئیات مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دوره بهمن ماه پرداخته شده است و اگر شما نیز از ثبت نام در دوره مهر ماه جامانده اید و متقاضی ثبت نام برای وروردی بهمن ماه می باشید، مطالعه ادامه مطلب را از دست ندهید.

دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر ماه و بهمن به صورت بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی، دانشجو جذب می نماید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  برای ورودی بهمن ماه از اواخر دی ماه آغاز می شود و تا زمانی که ظرفیت رشته ها تکمیل شود، ثبت نام ادامه خواهد داشت ولی تا اوایل بهمن ماه داوطلبان فرصت خواهند شد با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد، ثبت نام خود را انجام دهند. به دلیل آنکه  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  در سال های گذتشه متفاوت بوده است، نمی توان به طور قطعی زمان ثبت نام برای سال 98 را پیش بینی کرد ولی شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از آخرین مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه، اطلاع یابید. داوطلبان باید در زمانی که توسط سازمان سنجش دانشگاه آزاد اعلام می شود،  با فراهم نمودن مدارک لازم به سایت مربوطه مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. بدیهی است پس از اتمام بازه زمانی ثبت نام و تکمیل ظرفیت رشته مورد نظر، امکان ثبت نام حتی به صورت مراجعه حضوری به دانشگاه مورد نظر، وجود نخواهد داشت.

نحوه ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد 97

کلیه امور مربوط به  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  از طریق سایت دانشگاه آزاد و به نشانی azmoon.org انجام می شود و متقاضیان بایستی با مراجعه به این سایت، انتخاب رشته خود را انجام دهند. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در بهمن ماه به صورت بدون کنکور ارائه می شود، در دفترچه ای به نام دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه، قرر دارد. علاوه بر آن در این دفترچه مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز درج شده است.

  • برای هریک از مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دفترچه ای جداگانه منتشر خواهد شد.
  • داوطلبان می توانند فارغ از نوع مدرک تحصیلی خود، در یکی از رشته هایی که علاقمند به تحصیل در آن هستند، ثبت نام نماین.  ولی آن دسته از داوطلبانی که داری مدرک دیپلم هستند، مجاز به شرکت در دوره های کارشناسی نمی باشند و فقط می توانند از رشته های تحصیلی ارائه شده ر دوره کاردانی، انتخاب نمایند.
  • داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا مدرک کاردانی می باشند می تواند در رشته های تحصیلی مقطع کارشناسی ثبت نام کنند.

انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد 97

برای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد، باید با واریز هزینه به سایت دانشگاه آزاد، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید. در زمان خرید کارت اعتباری باید نوع گروه آزمایشی خود را از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و … انتخاب کنید و برای انتخاب رشته، فقط مجاز به انتخاب کد رشته های مرتبط با نوع گروه آزمایشی خود می باشید. به عنوان مثال داوطلبی که کارت اعتباری رشته انسانی را خریداری کرده است فقط می تواند از کد رشته های مربوط به گروه انسانی انتخاب کند و مجاز به انتخاب از گروه های دیگر نمی باشد. بعد از انتخاب رشته ها از دفترچه انتخاب رشته و یافتن کد رشته آنها، بایستی آنها را براساس اولویت و علاقمندی خود، درفرم انتخاب رشته قرار دهید. در سال گذشته داوطلبان مجاز به انتخاب 20  کد رشته بودند و پیش بینی می شود در سال 98 نیز تعداد انتخاب های داوطلبان، همان 20 رشته باشد.

  • خرید کارت اعتباری فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام  می شود. همچنین نحوه واریز هزینه، توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد تقریبا در تمام رشته های تحصیلی خود به جز رشته های گروه علوم پزشکی و پیراپزشکی، به صورت بدون کنکور دانشجو جذب می نماید. که در ادمه مطلب به چند مورد از آن ها اشاره شده است:

رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد زیر گروه ریاضی 

مهندس عمران؛ مهندس برق، مهندس صنایع، مهندس مکانیک، مهندس پزشکی، مهمندس کامپیوتر، مهندس معماری، مهندس معدن، فیزیک مهندسی ، ریاضیات و کاربرد ،آمار و  …

رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد زیر گروه انسانی

حسابداری، مدیریت بازرگانی، مدیریت مالی، مدیریت صنعتی، حقوق، روانشناسی، مشاوره، علوم تربیتی، علوم سیاسی، اقتصاد، فقه و حقوق اسلامی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه، جامعه شناسی و …

رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد زیر گروه تجربی

میکروبیولوژی، زیست شناسی سلولی و مولکولی، زیست فناوری، زیست شناسی گیاهی، زیست شناسی جانوری، شیمی محض، شیمی کاربردی، زمین شناسی، گیاه پزشکی، اقتصاد کشاورزی، مهندس فضای سبز و …

رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد زیر گروه هنر

معماری داخلی، عکاسی، نقاشی، طراحی لباس، طراحی پارچه، ارتباط تصویری، باشتان شناسی، کارگردانی، ادبیات نمایشی، نمایش عروسکی و ….

رشته های بدون کنکور بهمن ماه دانشگاه آزاد زیر گروه زبان

آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیا فرانسه، مترجمی زبان فرانسه و …

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره