تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه پیام نور دراکثر رشته های تحصیلی خود، بر اساس سوابق تحصیلی نیز دانشجو جذب می نماید و متقاضیان تحصیل بدون کنکور، در صورت علاقمندی می توانند در دانشگاه پیام نور به تحصیل بپردازند. میزان شهریه رشته های دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه های غیر دولتی کم تر می باشد. علاوه بر آن، حضور دانشجو در کلاس ها اجباری نبوده و می تواند بدون حضور در کلاس ها، از طریق شرکت در آزمون های پایان ترم، واحد های درسی خود را بگذراند. به دلیل همین مزایا، رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور از متقاضیان بسیاری برخوردار است و برای همین منظور، دانشگاه پیام نور در دونوبت مهر ماه و بهمن ماه دانشجو جذب می کند. داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته های ارائه شده دوره بهمن ماه می باشند، بایستی اواخر دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام خود را انجام دهند، البته برخی از واحد های دانشگاهی به صورت حضوری نیز ثبت نام به عمل می آورد.

بعضی از دانشگاه های پیام نور، به صورت حضوری از داوطلبان واجد شرایط ثبت نام به عمل می آورد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی بهمن ماه، از اواخر دی ماه آغاز می شود و حدود 1 هفته الی 10 روز نیز ادامه خواهد داشت و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org، ثبت نام خود را انجام دهند. به دلیل آنکه امسال شاهد تکمیل ظرفیت بدون کنکور دانشگاه پیام نور 97 بوده ایم، ممکن است که در بهمن ماه پذیرش دانشجو در این دانشگاه وجود نداشته باشد، زیرا داوطلبان پذیرفته شده در مرحله تکمیل ظرفیت، از بهمن ماه وارد دانشگاه می شوند. به طور کلی باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور در بهمن ماه، باشیم. علاوه بر آن شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از جزئیات ثبت نام دانشگاه پیام نور اطلاع یابید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 97

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور، در دفترچه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور بهمن ماه قرار دارد که همزمان با شروع ثبت نام، در داخل سایت سنجش قرار داده می شود. علاوه بر آن شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور و مدارک ثبت نام نیز در داخل دفترچه قید شده است، بنابراین همه ی داوطلبان باید این دفترچه را دریافت و به طور کامل مطالعه نمایند. داوطلبان جهت ثبت نام، باید مبلغی معادل هزینه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه پیام نور، به سایت سنجش پرداخت نمایند و سپس فرم الکترونیکی انتخاب رشته را دریافت کنند. هزینه ثبت نام در دوره مهرماه دانشگاه پیام نور، 220/000 ریال تعیین شده بود که ممکن است این مبلغ برای ورودی بهمن ماه مقداری افزایش یابد.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 97

در صورتی که دانشگاه یپام نور در بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو نماید، داوطلبان باید به همراه مدارک زیر ثبت نام خود را در سایت سنجش یا سایت دانشگاه پیام نور انجام دهند.

 • مدرک فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی مورد تائید وزارت آموزش و پرورش
 • مدرک فارغ التحصیلی دیپلم 4 ساله برای داوطلبان نظام قدیم که مورد تائید آموزش و پرورش کشور می باشد.
 • داوطلبان نظام جدید باید علاوه بر مدرک پیش دانشگاهی، مدرک دیپلم خود را نیز برای ثبت نام ارائه دهند.
 • داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند باید مدرک کاردانی خود را در زمان ثبت نام ارائه دهند. ( مدرک کاردانی باید مورد تایید وزارت آموزش و پرورش کشور باشد)
 • اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • 6 قطعه عکس 4*3 داوطلب که مربوط به سال جاری می باشد.
 • داوطلبان آقا باید دارای کارت پایان خدمت یا کارت معافیت از خدمت باشند.
 • فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک دیپلم می باشند، مجاز به ثبت نام در دانشگاه پیام نور نمی باشند. این دسته از داوطلبان می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام دهند.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن 97

 • دانشجویان دانشگاه های نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور و غیرانتفاعی می توانند بدون انصراف از رشته خود، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه را انجام دهند و در صورت قبولی، از رشته قبلی خود انصراف دهند. بدیهی است که این دسته از داوطلبان باید گواهی انصراف از رشته قبلی خود را در زمان ثبت نام حضوری، به دانشگاه ارائه دهند.
 • فارغ التحصیلان مقطع کاردانی رشته های علوم پزشکی در صورتی می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه را انجام دهند که مشکلی از لحاظ پایان طرح نیروی انسانی خود نداشته باشند.

  در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام با مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
  تماس از استان تـهران: 9099071647
  تماس از سایر استان ها: 9099071647
  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره