تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400

زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400

تاریخ مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400
زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه امام صادق (ع) از جمله دانشگاه هایی است که پذیرفته شدن در آن علاوه بر پشت سر گذاشتن کنکور سراسری ، مستلزم شرکت در مصاحبه و گزینش این دانشگاه نیز می باشد. داوطلبانی که در کنکور سراسری موفق ظاهر شده اند و سایر شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق را نیز دارا می باشند ، معمولا تمایل دارند از مصاحبه دانشگاه امام صادق 99 و هم چنین زمان برگزاری آن ، اطلاعات لازم را کسب کنند. زمان مصاحبه از طریق دانشگاه به افراد واجد شرایط اطلاع رسانی می شود که معمولا در اواخر مرداد ماه یا اوایل شهریور ماه خواهد بود و نتایج نهایی آن نیز ، همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 اعلام خواهد شد.

از پذیرفته شدگان واجد شرایط به تعداد چند برابر ظرفیت برای حضور در مصاحبه ، دعوت به عمل می آید.

زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق (ع) 99

دانشگاه امام صادق (ع) یک دانشگاه اسلامی با هدف آموزش و توسعه آموخته ها و معارف دینی می باشد و بر این باور است که با عمل به تعالیم و پیروی از مکتب امام صادق (ع) می توان در علوم و فنون بشری به خصوص علوم انسانی و علوم اجتماعی ، تغییرات عظیمی به وجود آورد. به همین خاطر این دانشگاه برای پذیرش دانشجو شرایطی خاصی را قرار داده است و داوطلبان علاقه مندی که حائز این شرایط هستند ، می بایست پس از کسب رتبه مناسب در کنکور سراسری ، در مراحل مصاحبه این دانشگاه نیز شرکت نمایند.

برای نام نویسی اولیه در دانشگاه امام صادق (ع) علاوه بر اعلام علاقه مندی به ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 در کنکور سراسری ، لازم است داوطلبان در سایت گزینش این دانشگاه نیز ثبت نام به عمل آورند. اعلام نتایج اولیه قبولی در دانشگاه امام صادق (ع) از طریق اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری و معمولا در نیمه دوم مرداد ماه صورت می گیرد. در این مرحله داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی لازم را کسب نموده اند ، به صورت چند برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه به مصاحبه دعوت می شوند. زمان و مکان برگزاری مصاحبه معمولا از طریق دانشگاه به داوطلبان پذیرفته شده اطلاع رسانی می شود.

زمان برگزاری مصاحبه این دانشگاه نیز معمولا چند روز پس از اعلام نتایج اولیه و در اواخر مرداد یا اوایل شهریور خواهد بود. انتخاب رشته داوطلبان تحصیل در دانشگاه امام صادق (ع) در مرحله مصاحبه و به صورت شفاهی صورت می گیرد و داوطلبان در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 تنها باید نام دانشگاه امام صادق (ع) را (بدون انتخاب رشته) درج نمایند. خواهران و برادران پذیرفته شده به صورت مجزا در این دانشگاه تحصیل می نمایند و نتایج نهایی پذیرش در این دانشگاه نیز اواخر شهریور ماه اعلام می شود. لازم است بدانید که اسامی خواهران پذیرفته شده از طریق سایت isuw.ac.ir و اسامی برادران از طریق پایگاه اینترنتی isu.ac.ir اعلام خواهد شد. شما می توانید برای آگاهی از زمان دقیق مصاحبه ، در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید ، چرا که اخبار مربوطه از طریق این کانال اطلاع رسانی خواهد شد.

محل برگزاری مصاحبه دانشگاه امام صادق (ع) 99

متقاضیان ثبت نام در این دانشگاه می بایست در زمانی که به آن ها اطلاع رسانی می شود با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ، در جلسه مصاحبه حضور پیدا کنند. آدرس محل برگزاری مصاحبه برای خواهران و برادران به شرح زیر می باشد.

محل برگزاری گزینش خواهران: تهران ، شهرک قدس ، بلوار شهید فرحزادی ، خیابان شهید طاهرخانی ، دانشگاه امام صادق (ع) ، واحد گزینش خواهران

محل برگزاری گزینش برادران: تهران ، بزرگراه شهید چمران ، پل مدیریت ، دانشگاه امام صادق (ع) ، واحد گزینش برادران

آن دسته از متقاضیانی که به مصاحبه این دانشگاه دعوت می شوند ، در روز مصاحبه باید مدارکی را به همراه خود ببرند تا در فرآیند گزینش و مصاحبه به مشکل برنخورند. در ادامه به بیان مدارک لازم برای مصاحبه می پردازیم.

  • دو قطعه عکس 4*3
  • اصل شناسنامه و کارت ملی داوطلب
  • کپی از کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه
  • اصل و کپی کارنامه سال یازدهم و دوازدهم (ویژه داوطلبان نظام آموزشی جدید)
  • اصل و کپی کارنامه دیپلم و پیش دانشگاهی (ویژه داوطلبان نظام قدیم آموزشی)

شما داوطلبان گرامی که شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 99 را دارا می باشید و جزو پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت این دانشگاه هستید ، بهتر است قبل از حضور در جلسه مصاحبه از سوالات و نحوه برگزاری مصاحبه دانشگاه امام صادق 99 اطلاعاتی کسب کنید و با آمادگی کامل در جلسه مصاحبه حضور یابید. همان طور که اشاره کردیم ، انتخاب رشته این دانشگاه در روز مصاحبه و به صورت شفاهی صورت می گیرد ، بنابراین بد نیست که با رشته های دانشگاه امام صادق 99 نیز آشنا شوید. شما عزیزان در صورت علاقه مندی به کسب اطلاعات بیشتر درمورد مباحث فوق ، می توانید روی لینک آن کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دانشگاه امام صادق 1400 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره