تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

نحوه مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 
نحوه مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت یکی از آزمون حساسی می باشد که مجری برگزاری آن وزارت بهداشت است و هر ساله شاهد افزایش تعداد شرکت کنندگان در این آزمون می باشیم. داوطلبانی مجاز به شرکت در این آزمون هستند که تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی رشته های پزشکی و پیراپزشکی به پایان رسانیده باشند. علاقمندان به شرکت در این آزمون باید از تاریخ 30 بهمن ماه تا 13 اسفند 96 نسبت به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام می نمودند. آزمون مذکور در 14 و 15 تیر ماه برگزار گردید و نتایج اولیه آن چند هفته بعد بر روی سایت سنجش پزشکی قرار می گیرد که داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نتایج اولیه را دریافت نمایند. بعد از دریافت نتایج دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 منتشر می شود و همزمان با آن دغدغه و اضطراب داوطلبان برای انتخاب رشته آغاز می شود. هدف ما از نگارش این مطلب این است که شما را در جریان جزئیات اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  قرار دهیم همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید عضو کانال تلگرامی ایران مشاوره شوید و یا با مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 می بایست در زمان مقرر به سایت سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه نمایید. 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان بعد از دریافت نتایج اولیه و  انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97  می باشند. باید بگوییم که زمان دقیقی برای اعلام نتایج مشخص نشده است اما با توجه به سال های گذشته و پیش بینی های انجام شده به احتمال زیاد در 10 شهریور 97 بر روی سایت مربوطه قرار خواهد گرفت. در صورت مشخص شدن زمان دقیق از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد به اطلاع شما داوطلبان خواهیم رساند. 

نحوه مشاهده اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 

  • برای مشاهده نتیجه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در ابتدا باید همانند تصویر وارد سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایید سپس گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید. 
  • در مرحله بعدی خواهید دید که دو گزینه برای شما نمایش داده می شود که بایستی گزینه ارشد را انتخاب نمایید. 
  • بعد از انجام تمام این مراحل گزینه « نتایج ارشد 97 » را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید. سپس با وارد نمود مشخصات خود نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود. 

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

با مشخص شدن نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و ثبت نام داوطلبان چنانچه دانشگاهی موفق به تکمیل ظرفیت نشود اقدام به تکمیل ظرفیت رشته های خود می نمایند. داوطلبانی می توانند در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت نمایند که در انتخاب رشته شرکت کرده باشند ولی در هیچ کدام از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند و یا با وجود پذیرفته شدن در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، علاقه چندانی به ادامه تحصیل در رشته محل پذیرفته شده ندارند، از این فرصت طلایی برای پذیرفته شدن در رشته مورد علاقه خود استفاده نمایند. با توجه به اینکه نتایج انتخاب رشته 10 شهریور 97 منتشر خواهد شد بنابراین به احتمال زیاد ثبت نام تکمیل طرفیت وزارت بهداشت مهر، 97 انجام خواهد شد. به محض اطلاع از زمان دقیق ثبت نام، در سایت و کانال تلگرامی ایران مشاوره، اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. در صورت تمایل با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره