جمعه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مقطع کارشناسی ارشد دوره ای از آموزش عالی محسوب می شود که به دو صورت پیوسته و ناپیوسته در دانشگاه های مختلف ارائه می گردد. در کارشناسی ارشد ناپیوسته داوطلب پس از گذراندن یک دوره دو ساله مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت می کند و مهمترین شرط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته اخذ مدرک کارشناسی می باشد ولی گذراندن مقطع کارشناسی ارشد پیوسته 6 سال به طول می انجامد و داوطلبان می توانند با مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و بدون اخذ مدرک کارشناسی به ادامه تحصیل در این مقطع بپردازند. البته لازم به ذکر است که کارشناسی ارشد پیوشته در دانشگاه ها و رشته های محدودی ارائه می شود. به دلیل تماس های مکرر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تصمیم به نگارش این مقاله گرفتیم تا در آن به موضوعاتی همچون زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 ، دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری ، زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد بپردازیم.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد از طریق سایت سازمان سنجش انجام می گیرد.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98

جهت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت و مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد و وارد کردن اطلاعات شخصی و دانشگاهی خود درفرم ثبت نام و مشخص کردن گروه آزمایشی مدنظرتان مراحل ثبت نام را به انجام برسانید. در رابطه با زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد نیز لازم به ذکر است که سال گذشته داوطلبان فرصت داشتند تا در بازه زمانی 16 الی 22 آذر ماه نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند بنابراین به احتمال زیاد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 نیز همچون ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 97 در آذر ماه (16آذر 97) انجام خواهد شد.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98

متقاضیان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 در صورت عدم مشکل نظام وظیفه و داشتن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 ثبت نام و شرکت نمایند.

شرایط عمومی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری
نداشتن فساد اخلاقی
عدم شهرت به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول دوران تحصیل و یا زمان اشتغال

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98

داشتن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا اشتغال به تحصیل در سال آخر مقطع کارشناسـی 
پذیرفته شدگان دوره روزانه با توجه به تعهدات آموزش رایگان باید برابر طول مدت تحصیل دوره کارشناسی ارشد، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در محلـی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در صورت نیاز تعیین می کند به خدمت اشتغال ورزند.
داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 97 دوره ی روزانه پذیرفته شده اند ( حتی در تکمیل ظرفیت ) مجاز به ثبت نام در این آزمون نیستند. البته دانشجویان دوره های غیر روزانه در صورت عدم ثبت نام و یا انصراف مشکلی برای ثبت نام در این آزمون ندارند.
متقاضیانی که قصد تحصیل مجدد در مقطع کارشناسی ارشد را دارند، در صورتی که پیش از این از امکانات تحصیل رایگان استفاده کرده باشند اگر در یک رشته محل روزانه پذیرفته شوند برای بار دوم ملزم به پرداخت شهریه دوره های شبانه می باشند.
متقاضیانی که مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد هستند، می بایست تا پیش از ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری از دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98

در رابطه با زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد لازم به ذکر است که کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد 97 در تاریخ 7 و 8 اردیبهشت 97 برگزار شد بنابراین به احتمال زیاد آزمون سال 98 نیز اردیبهشت ماه برگزار می گردد. از آن جا که فعلا دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 98 منتشر نشده بنابراین اطلاعی از زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 98 در دسترس نیست ولی به محض اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری و اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ار طریق کانال های ارتباطی مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاورهبا شما داوطلبان گرامی، همچون کانال تلگرامی و سایت ایران مشاوره به اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید