شنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

یکی از اهداف برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، شناسایی دانش آموزان با استعداد و باهوش است که صلاحیت لازم جهت تحصیل در این مدارس را دارا باشند. حتما شنیده اید که آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با یکدیگر ادغام شده اند. به همین دلیل برخی از داوطلبان دچار ابهام و سردرگمی شده اند و در تماس های مکرری که با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره برقرار می کنند سوالاتی در رابطه با زمان ثبت نام و زمان برگزاری این آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی سوالاتی را مطرح می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم جهت رفع ابهام در مورد زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی این مطلب را آماده و در اختیار شما دانش آموزان گرامی قرار دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت رفع ابهام این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت مربوط به آنها اقدام نمایید.

شرایط ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98

ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان مانند سایر آزمون ها دارای شرایطی است که در این قسمت به ذکر آن ها خواهیم پرداخت:

  • معدل کل سالانه پایه هشتم در امتحانات نوبت دوم سال تحصیلی 95 – 96 حداقل 19 باشد. ( دانش آموزانی که پایه نهم را در مدارس استعدادهای درخشان گذرانده اند از شرکت در آزمون معاف هستند و پذیرش آن ها در پایه دهم منوط به احراز شرایط ادامه تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان می باشد. )

ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایطی است که در این قسمت به ذکر آن ها خواهیم پرداخت:

  • دانش آموزانی که قصد دارند در آزمون نمونه دولتی 97 – 98 شرکت کنند می بایست در نوبت اول سال تحصیلی 96 – 97 حداقل معدل 17 را کسب کرده باشند.
  • رقابت علمی برای ورود به هنرستان های فنی و حرفه ای نمونە دولتی، در بین دانش آموزان شهر و شهرستان،
    بدون لحاظ نمودن منطقه یا ناحیه خواهد بود.
  • دانش آموزان عشایری به دلیل کوچ رو بودن، در هر منطقه ای در سطح استان می توانند ثبت نام و شرکت نمایند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98

از آن جا که آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با یکدیگر ادغام شده اند ثبت نام این دو نیز با یکدیگر ادغام شده و در فرمی که هنگام ثبت نام پر می شود باید مشخص کنید که قصد ثبت نام و شرکت در کدام یک را دارید در صورت تمایل می توانید علاقمندی خود ادامه تحصیل در هر دو مدرسه را اعلام نمایید. لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98 در بازه زمانی 2 الی 8 اردیبهشت ماه سال 1397 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی ir.medu.azmoon انجام شد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98 راس ساعت 9 صبح روز جمعه 11 خرداد ماه سال جاری به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد. توجه داشته باشید که همراه کارت ورود به جلسه جهت حضور در حوزه امتحانی ضروریست و در صورت عدم همراه داشتن کارت ورود به جلسه از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت خواهد شد. نتایج آزمون نیز تقریبا یک ماه پس از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان اعلام خواهد شد. تمامی اطلاعات لازم درمورد زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان را از طریق کانال کانال تلگرام نمونه دولتی و کانال تلگرام تیزهوشان اطلاع رسانی خواهیم کرد بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلکرام نمونه دولتی و تیزهوشان ایران مشاوره، پیگیر آخرین اخبار مربوط به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی باشید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید